Erkekler de bakir olmalı mı?

Sizin şu yorumunuza kadar ortada akıntı felan yoktu bu yorumunuzla siz akıntı yarattınız topicte, erkek bakir olmalı mı diye topic açılmış herkes de fikrini söyledi, bilmem farkında mısınız, hiç bir kadın evleneceği adama bakir olmasını şart koşmuyor zaten "Bu yaşıma geldim eşime bakir misin ? diye sormadım,gerek bile duymadım" demişsiniz ya çoğu erkek bunu soruyor sevgilisine sormasa bile şart koşuyor toplumumuzda, erkeklerin bakireliği şart koştuğu bir yerde erkek de bakir olmalı o zaman buradaki yorumlar da bu yönde zaten

Sütten çıkmış ak kaşıkmısınız ki ,derken çekilebilirlik limitinizi tükettiniz artık.Cinselliği içeren bir konuda böyle bir cümleyi ,hiç tanımadığınız bir bayana kurmanız sizin ne kadar ''iyi niyetli '' olduğunuzu bir kez daha gösterdi ! Hakaretin alasını edip,safı oynamayın ! Damara basmanın yolu hakaret etmek değildir,bunu da unutmayın ! Sakın anlamak istediğinizi anlıyorsunuz diye de yazmayın .
Benim size kişisel anlamda hiçbir hakaretim olmadı.Siz en alasını ettiniz !10.sayfaya dönüp yazdıklarımı okursanız belki konuyla ilgili ne demek istediğimi anlarsınız ! Günahkar diye insanları aşağılayan ,fitili yakan kim belki anlarsınız !
Seviye düşmüş,ayaklar altında...Yazık !..Çok yazık !..

Incelemede ....

Not:Su anki durumla artismaya acik bir konu bu haliyle yeterli kapali kalsin yorumlara...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…