erkeklerin izmirli kızlara olan merakı niye?

izmirlilerin toplanma topigi gibi olmus ama her izmirli gibi gurur duyuyoruz sanriim bu sozden. genel olarak herkes icin gecerli olmasada bakimli susune giyimine ozen gosteren kisileriz sanirim her yerde oldguu gibi ama izmir kizlari guzel diye adimiz cikmis bikere:))

selamm,
ben de izmirli bir kızım hemen konuya dalayım dedim,
ben sarışınım saçım röfleli ama küçükken de sarışındım büyüdükçe koyulaştı,

izmirli kızlarda göçmenlik var
yarısının ananesı babannesi bulgarıstan yunanıstan göçmenı, o yuzden de yarı göçmenlık sarışınlık var
ayrıca havasından suyundan guzellık gelıyor o kısmı muamma :)

bir de cidden baska sehırlere gıttıgımde bana izmirli misin diye soruyor ve garıp garıp bakıyorlar
cok kötü gelıyor o yuzden de sehrımden pek cıkmamaya calısıyorum
baska sehre uyum saglamak ıcın sacımı koyulastırmam gerekıyor muhtemelen ve belkı bıraz açık gıyınıyorum hele yazın zaten denız yakın dökülüyoruz incecık askılar vs ister ıstemez, alımlılıgımız havamızdan gelıyor olabılır bır de şımarık oldugumuzu düşünüyorum...

ama esas sebep herkesın soyunda göçmenlık var,
bir ara yunanlılar işgal etmıs ya ızmırı
malum :eek: soyumuz karışmış göçmenlerle

konu başlığında sorulan erkeklerın izmirli kızlara ilgisini de bilmiyorum, bir önceki erkek arkadasım doguluydu ve sürekli kollarımızı yanyana koyardı elimi tutarken de söyelrdi

kahverengi beyaz uyumuuuu iştee buuuu
falan diye bagarırdı da garip garip bakardım
:1shok:
belki ondaki başka bir özentiydi, annesi beyaz babası da kahverengiymiş teni
onda da öyle bir tutum vardı.
-tatlicadiarzu-
ama şöyle bir gerçek var ki izmirde erkek az!! bu da çok sıkıcı
izmirlinin sorunlarına döndü başlık :)
doğudan daha çok erkek ithal etmeliyiz kanımca
kaydirigubbakcemile3

Bende olaya parmak basmak ıstıyorummmkaydirigubbakcemile2 Ben ızmırde buyudum ama muglalıyım her ne kdr suan ıstanbulda olsamdaa:)) bızede cok soylenır ama olayın aslı surda ızmırde kapalı pek yoktur(ıstısnalar kızmasın ustlerıne alınmasın lutfen:asigim: )ıste ızmırdekı ınsanlar cok rahat ve bakımlıdr rahat gıyınırler rahat hareket edılır cunku dgr ıllerdekı gıbı pek laf atan ole cok bakan olmaz:) cokta bakımlı oldukları ıcın guzeldırlerr

keşke izmir kızıyla değil erkeğiyle ünlü olsaydı aslında,
bizim için her şey daha kolay olurdu

kaydirigubbakcemile

izmirli kızların mutlaka bi kendilerine has bi havası bi alımlılığı oluyor orası kesin.:1closedeyes:

Calla bende İzmirlı olarak haketen güzelim bende izmiri kızlarda tabi baska sehirdeki kızlar cirkinmi hayır asla İZmirdede yüzüne bakılmıcak kız var ama. Cogunluk cok rahat büyüyo modern bi yer burası ankaraya istanbula göre daha serbest bosuna tayyp gavur izmir demio:)
İzmirin kızalrının güzelligi rahatlıgından gelıo canım kısaca öle diyim

kızım rahat dedin bize haa :eek:klava:
biri gelse izmirin kızları rahat dese aaaaayy nası bagarırızzz...
düzgün lanse edelim bence hıh :dilcikar:

izmirli kızlar göçmen soyların ağırlıkta olması sebebiyle doğuştan bir güselliğe sahiptirler. yolda yürürken hangisine bakcağını şaşırır insanlar. buna ek olarak bakımlıdırlar. kendilerini ihmal etmezler abartmazlar ama makyajsızda dışarı çıkmazlar. tarzdırlar modayı takip ederler. giyinmeyi bilirler. ama en önemlisi kendilerine güvenlidirler. ukalalık kendini beğenmişlik boyutunda değil kendi güçlerini bilirler. erkeklerden kaçmazlar tersine gerektiğinde ilk adımı bile atarlar. kısacası şehrin güselliği ve rahatlığı kızlarına da yansımıştır

