Erkekler neden bu kadar açlar?

Eşine olan güvenini takdir ediyorum ama inan bana ayıp olurluk bir mevzu değil bu.
Yani düşünsene bizimde bölge sorumlularımız var.
Samimi olduklarımız var olmadıklarımız var.
Onlardan biri bana bu tarz bir video atsa, neyse ben sessiz kalayım anlar herhalde desem.
Ama devamı gelse, 1 değil, 2 değil
Ya ne kadar ayıp, anlamalıydı bu sessizliğimi gibi bir tavır ne kadar gerçekçi olabilir ki.

İlk video da sadece ? koysa. Biterdi yani.

haklısın evet
ben sabırlı davranıyorum
eşimse düz mantık
eşek kadar adam cevap yazmayınca anlaması gerek diyordu düne kadar

anlamıyor anlamaz bu zihniyetti ki adamlar hiç bir şey anlamaz inan,
eşin asıl demeli ki karım bu videoları görürse beni hayatı boyunca bir daha anlamaz !
karşı tarafa hassasiyetini anlamış değilim size özel hassasiyet göstermeli anlayışlı olması gereken taraf siz değilsiniz.

dyor zaten
bazen böyle muhabbetler dönünce evli barklı adamım ben falan der
benım eşimin cevresı de bılır benı cok sevdiğini ama cidden bazı ınsanlar cok yuzsuzler

Eşin cevap vermemiş görünüyor ya.Yazdıklarını silmiş olabilirmi eşin.Hiç normal değil bu kadarı.Insan daha önce böyle bir muhabbet döndürmediği bir adama nasıl böyle bir video gönderebilir.Daha önce bunun zemininin hazırlanmış olması lazım.Bide il dışı mevzusunda arkadaşı baya sıkıştırmış eşini.Tamam hadi erkekler arada bu tarz muhabbet döndürürler v.s.desekte bu kadarı çok abartı geldi bana.Eşin madem kendinden emin senin yanında mesaj atmalıydı adama.Yada onun ağzından senin yazmana izin vermeliydi.Adam elbet cevap verecektir.Sende hemen görmüş olurdun böylece.

engelleyemiyoruz bayisi çünkü
adam ordan sipariş falan da yolluyor
bugun adama whatsaptan yazacaktı bakalım aksam goreceğiz
Adamdaki rahatlığa bak; iş için kullanılan bir yere cinsel içerikli foto, video göndermek için buyuk bir arsizlik lazım. Ya da bu muhabbetlerin yapılabilecegi kadar ileri samimiyet kurulmuş olması lazım..

Allah aşkına kim seviyeli ve sadece iş ilişkisi olan birine
Bilmem nereye gidip bilmem napmak istiyorum diye bu tarz bir şey yazabilir.
Çok ütopik eşin, nasıl anlamıyor inan bende bunu anlayamadım.

Dream sende kalbi çok temiz iyi birisin
Ama bana sanki bu muhabbetler dönüyor eşinde katılıyor gibi geldi,yazdıklarından yola çıkıyorum.
Adamın ısrarla video atması falan yani nebileyim kimse cesaret edemez böyle Videolar atmaya durduk yere
Sanırım sürekli bakıyorsun eşinin yazışmalarına,eşinde bunu biliyor galiba

burada eşimin iş arkadası ile ilgili bir konu açmıstım
özet geçeceğim
eşimin iş arkadaşı bizi evine davet etti ve biz tam evden cıkarken biri arayıp gelmeyin bizim işimiz çıktı dedi
bu durum bana göre çok saygısızca bir durum ben o adamdan da eşinden de aniden sogudum hem davet edip hem de gelin dediğin insana gelme diyemezsin
orda da hata eşimdeydi aslında neyse uzun mevzu
ben bu adamı affetmedim mesela ( benim de iş için görüşmem gereken biri ama mesafeliyim artık)
eşim bozuldugunu ayıp ettiğini söylemiş bu adama ama adam eşimi bir sekilde ikna etmiş eşim suanda o adamdan bahsederken aslında ıyı adam falan dıyor
ben netımdır benım için biter
eşim dısarıdaki insanları üstün bir empati gücü ile karsılayabiliyor malesef
hatası bu

teşekkür ederim
eşim az evvel whatsaptan yazmış adama
görüntüyü yoladı bana

Eşiniz iş ilişkilerini iş ilişkisi şeklinde ayarlayamamış olabilir mi? Üstelik anladığım kadarıyla bayi olunca statü olarak eşinizin altında. Çok büyük tuhaflık yok mu sizce de?

Adamdaki rahatlığa bak; iş için kullanılan bir yere cinsel içerikli foto, video göndermek için buyuk bir arsizlik lazım. Ya da bu muhabbetlerin yapılabilecegi kadar ileri samimiyet kurulmuş olması lazım..
grup değil canım
herkese tek tek yolluyor
eşimin müdürü ile konusu oldu ve baska bır bayi ile ona da yolluyormus adam

Eşiniz iş ilişkilerini iş ilişkisi şeklinde ayarlayamamış olabilir mi? Üstelik anladığım kadarıyla bayi olunca statü olarak eşinizin altında. Çok büyük tuhaflık yok mu sizce de?
statü olarak ast ya da üst değil
iki şirket de ayrı şirketler
eşimin hatası çok güleryüzlü olması ve herkesi kendi gibi sanması

Tamam beni ikna etmene gerek yok. Sen tamamsan bende tamamım

burada okuduğum konulardan sonra bu eş de bana asla anlatıldığı gibi minnoş gelmiyor bir sorun bir samimiyetsizlik var ama çözemedim
ben size söyluyorum eşimin hatasını
masum gelmıyor derken neyi kastediyorsunuz
eşimi benden iyi tanıyamazsınız
hatası hayır dıyememesı , kapılarını fazla açması ve insanlara çok güleryüzlü oluşu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…