erkeklerin izmirli kızlara olan merakı niye?

Ay çok sıkıldım bu konudan,baydı diyenler ne bu topikten çıkıyor ne de konuyu kapatıyorlar.Üstüne üstlük başka topiklerde devam ettiriyorlar.Ben olsam inkar etmez,dediklerimin arkasında dururdum.Üstüne neden alınıyorsun diyeceğime ,cesur olur,sana söylüyorum ,derdim.Ama,nerdeee ? sengözlerimebaksanab

geyi sohbeti bahanesiyle kendilerini bi bok sanip baskalarini kücümsüyorlar.......alin size dürüstlük...sidikli saziyeler...

Son düzenleyen: Moderatör:
baklavacım canım lütfen mesajlarını sil kimseye hakaret etmiyoruz
ne kadar kızsakta sinirlensekte seviyemizi koruyalım
mesajlarını editlermisin arkadaşım

nasil bir yönetimi var bu sitenin biri dur demeli artik ..her önüne gelen aklina eseni konu yapiyo...baska akillica bir konu acamiyormusunuz....okadarmi beyinleriniz kücük....

direk İsim verilmese de anlaşılmıyor mu canım ? herkes imalardan neyin ne olduğunu anlayabilicek kadar zeki..

geyi sohbeti bahanesiyle kendilerini bi bok sanip baskalarini kücümsüyorlar.......alin size dürüstlük...sidikli saziyeler...

Canım bence sil ya da değiştir mesajlarını ceza verebilirler...:çok üzgünüm:

bi konu hakkinda bir sey arastiriyim dedim bi türlü bulamadim...her halt var..ama aradigim sey yok

bu konuyu cok iyi ve efendi sandigim bi arkadasin yorumunu tesadüfen okurken gördüm...cok cirkin seyler yazmis.....cok büyük hayalkirikligina ugradim.....

direk ısim verilmese de anlaşılmıyor mu canım ? herkes imalardan neyin ne olduğunu anlayabilicek kadar zeki..

hayır badem sizi kast etmiyorum içiniz rahat olsun
sizi hedef almıyorum
sizi tanımam etmem neden böyle bişey yapayım
ne gibi bir garezim olsun size neden benim hayatımda bu derece önemli bir yere sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz
ben bütün gün bunlara ne desemde sinirlerini bozsam
konu açayımda gelip bana ay ne kadar komiksin yazıp olay çıkarsınlar diye düşünmüyorum
sizle bir sorunum yokkkkkkkk
tekrar ekliyorum sorunum yok sizde beni tanımaz etmezsiniz sizinde olmasın
bitsin artık bu tatsız atışma olur mu

Son düzenleme:
yönetici millete haksiz yere ceza verene kadar...onlara benden bir tavsiye...bi konu acilmadan önce uygunmu deyilmi düsünsünler önce.......veya konu hakkinda herkezin sikayet edebileceyi bir haklari olmasi lazim

Herkes kendi hayatı için önemlidir..Ne münasabet kendimi sizin hayatınızda önemli biri sayayım.kaydirigubbakcemile3

Demek istediğimi anlatamadım sanırım.. Direk badem ya da lirik güzel vs diye isim vermeniz gerekmez.İzmirli olduğunu söyleyen arkadaşların söyledikleri ile ilgili bazı şeyler yazıp geyik yapıyorum diye hoş olmayan şeyler yazılması yeterli..Benim direk üstüme alındığım bir şey yok..

Siz de bu kadar takıntı yapmayın bu konuyu.İzmirli kızlar kendilerini beğeniyorlarsa beğeniyorlardır..Size göre bu abartıdır ,bize göre gerçektir..Birinin başkalarına herhangi bir zararı yoksa kendini beğenmesinde herhangi bir sakınca yoktur..a.s

insanlar git gide cirkinlesiyor ve kötülesiyorlar..kalp kirmamak ..saygi göstermek artik mazide kalmish....bu devirin insanlar ancak bu gereksiz konular hakkinda tartisabilirler.......baska derdimiz kalmadi sanki....kazadan yangindan yüzü yanan eli ayagi yok olan....yillardir estetik ameliyatiylan ugrasan insanlar var.....siz gelmisiniz...biz daha güzeliz siz daha cirkinsiniz...yasiniz kac bilmiyorum ama herhalde 8-9 yasinda cocuklar deyilsiniz,,,,,,,,,yaziklar olsun size...

valla bu kadar seviyesiz bi site görmedim....ne dangalak millet var ya

bi konu hakkinda bir sey arastiriyim dedim bi türlü bulamadim...her halt var..ama aradigim sey yok

ne ceza vereceklerki...düsüncemi yaziyorum sadece

bu konuyu cok iyi ve efendi sandigim bi arkadasin yorumunu tesadüfen okurken gördüm...cok cirkin seyler yazmis.....cok büyük hayalkirikligina ugradim.....

yönetici millete haksiz yere ceza verene kadar...onlara benden bir tavsiye...bi konu acilmadan önce uygunmu deyilmi düsünsünler önce.......veya konu hakkinda herkezin sikayet edebileceyi bir haklari olmasi lazim

Siz kendinizi ne sanıyorsunuz??

Konu açılmadan önce uygun mu değil mi diye bakılmalı diyen siz seviyesi yüksek üyemiz (!),yazdığınız mesajlarınız için izine hiç gerek yok değil mi?

Bu küfürden de öte mesajlar, gayet normal,uygun içerikte değil mi?

Siteye hakarete ve üyelerine sidikli saziyeler. gibi iğrenç bir kelimeyi yakıştıran siz,bu cezayı da haksız verdiğimi düşünüyorsunuzdur şimdi!!!

Bu gün bu konuda bir kaç arkadaşımı uyardım onlar kendilerini biliyorlar..sadece yazılı olarak ama anladım ki işlem yapmadan bu dava kapanmayacak..

Şimdi haksız ve yetersiz olmakla dilediğiniz kadar suçlayabilirsiniz..

?????????????

Bugünkü yazışmamızı unutmuşsunuz sanırım..

???????

Aynı şekilde sizde bugün kü yazışmaları unutuvermişiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…