Erkekler neden bu kadar açlar?

Baskasinin esi hakkinda nasil boyle konusuyorlar ya o zaman sizin hakkinizda bile konusabilirler sizin ve esinizin haberi olmadan bunlar nasil insanlar??

Adami normalde hep esinin yaninda goruyordum kuzu gibiydi.. sonra birgun bize geldi ilk dfa esimle bir fiyat alisverisi yapcakmis. Konu bir isyerinin isine gelince adam " ya o adamin karisi tas gibi varya nasil guzel x bir gorseen of " falan gbisinden konuştu. Ben ilk basta algilayamadim cunku adam ilk defa benim evime geliyor ve bu bzm 2.karsilaşmamiz... adamda hic oyle bir insana benzemiyor 40 kusur yasinda. Benim yasitim olsa cevabini verirdim.
Hic sevmem boyle insanlri ayrica daha iki gun once yasadik bu olayi..

ben esimin cevresinde hic rastlamadim watsappında da aynı sekilde hep saygi mesafe var aralarında sizin işle alakalı bence bu tipler cevrenizde coksa ondandir garip geldi bana okuyunca..

Cnm allah mutlugunuzu daim etsin allah kötü insanları yollariniza düşürmesin ..cnm okuduğum kadar senin eşin çok iyi yüreği temiz bir insan bence senin eşin o aptal terbiyesiz insanlara takılmiyor o terbiyesiz insanlar eşini yoldan çıkarmaya çalışıyor lar. .Dikkat et

Ne diyecegimi bilemiyorum bir de bazilari kadin yuz vermese erkek yapmaz der ama erkekler evli bile dinlemeden pesini birakmiyor kadinlarin nisanli sevgilisi var takmiyorlar artik kimse deger tanimiyor.

Ay ne laubali insanlar böyle ya eşin rahatsız olmuyor mu hiç

Ne diyecegimi bilemiyorum bir de bazilari kadin yuz vermese erkek yapmaz der ama erkekler evli bile dinlemeden pesini birakmiyor kadinlarin nisanli sevgilisi var takmiyorlar artik kimse deger tanimiyor.

Kendi karilari hakkinda boyle konuşulsa cinayet sebebi ama baskalarinin karilari hakkinda konuşmak serbest.. anlamiyorum erkekleri zaten anlamakta istemiyorum midem kaldirmiyor bazen bazilarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…