erkeklerin izmirli kızlara olan merakı niye?

kesinlikle haklı erkekler..kaydirigubbakcemile3 bizde izmiriz kızıydık :jeyyar:

kurban olsun applanız sıze kaydirigubbakcemile5

hepımız guzelız, hepımız ozelız...

şaka bır yana bu kadın bu kadar çırkınmi yaw. ınanamadım. ne yapmış kendısıne böyle

arama motoruna çirkın kadın yazdım sıze resım bulmak için görsel aramada bır kadınlar çıktı arkadaşlar şaşkınlık içindeyım

Ne izmir'e gittim, nede izmirli gördüm:) O yüzden bilemeyecem, ama söylemislerse vardir böyle birsey mutlaka.

Arkadaşlar son lafımı söylüycem ızmirde sokağa çıktığınızda öyle manken gibi boylu poslu çok kız görmezsiniz.. Bütün gün gezseniz görüp göreceğiniz en fazla 3-4 tane olur. Bizde ızmirliyiz biliyoruz yani, ızmirli olmayada gerek yok ızmire giden görmüştür mankenler yolda dolaşmıyor yani, abartmanın manası yok. Bişey yazarken bilen birileri olduğunu unutmayalım lütfen.

O olan 3-4 tane de göz doldurup akıllarda fazlasıyla kalıyor demek ki ...şutarafagitti :asigim:

Çok güzel bir gülümseyişin var canım.Maşallah.Gurur duydum toprağımla kaydirigubbakcemile5

O olan 3-4 tane de göz doldurup akıllarda fazlasıyla kalıyor demek ki ...şutarafagitti :asigim:
Akılda kalmıyacak gibi değil ki kızlar.Ne tarafa başına çevirsen fıstık gibi kızlar var.Manken gibiler gerçekten de.:lepi:
Bazı arkadaşlar göremediklerini söylemişler.Belki onların zevki,güzellik anlayışı farklıdır,ama tescilli güzelleri çıkaran da hep ızmir olmuştur.:smiley-cool:
Uzun boy ,ince bel,ideal ölçüler.Ehh,bunlar da güzellik de çok önemli olmayan unsurlardır ne de olsa!Herkes de var.:içelim:

Hallokitty forumdaki fotolarına baktım beğenmedim, hata payı olabilir 2 foto yüzün de görünmüyordu, bekliyorum. sengözlerimebaksanab

kaydirigubbakcemile5 a.s.

Hallokitty forumdaki fotolarına baktım beğenmedim, hata payı olabilir 2 foto yüzün de görünmüyordu, bekliyorum. sengözlerimebaksanab

Nerden gördünüz fotoları ? Bende foto arıyordum

the She Canııım tamam güzel kızsın ama sen demek ızmir demek mi? Niye kişiselleştiriyorsunuz. Eğer ızmirdeki herkes senin kadar güzelse, güzelliğinin ne farkı kalırki?

Utandım ben ızmirli olduğum için gerçekten, bırakın görenler bilenler övsün bizi, Hülya Avşar gibi Türkiyenin yada dünyanın en güzeliyim demekle güzel olunmuyor.. şimdi 5 kişi koysun resimlerini 4 milyonluk şehir için genelleme yapalım.
Güzelimiz çok ama pes diyorum.. Çok abartmadık mı:)

Son düzenleme:

Bitanem arkadaşı fotodan biz görüp beğendiğimizi söyledik ya zaten..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…