Erken hamilelik belirtileri hakkında....

o varda internet paketım yok canım yapmıyorumm
bulantılarım sabahlarıı var halen 3.ay bittii ama geçmedi:S ne zaman biter bılmıyorumm

aslında nette fılan bulantıların 12. haftadan sonra azaldıgını yada bıttıgı yazıo canım
belkı gecer yakında

Benim haftaya persembe canm ikili taramam ben baktircm yoksa 9 ay 9 dogururum..kendimi biliorum hamileligimin tadini ciktmk istiom
yaptırınnn canımm hm içiniz rahat olsun hem de sağlıksız bebek dünyaya getirmeyin ona da yazık size de.. hayat zindan olmasın ne size ne ona.. gerçi Allahın takdiri ama tıp o kadar ilerlemişken yaptırmamak olmaz...
günaydınnn canım.arada girip bakıyorum kimsede olmayınca başka yerlerde dolışıyorum.kii herkes böyle yapıyo sanırsam

ne yapalımmm canım kimse gelmiyo artık burayaaaa biz de başka yerde takılıyoz

slm arkadaşlar 5 günde 4 test yaptım 4 tanesi silik çıktı 5 martta adet gunum ama bende akıntı falan yok
belirtiler adet ağrısı 13 gundur aşırı uyku 15-20 gundur oğlum var uyanıyor ama ben kalkamıyorum uyandığım zaman uyuyamayan biriyim normalde aşırı gaz göğüslerde siskinlik ve agrı vardı ama 2 gundur falan sadece dolgunluk ve minik sızı sıkça idrara çıkma illaki ıslaklık olması lazımmı hafif ıslak vajinam ama çamaşırıma bulanmıyor :26::26::26::26:

yaptırıcam canım ben persembe gunu bakalım hakkımızda hayırlısı ınşallah bı sorun cıkmaz

secido adet oldunmu canım

Hayir dokt gittim betahcg 2.26 cikti ama bebis yok cok sukur butun tahlillerim temiz ama kist yine var 5 cm kaar yumurta catlamadigi icin okusmus dedi adetin 3. Gunu yeniden gidicem bakalim nolucak. Simdi adet sokturucu iciyorum bugun son gunum ama hala belirtim yok maydonoz suyu icmeye basladim

keşke haptan sonra ıcseydın maydanozu canım
etkısı olur mu kı ıkısının bırıkte

canım doktorlar tahlılde bışey yok dıolar ama
bı sorsana catlamadan daha ndn kıst oluomuş
ılla bı sebebı wardır

Evet var canim masabasinda calisan bayanlarin genel sorunuymis sogan kurunu soyledim evet yap dedi ilacla beraber olumlu sonuclar veriyor bize dedi eger regl olursam sogan suyuna basliycam

Kozlar hamilelik takvimi arkadasmn bebeği için ben hamile değilim size sorum su lütfen bilenler yazan dayanamıyorum artik. Klomen arti iğne tedavisi olsun iğnenin 5. Gunundeyim ayakta kaldikcq rahmm kasiklarimda batmalat oluyor gebelik belirtisimi yoksa yine kist mi oldu. Zaman zaman kistkerim oluyor çünkü bu ilk tedavim öncesinde yumurta takibinoldu

kızlarr buralar ne kadar da sakinleşmiş böle ara ara girmeye çalışıodum biliyosunuz var mı gelişmeler? kuzular ben de kaç haftadır şekerle uğraşıyorum gebelik şekeri çıktı bende kan almalar, diyetisyene falan gittim şimdi diyetteyim aslında kilo almadım doğru düzgün sadece 6 kilo aldım ama kalan 2,5 ayda şeker yüüzünden sadece 3 kilo alma şansım var ondan moralim bozuk biraz giremedim

esraks, Allah yardımcın olsun canım. Çok geçmiş olsun.
1-2 ay önceden burayı takip edenler bilirler. Taşınma durumu yüzünden denemelere ara vermiştik. Şu anda yine istiyoruz.
Dün regl olmam gerekiyordu. Olmadım. Çok heyecanlıyım, yarın kan testi vericem. İnşallah güzel haberler veririm :)

Evet var canim masabasinda calisan bayanlarin genel sorunuymis sogan kurunu soyledim evet yap dedi ilacla beraber olumlu sonuclar veriyor bize dedi eger regl olursam sogan suyuna basliycam

Canım sen bilirsin ama ben soğan suyunu hiç tavsiye etmiyorum..Benim arkadaşın ablası regl ağrılarını geçiriyor diye kullandı şimdi çocuğu olmuyor...Herkese farklı tesir eder belki ama yinede güzel aratır deyim..

Haklisin ama ben doktorumada sordum oda onerdi bakalim ne olacak sonuc haal regl olmadim bir olayimda

Canim cok gecmis olsun....dikkat et kendine...benimde ikili taramam wardi dun sonuclar cikmadi daha...ama dr allaha sukur kotu bisey solemedi..bakalim sonuc ne olcak..doktr banada cok kilo almani istemiorum dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…