Erkekler neden bu kadar açlar?

eşim de dün gece sinir oldu bu adamla samimiyetim dahi yok nasıl yolluyor anlamıyorum , satışları en düşük bayi yanına en nadir gittiğim bayilerimden biri dedi.
konusacağım bu konuyu önümüzdeki hafta adamla atmasın dedi

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım. Kimse samimiyeti minumum düzeyde bir insan ile
bel altı bu tarz muhabbetlere girmez, giremez.
Düşünsene sen sadece iş ilişkin bulunan bir kadına üstelik bölge sorumluna
bu tarz bir video atarak, off adama bak hihihihi yapabilir misin? Hayır.

ben eşime yarın güzel bir mesaj yaz ve bu adama yolla dedim , eşim de mesajla olmaz yüzyüze konusacağım atmasın, artık suyunu çıkardı koskoca adam yani ayıp dedi.

Bunun meali de : Oğlum napıyosun sen benim ki yakaladı yine aqbsşs

Yani gerçekten üzgünüm ama eşinde dahil %95 erkeklerin tamamına yakını bu.
Üstelik karakter, görgü, iyi eğitim, gelişim.
Bunların hiç biri bu eğilimi gösterir yada göstermez ile ilgili bir kriter değil.

Tamam, bu adamlarin igrencligi konusunda hemfikiriz ama bu adamlarin diledikleri mesaj ve goruntuleri gondermesine musaade eden esinizi yazik, bilmem gibi sifatlarla nitelendirmek adil gelmedi bana. Hos olmayan bir duruma goz yuman, ayni nahos durumun ortagidir bana gore.

Belki de esinizin icten ice hosuna gidiyor bu durum.

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım. Kimse samimiyeti minumum düzeyde bir insan ile

Bunların hiç biri bu eğilimi gösterir yada göstermez ile ilgili bir kriter değil.
biz yapmayız ama yapan insanlar varlar

bence ayıp olurluk bir yanı yok bu durumun, evliyim ben eşim görürse huzurum kaçar, karım incilir yanlış anlar aman ha bana asla bu tarz videolar gönderme diyecek, susamaz buna imkan veremez öyle bir video görsem küçük dünya savaşı çıkarırım

Gerçekten eşinize gğveninşzş taktşr ettim. Bende öyleyimdir. Ama beni asıl düşündüren eşinizin bu insanlara bu kadar yüz vermesi. Yani acaba yanlarında ŞAKA dahi olsa böyle muhabbetlermi yapıyojş o insanlar kalkıp böyle şeyler yazıyolar? Yani ne kadar hadsiz ve cıvık da olsa adamlar bence eşiniz tam anlamıyla tersleyemiyo ki böyle şeyler yollama cesaretinde bulunuyolar..

+1 :işsiz:

bence ayıp olurluk bir yanı yok bu durumun, evliyim ben eşim görürse huzurum kaçar, karım incilir yanlış anlar aman ha bana asla bu tarz videolar gönderme diyecek, susamaz buna imkan veremez öyle bir video görsem küçük dünya savaşı çıkarırım
haklısın evet
ben sabırlı davranıyorum
eşimse düz mantık
eşek kadar adam cevap yazmayınca anlaması gerek diyordu düne kadar

sürekli iş için şehir şehir gezen bir çevresi var
eşimin de teli ortadadır
şifresını soyler bilirim gizli saklısı yoktur
Yok ben eşin yapıyor demedim zaten. Bence zaten aldatılan kadın bi şekilde onu hisseder. Ama böyle bi çevresi varsa vallahi sıkıntı. Ne bu böyle kadını sadece cinsellik olarak görüyorlar 15 yaşında ergen gibi. Eşin kesinlikle sert bi tepki versin. Ben evli adamım kız kardeşim annem eşim var kadınlardan böyle bahsetmenizden hoşlanmıyorum falan desin

Gerçekten eşinize gğveninşzş taktşr ettim. Bende öyleyimdir. Ama beni asıl düşündüren eşinizin bu insanlara bu kadar yüz vermesi. Yani acaba yanlarında ŞAKA dahi olsa böyle muhabbetlermi yapıyojş o insanlar kalkıp böyle şeyler yazıyolar? Yani ne kadar hadsiz ve cıvık da olsa adamlar bence eşiniz tam anlamıyla tersleyemiyo ki böyle şeyler yollama cesaretinde bulunuyolar..
eşim geçiştiriyordur bu tarz muhabbetler dönüyorsa
sert tepkili olmuyordur bunu biliyorum
yolladıgında da sessiz kalıyor işte
sessiz kalması adam anlarsa yollama demesiymiş
anlarsa tabi

eşim geçiştiriyordur bu tarz muhabbetler dönüyorsa
sert tepkili olmuyordur bunu biliyorum
yolladıgında da sessiz kalıyor işte
sessiz kalması adam anlarsa yollama demesiymiş
anlarsa tabi
Bence eşinizinde sizinde çift olarak bazı insanları kırmanız gerek. Belki iş ilişkileri yüzünden sert çıkamıyodur ama tolere edilecek bi durum değil bu.

