Erken gebelik testim hayalet çizgi, pozitif mi

Predictor erken gebelik testi bu. Ama bunu öğleden sonra yapmıştım sabah uyanır uyanmaz değil. Yarın tekrar deniycem bakalım
kan verdin mi acaba? sonucunu merak ettim. benim de 4 gün var. akşam test yaptım silik çizgi çıktı. ben de bugün kan vericem. senin sonuç nasıl? benim de reglim 28 haziran

Eklentiler

• IMG_3915.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 371
kan verdin mi acaba? sonucunu merak ettim. benim de 4 gün var. akşam test yaptım silik çizgi çıktı. ben de bugün kan vericem. senin sonuç nasıl? benim de reglim 28 haziran
Benim bundan da silik çıkmıştı 5 gün önce yaptığımda bence hamilesin yine de adet gününün gelmesini beklemek bence daha sağlıklı öbür türlü çok stres oluyor insan kimyasal mı değil mi acaba diye Allah korusun

Gebeliğin hayırlı olsun belirtilerin nelerdi paylaşabilir misin
Teşekkür ederimm
En bariz belirtim bence yumurtlama gününden itibaren hala devam eden meme ağrısıydı. İlk günler çok şiddetliydi dokunamıyordum üstüne yatamıyordum bile bir de damarlarım çok belirginleşti göğüs çevremde
Kasık ağrılarım oldu iki günde bir gelip giden o da ilk günler çok şiddetliydi sonra azaldı
Onun dışında düşük tansiyon, halsizlik, hafif mide bulantısı ve baş dönmesi yaşadım
Ama içlerinden en önemlisi Allah içime bi his verdi ve ben de buna çok inandım anne olucağımı hissettim yani inşallah isteyen herkese nasip olsun bunu çok kalpten diliyorum

Benim bata 6 gün var ve yumurtama gününden beri çok fazla göğüs ağrısı ve belirgin damarlar var. 2 haftadır gaz sancısı ve kasık batması var. Bu ay olacağına çok inanıyorum bende umarım hüsranla sonuçlanmaz. Senin adına çok sevindim ama rabbim en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin

O bekleme süreci o kadar zor ki gerçekten günler saatler geçmiyor adeta seni çok iyi anlıyorum inşallah sen de güzel haberi alırsın ben de hala bekliyorum aslında bugün bat günüm inşallah kötü bir sürprizle karşılaşmam birkaç güne iyice rahatlıycam

İki günde bir artışını gözlemle ama bence sonu güzel sonuçlanacak ben inanıyorum sende kendini strese sokma keyfini çıkar

İki günde bir artışını gözlemle ama bence sonu güzel sonuçlanacak ben inanıyorum sende kendini strese sokma keyfini çıkar
İnşallahh aksini düşünmek bile istemiyorum. Aile hekimim haftaya pazartesi kan tahlili ver dedi. İki günde bir yaparsan strese sokarsın kendini boşver gerek yok değerin de gününe göre gayet iyi dedi onun sözünü dinliycem sanırım bir bildiği vardır hamilelik testim hafif silik çıkmıştı yarın tekrar yapıcam sabahtan kıpkırmızı görmek istiyorum o çizgiyi inşallah

Bizimle de paylaş süreci canım merkla bekliyoruz

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…