Erkeklerin evliliğe yaklaştıkca garip halleri

dommmn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
148
65
yaklaşık 3 senedir birlikteyiz. flört hayatımızda kavgalarımız hiç yoktu denilecek kadar azdı.
aslında şimdi de aman aman kavgalarımız yok, pskolojik mi bilmiyorum düğün stresi böyle birşey mi anlamıyorum ama sanki kendimi 50 yıldır evli çifrler gibi görüyorum. bu arada yaşım 22 nişanlımın 25 . düğünümüz 3 ay sonra.

Sizde nasıl geçmişti bu dönem, gerçekten bu kadar stresli mi oluyor herşey?

birde evlenince daha bi garip oluyorlar akıllara zarar içselleştirip normalleştirdikçe abuk subuk hareketleri artıyor.en sonunda düşünüyorsunuz ki abuklaşmaya devam ederse etsin ama bu saçmalıkları evliliğinizi tehdit etmesin.

birde evlenince daha bi garip oluyorlar akıllara zarar içselleştirip normalleştirdikçe abuk subuk hareketleri artıyor.en sonunda düşünüyorsunuz ki abuklaşmaya devam ederse etsin ama bu saçmalıkları evliliğinizi tehdit etmesin.

bu sitede çok okudum ama anlam veremiyorum en başındayken en basiti evlilik teklifi anında herşey mükemmelken neden bu kladar zorlaşır ki?

bu sitede çok okudum ama anlam veremiyorum en başındayken en basiti evlilik teklifi anında herşey mükemmelken neden bu kladar zorlaşır ki?
önceden kafası rahattı sorumluluk yoktu iş ciddiye binince gelenler gelmiş.bi yandanda sıkışınca gerçek karakterini görmüş oluyorsunuz evlenmeden.

X