Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin bisey daha sorcam regl olmam gereken gün böyle düşük bir değer çıkması normal mi benim döngüleri. 27 gün sürüyor endişeliyim şimdi de ....
Hayırlı olsun inşallah canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar ben birşey sorucaktım ben adet olmadan bir gün önce pazartesi günü kan tahlili verdim 9.7 çıktı sonra bugün de kan tahlili verdim ama 15.8 çıktı yani tam 2 katı yüksek çıkmadı moralim bozuldu çünkü geçen ay bir kimyalsal gebelik yaşadım geçtiğimiz ay 4 gün gecikme ile 190 ile öğrenmiştim 3 gün sonra kanamam başlayınca acile gittim ama kimyasal olduğunu söyledi adet olucaksın dediler sadece o gün kanamam oldu. Şimdi gene aynı şeyleri yaşama korkusu sardı içimi kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum birşey olmayacak diye ama değerlerim bu kadar düşük çıktığı için endişeliyim acaba aranızda böyle düşük değerle öğrenipte hamileliği devam eden yada değerleri düzelmeye doğru giden varmı aranızda

Regl günü test sonucun 29 cıktı bende şimdi beklemedeyim

Regl günü test sonucun 29 cıktı bende şimdi beklemedeyim
İnşallah düzenli bir şekilde yükselme olur canım benim Allah'ım hayırlısını versin hakkımızda. Herkesin değerleri farklı oluyor çünkü döllenme zamanı herkesin farklı olduğu için. Mesela geçen ay 190 ile öğrenmiştim. Şimdi ise 9.7 ile öğrendim her seferinde farklı oluyor. Kalp atışlarını duyana kadar hep böyle endişelerimiz devam edicek annelik iç güdüsü şimdiden yerleşti içimize bide ben çalışıyorum fabrikada daha çok stres yapıyorum çalışırken birşey olur mu olmaz mı çünkü dinlenme vaktim olmuyor malesef çalışınca

Rabbin korusun bebislerimizi inşallah kalp atışını duyduğumuzu da yazarız buraya

Merhaba kızlar adetime 8 gün var ilk defa başıma geliyor böyle bişey eşim durduk yere kokuyo bana tiksindim resmen ilk defa başıma geliyo acaba gebelikten olabilir mi bi çocugum var ama bu böyle ilk defa başımageliyo korunmuyoruz cocuk ıstedıgımız için şuan bu saate yanından kalktım salona gectim resmen okadar kokuyo bana

Olabilir canım bende herşeyin kokusunu alıyordum bana da arkadaşım kokuyor gibi geliyordu halbuki kız çok temiz biri ama bana ten kokusu geliyordu. Bi kan testi verirsin bir kaç gün sonra adetine yakın başka belirtin var mı peki?

Eşimde çok temiz insandır ama bi anda koktu bana anlamadım.ara sıra sağ ve sol kasığım ağrıyor ayrı ayrı bide göğüslerim sızlıyo çok iğne girmesi gibi

Benim de reglden 6 gün önce canım acayip aşure çekmişti normalde aşure hiç sevmem ve hiç yapmadım bugüne kadar ama öyle bi canım çekti ki kalkıp aşure yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…