erkekleri nasıl yönetebiliriz?

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
erkekleri nasıl yönetebiliriz, evde kedi gibi olmalarını nasıl sağlarız,
yaptırmak istediklerimizi nasıl yaptırabiliriz?
hadi akıl verin kızlar tatlicadiarzu

erkekleri nasıl yönetebiliriz, evde kedi gibi olmalarını nasıl sağlarız,
yaptırmak istediklerimizi nasıl yaptırabiliriz?
hadi akıl verin kızlar tatlicadiarzu

Yönetmek,kedi gibi olmak cümleleri hiç güzel değil bence.:1closedeyes:
Her insanın kendine göre istekleri ve tarzı vardır. Sen istediklerini güzellikle söylersin eşin için de uygunsa gerçek olur. Eğer; uygun değilse de konuşulup anlaşılır, ortak bir karar alınır.:1rolleyes:

valla ben hep tersine ğidiom kensi gelio akllanıo bence benim gibi yapip tersine gitmeyinde ya üstüne fazla düsmeyin bişe teklif edince eğer naz yapiorsa fazla üstünde durmayın ''sen bilirsin' deyip ğeçin bak sonunda kendi kabul edecektir nedemişler kaçan kovalanır dimi

Haklısın canım o yaşlarda bizde neler yapardık ama evlenince olmuyor öyle. Bazen eşimi babamla kıyaslıyorum. Babam mükemmel bir insan diyorum. Anneme söylüyorum yeniyken bana neler çektirdi diyor. İnanasım gelmiyor. Demekki zamanı var.

Bir erkek neyse odur
onu ne değiştirebilirsin ne de
süt dökmüş kediye çevirebilirsin
onu o haliyle kabul edeceksin
herşeyi de konuşarak çözmeye çalışacaksın

erkek babasından ne görürse aynısını yapar eşine.. yetişme tarzı çok önemli, en iyisi üstüne düşmeyeceksin ve ilgisiz vurdumduymaz olacaksın kaçan kovalanır demişler...konuşarak çözemiyorsan susmayı sürdürcen... nedense eşimle tam detaylı konuşamayız ama ben eşimi başka bay olsun bayan olsun konuşduğunu gördüğümde inanın buna çok üzülüyorum diyorum ki acaba eksiklik nerde??? ama cevap yok!!! bende sohbetimi eşimle yapamadığım zaman çevremdekilerle yapıyorum, eşimde öyle...

aynen katılıyorum:sm_cool:

......................................

Son düzenleme:
......................................

Son düzenleme:
ben o konuda cok cahılım asla yapamam yapmaya kalkınca sankı buyukluk taslamıs gıbı hıssedıorum ayrıca kımsenın yontılmeye ıhtıyacı yok bence kısı kendını bılırse abuk sabuk seyler yapmaz

bende eşimle dertleşememekten şikayetçiyim

Niye hep erkekleri yönetmek isteriz?Onlarda bizi yönetmek istese sizin hoşunuza gidermiydi?Sizi yönetmesine izin verirmiydiniz?

Herşey karşılıklı konuşarak halladilsin karşılıklı olarak.Kimse kimseyide yönetmek zorunda kalmasın derim ben.

100% katılıyorum sana.. arkadaşların yanında çok güzel sohbet eder benimle ise çok nadir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…