Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Vallaha çok güZel öneriler versin canım çok sağol denicem bende 1.5 aylıkken olmştm şimdi 5 aylığım yine yakalandım bu kez baya ağır oldu inşallah atlatıcam valla sende çok dilkat et başından önlem al olmadan

ecrin anne benı duymuonmu

Ramel radarlarım arızalandı duymuyoruuuuum )
E girmeyince insan göremiyor da diii mi.? :)
Ya kızlar ben 17 yaşmdayken feci bi kaymayla sert ve çıkıntılı bi zemine düşmüştüm.kalça kemiğim zedelenmiş ondan beri çok ayakta kalınca ağrıyor ve bacağıma vuruyor.uzun zamandır geçmişti..hamileliğimde tekrar başladı cidden çok zorlaniyorum ( eğilirken bile belime vuruyo ağrısı nane yağı var hint yağı diye geçiyor ağrı kesici.sürsem bebeğe zarar olurmu diye tedirginim bu saatte kime sorcam ya nasıl uyunur bu şekilde

kızım ben sana dun yazdım sen onlınedın
ama benım yazdıgımı okumadın sanırım
sonrada benı duymuonmu yazdım artık

günaydınnn kıalzrrrr herkesee hayırlara vesile olacak güzell bir gün diliyorum .bu gün cuma allah hepimizin kalbimizden geçeni versin dilek kapılarımızı bu gün sonuna kadar açsınn sizin bebeişlerinizi versin olanlarınkini korusun benimde huzurumu geri versin dualarımdasınız sizde beni unutmayın dualarınızda hepinizi çok seviyorum öpüyorum hepiniziii

amin canım inşallahhhh sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini

Amin canım benim Allahon izniyle herşey güzel olur bebişlerimize bişe olmasın yeterki

Özgem neler yazmışsın öyle canım benim ne oluyo bu kadar ya geri kaldım ne bu ilişki milişki falan kocandanmı böyle bişe şüphelendin ay kafam karıştı he

Benim haftaya persembe canm ikili taramam ben baktircm yoksa 9 ay 9 dogururum..kendimi biliorum hamileligimin tadini ciktmk istiom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…