Çok kere izmirde bulundum. Gözlerim fıldır fıldır güzel kız aradı.. Ama şöyle aklımda kalan 1 yada 2 tanesi vardır. ıstanbul'da Bağdat caddesine bir çıkın birçok güzeli birarada görürsünüz zaten.

Lakin çok rahatlar. Giyimleri, tavırları, konuşmaları.. onların bu kendine güvenleri onları daha çekici hale getiriyor sanırım.

bide garip bir olay anlatıcam size.. artık gülmekmi gerekir acımak mı bilemiyorum...

bir arkadasım vardı.. karslı.. kız tam bir bomba.. beyaz ten kapkara sac kaş... boy desen 170 üzeri... manken gibi.. izmirde 2 yıl oturmuslar sonra tasınmıslar.. soran herkese izmirliyim diyordu... ee karsıdakide "ondan senin bu güzelligin" dedikce kız izmirli oldu cıktı...

Şaka gibi:roflol::roflol:Ne kadar acı bir durum Karslıysan Karslıyım de.

harikasınız kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler güzel cevaplarınız içina.s.

Rahat kızlarız...
Rahat derken yanlış yerlere çekilmesin aman..
Mesela ben hiç çekinmeden minicik şortumla Kıbrıs Şehitleri'nde yürürüm..:eek:
Aman biri laf mı atacak,biri mi bakıyor görmem,fark etmem bile..:dilcikar:
Dişiliğimizi sergilemek olarak düşünmeyiz bunu biz.
İzmir evimiz gibidir. Nasıl istersek öyle oluruz dışarıda da..:1hug:
Erkekleri de sanırım bizlerdeki özgüven etkiliyor.
En yakın yazlık yerler şehire 30 dakika olunca sürekli yanık bir ten ve pembe dudaklı olduğumuz için tadımızdan da yenmez hani..:icecream:

bence adları çıkmış
yoksa güzel kız her yerde var.ayrıca izmirin kızı diyince orda çirkin yokmu ? hayret yani

İzmirde 2yıl çalıştım ...izmirli arkadaşlarım oldu ve cidden güzel kızlardı...ama şu da var izmir rahat bir yer kızlar da bakım seviyor ve açık saçık giyinebiliyorlar en azından gözlemledigim bu....dikkat çekiciler...havasından suyundan da olabilir bu güzellik...

erkeklerin ızmir'li kızlara olan merakını bilmem de ızmir erkeklerinin bana bir zaafı var...
bir kadının hayatındaki erkeklerin ızmir'li olmaları tesadüf müdür yoksa ben mi çekiyorum kendilerini anlamadım gitti...
mesela kocamın ızmir'li olduğunu öğrendiğimde başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü...
kesin dedim bu adam bana aşık olur ki dememe kalmadı...

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.. sadece erkeler degil biz bayanlarda dogruluyoruz izmirli hatunların güzel oldugunu.. ayrıca acık sacık giyinmekle ne alakası var.. ben antalyada hatta daha turistik olan alanyada yasıyorum.. bizlerde mini sortlarla askılılarla bikinilerle geziyoruz ama izmirin büyüsü rengi kokusu baska.. ondan bence bu güzellik..

erkeklerin izmirli kizlara zaafı mı var?
sadece bir genelleme yapılmış izmirin kizları güzeldir ,genelde beyaz tenli kara kaş kara gözlü olurlar diye..
izmirli kızlara olan bir zaaf değil bence bu..

X