Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Nihayet bacaklarında agrı olan birini buldum tek değilim bacaklarım ağrımaya başladığında tüm ümidim bitiyor

Merhaba kızlar, bata 2 gün var . Adetime 3 gün kala kahverengi renkte bir lekelenme yaşadım .Çok belim ağrıdı, kasıklarımda da ağrı oldu . Bugün öyle bir lekelenme yok .
Bu erken gebelik belirtisi olabilir mi. Lütfen yardımcı olur musunuz

Adetime 1 gün var sizce var mı bir şey

Eklentiler

• AF053675-5CB9-47CB-89D8-5E308C6DECC0.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 124
hayırlı olsun :) peki belirtileriniz nelerdi? benim adetime 2 gün kaldı ama son bir haftadır idrarım tuhaflaştı ve mide bulantısı olmaya başladı. belki regl belirtileridir yine
Selam aleyküm hayırlı cumalar bendede bütün belirtiler var ama testte tek çizgi çıkıyo anlamadım

Adetime 3 gün kala öğrendim silik çizgi şeklinde çıkmıştı
Benimde adetime 3 gün var test yaptım silik çıktı ama göğüs şişliği ve hassasiyeti var 2 tane kürtajım var. Bir yanım tutsun diye çok istiyor ama diğer yanım aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor napacam bilmiyorum.

Hayır asla korkma benimde 2 ay önce düşük oldu kürtaja gerek görülmedi kendiliğinden düştü. Bendede aynı korku vardı ama doktorun çok önemli. Kan sulandırıcı iğne ve progestan kullanıyorum bu sefer.

Banada coraspirin ve folik asit verdi gebe kalınca iğne kullanacaz dedi. Senin düşüğün sebebi neydi peki

3 4 haftalıkken kasık ve karın ağrısı, gaz sancısı gibi sancılar oldu ama beni test alamaya iten sabah uyandığımda göğüs ucuna dokunduğumda acıması oldu. Adet tarihime 2 gün vardı test aldım ve pozitif çıkmıştı.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben sizlere bişey sormak isterim benim adetime 7 gün var ve benim vücudum da değişiklikler var göguslerimde hafif bir hassasiye vart uyku hali var ve kasıklarımda hareketlenmeler var bugün eczane den test aldım yaptım tek çizgi çıktı ne yapmalıyım sizde cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

Ben de öyle bir dönem test yaptığımda tek çizgi çıkmıştı. Sonra adet dönemim bir kaç gün geçince tekrar yaptım çünkü emindim hamile olduğuma ve çift çizgi çıktı.
Size önerim ya erken gebelik testi alın ki adet döneminden önce de gösteriyor hamile olup olmadığınızı(ama bu biraz daha pahalı)
Ya da 10 gün sonra falan tekrar test yapın.

Erken gebelik testi en çok 6 gün kalana dek yapılır. 7 gün önceden yapmanız sonuç vermez. O kadar erken değil de regl gününe 1-2 gün kala yapsanız daha net sonuç alırsınız.
Ben 1 gün kala early predictor ile öğrenmiştim. Hemen bariz çift çizgi çıkmıştı. Erken yapınca hamile bile olsanız çizgiden emin olamayabilirsiniz. Beklemeniz lazım.

reglime 2 gün kala evde idrar testi yaptım negatif çıktı ama bu sabah regl belirtisinden farklı bir ağrı sol kasığımda hissettim.sanki bi şişlik var dokununca ağrı oluyor...

Benim beklenen regl yarın, benim de sabah predictor early negatif çıktı. Öğlen de regl sancılarım başladı zaten... YArın kırmızı kartı görürüm. Yumurtlama günlerine yakın korunmasız bir kez ilişkim olmultu.Zaten eşim de istemiyordu, acele etme deyip duruyor. Nasip... Doğru zamanda olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…