Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

3 fakrlı doktor muauene etti
Bebeğim o zaman içini ferah tut yazılan ilaçlarını düzenli kullan kahvaltını etini sütünü proteinini almamazlık yapma güzel beslen hiç bişey olmayacak merak etme hatta içini Allah’a dök güzelce al abdestini aç kuranını bebeklerine kendine güzel bi gebelik geçirmek için bebeklerini kucağına sağ sağlim almak için dua et emin ol Yüce yaradan gebe bi kadının dualarını geri çevirmez

Çok teşekkür ederim amin inşallah tez zamanda kanamam tamamen kesilir hamileliğim sağlıklı bir şekilde devam eder sağlıkla kucağıma alırım

Cevap verebilir misiniz hâlâ adet olmadım ?

Kızlar benimde 18 yumurtlama 19 çatlamaydı değerlendirdim 21-25 eylül arası aşırı gaz sancısı vardı ara ara çok olmasada oluyor ve 5 gündür aşırı bel ve sırt ağrım var kasık batmalarım oluyor,ara ara sık idrara çıkma ve akıntı vardı beyaz renk, şuan bat a 3 gün kaldı. Şuanda hafif grip belirtilerim var halsiz hissediyorum kendimi Göğüs hassasiyeti falan yok bende .
Sizce gebelik belirtisi olma ihtimali varmıdır?

Adetime bikacgunvar silik çizgi benmi goruyorum yoksa sizde goruyormusunuz kizlarrr sizce varmi birde lekelenme tarzında birşey yaşıyorum pedimi doldurmuyor ve adet gibi de değil

Arkadaşlar merhaba. 33 yasindayim. Esimle yakin zamanda bebek istiyoruz. Sat 14 eylul. 22 eylulde yumurtladım. 22-23 pik sonra silikleşti. Surekli kontrol ettim silik olmaya devam etti ancak dun ve bugun yine pik. Yeniden yumurtlama ihtimalimden haberdarım. Anlamadığım şu, hiçbir zaman boyle akintim olmazdi. Bazen tamamen su gibi bazen bir miktar beyaz. Bir de idrarda tortular var. Yeniden yumurtluyor olabilirim tamam ama bu yumurtlamamın ustune yine 14 gun sonra mı regl olacagim? Bat 7 ekim gorunuyor ilk yumurtlamam 22 sinde olduğu için.
3 gunluk ovulasyonlarimi ekliyorum.
Sorum şu ben ne zaman regl olacagim kardeslerim? Su an yumurtluyorsam 14 gun sonra mi yoksa ilk yumurtlamayi hesaplarsak 6 gun sonra mi?
Bir de nicin 2 kere yumurtlayabiliyoruz? Bunun cevabini çok merak ediyorum.
Simdiden çok tesekkur ederim hepinize

Eklentiler

• IMG_9914.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_9916.jpeg
    130,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_9928.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 40
Bir de elbette gebelik testi yaptim heyecandan ama negatif :)

Merhaba, ben siteyi kullanmayı çok bilmiyorum sadece konu açmayı biliyorum ama bu mesajın altına sormam gerek galiba ovulasyon testi silikleşmişti sonra koyulaşır hatta açtığım konuya bakarsanız görebilirsiniz neden böyle olmuş olabilir

Merhaba arkadaşlarson regl 5 eylüldü. 16 eylül gibi yumurtlama tarihimdi. O dönemde 3-4 gün birliktelik oldu. Regl döngüm normalde 25 gün. Bugü 28.gün oldu hala olmadım. Kasık ağrısı var karnımın içi gaz varmış gibi geriliyor,ya da sökülcekmiş de sökülemiyor gibi.Onun dışında 2 gündür halsizlik ve uyku hali var.Birde sık acıkma ama aşırı bi acıkma hissi yani elim ayağım titriyor. Göğüs ağrım vs yok( her zaman olmaz zaten). Sizce hamile olabilir miyim, testi 30 günden sonra mı yapsam kararsızım.Test erken gebelik mi normal mi almalıyım onu da bilmiyorum. Eşimin sperm kalite ve hareketliliginde problem var. Çok istiyorum ama olmaz diye de çok korkuyorum. 4 aydır deniyoruz.

Merhaba konuma bir bakarmisiniz Beni aydınlatacak arkadaşlar varmı içinizde

Benimde adetim 1-2 gün geçti canım yaptım negatif aynı belirtiler hatta daha fazlası bendede bir kaç gün sonra tekrarliyacam inşallah hamisizdir

İnşallah pozitife döneriz net bi sekilde, haberlerinizi bekliyorum

İlk kimyasal gecirdigimde benim de böyle çıkmıştı yani böyle çıktığında hamilelik var demek benim ilki adet 5 günden sonra pozitif olmuştu şimdide bekliyorum inşallah hamiş oluruz canım ya

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Bel agrisi göğüs agrisi özellikle sol kasik agrisi mide ekşimesi faln başladı ama regl önce test yaptım negatif iki kere suan regl 5 günü bugün de test yaptım negatif hamile olma olasılığı var midir 1 senedir istiyoruzz korunmasız 1 sene ama olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…