Hepsi boyle değil mesela benim eşim hiçkimse eşime boyle video falan atamaz.Çünkü benim edim o cesareti vermez artı agabim de aynıdır çalma kapısı ni çalarlar kapini diye düşünür kimsenin karısına kızına bakmaz.Sonuç olarak bütün erkekler aynı değil

Hayatta hicbir insani genellemem erkekleri de genellemiyorum
Esinin cevresi hic hos degil
Dunya sadece boyle erkeklerden ibaret degil
Aslinda bu durumun sosyo kulturel aciklamasini uzun uzun yaparim ama hem burda topa tutulurum hemde banlanirim :)
O yuzden yapmiyorum sadece hepsi boyle degil deyip geciyorum

İlla ki vardır, olabilir.
Ama burada eylemi gerçekleştireni değil izin vereni de biraz irdelemen gerekiyor.
irdeliyorum zaten
ben olsam en basında önünü keserdim bu işin diyorum
ama eşim ben gibi değil

adam olan anlar sessiz kalmamdan diyordu hep,
dün sinirlendi işte konusacagım dedi , ben de konusma gununu bekleyemem dediğimde de yarın whatsaptan yazarım o halde sen de görürsün aksam dedi.

eşimin hatası hep ayıp olur diye düşünmesi etrafa karşı
bu huyuna sinir oluyorum.

Hepsi boyle değil mesela benim eşim hiçkimse eşime boyle video falan atamaz.Çünkü benim edim o cesareti vermez artı agabim de aynıdır çalma kapısı ni çalarlar kapini diye düşünür kimsenin karısına kızına bakmaz.Sonuç olarak bütün erkekler aynı değil
cesaret vermekle ilgili yok bunun inanın bana
adam rehberindeki tüm erkeklere yolluyormuş
adam bayisi olmasa basacak engeli ama bir yandan da iş için gorusmesi gereken bir adam

benim eşim de yollamaz kimseye bu tarz seyler

Bence eşinizinde sizinde çift olarak bazı insanları kırmanız gerek. Belki iş ilişkileri yüzünden sert çıkamıyodur ama tolere edilecek bi durum değil bu.
ben gerektiği yerde kırıyorum ama eşim kıramıyor sanırım

eşim böyle değil evet ama yoldan çıkacak diye çok korkuyorum

o yaşlı adamın attığı videolardan ise nefret ettim , eşim haftaya gidip konusacagım dedi ama bu adam son zamanlarda iyice azdı ve eminim ki bu haftasonu da gönderecek video ve ben delireceğim.

Telefonu açıp eşime göndermeyin böyle şeyler diyin. Ne cüret ya. Evli barklı adama. Hani bekar olsa derim geyik ama bu adam evli ya evli. Hele ki böyle muhabbetler. Yok yanına birini al yok şöyle böyle. Bakın mesela benim eşimin çevresi hep erkek çok nadir bayan var. Ustaları bile eşimin bana benim eşime düşkün olduğumu bilir, hatta onların yanında 2.arayışımsa yenge teftişte derler. Tutupta birisi eşime kadınla ilgili birşey söyleyemez. Söyledi diyelim eşim ters cevap verir. Eşiniz size sadık belli ama "ayıp oluyor birader benimle böyle konuşma" diyebilir.

konu sahibi yine eşinizle ilgili bir kaç konu açıp en az bi 5 paragraf eşinizi övüp size olan büyük aşkını düşkünlüğünü anlatıp o konularda da asıl mevzuya öyle geçmişsiniz bu bana çok ilginç geldi.

normalde eşimle bir sorunumuz yok ama deyip konulara başlamanız gerekmez mi neden bu kadar çok methiyeler dizme gereği duyuyorsunuz böyle aşırılıklar hep anormal gelmiştir bana.

konuya gelince eşiniz artık gerçekten susuyor mu yoksa size rol mü yapıyor bilemem öbür adam ipin ucunu kaçırmış.arada seviye yok,yerlerde.

X