Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Canım sen bilirsin ama ben soğan suyunu hiç tavsiye etmiyorum..Benim arkadaşın ablası regl ağrılarını geçiriyor diye kullandı şimdi çocuğu olmuyor...Herkese farklı tesir eder belki ama yinede güzel aratır deyim..

arkadaşınızın ablasının çocuğunun olmamasının soğandan olduğunun bir açıklaması var mı? yani soğan içince şöyle bir şey oldu da şu hormonu yükseldi bu hormonu düştü filan gibi???

merabalar bn 24 yaşndyım 7 aydr evlıyız iki aydr bebiş istioruz biz de bat20 mart bakalım :18: rabbm isteyen herkese bekletmden nasip etsn inş :KK3:

arkadaşınızın ablasının çocuğunun olmamasının soğandan olduğunun bir açıklaması var mı? yani soğan içince şöyle bir şey oldu da şu hormonu yükseldi bu hormonu düştü filan gibi???
yalnız arkadaşlar soğan suyu deyip geçmeyin her şeyin fazlası zarar ,çiğ soğan suyu mesela körlüğe bile neden oluyormuş fazla miktarda kullanılırsa,lütfen iyi araştırın dikkatli kullanın,dr a mutlaka sorun.

Kızlar dün adet gnümdü ama olmadım halla ve miğde buluntım var bugun başladı oda sabah :KK43:(( acaba???

Kızlar hamile kalmak için yöntemler söylermisiniz şırınga yöntemını bılan varmı??????????

Cnm yazdm ama cevap yok hastanede olabilir :)

yok evdeyım ben ben hastane bana uzak oldugu ıcın sonucu yengemm alıpdoktora gösterıcekk otobuse dayanabılsem kendım gıderdım de dayanamıyorum aramadıı daha gıtmedı demekkıı bende merakk edıyorumm artık

X