Erkekler de bakir olmalı mı?

Dikkat ettim burada bekar bayanlar; bakir olmamalı deneyimi olmalı demiş; evli bayanların yorumlarında ise bakir olmamalı gibi bir ifade yok hatta bakir olmalılar denmiş, bu durum ilginç geldi bana bende evli bir bayan olarak şunu söyleyeyim bakir bir erkek tecrübesiz olur başarısız olur diye bir şey yok, yaşanılan cinsel deneyim sayısına bakmaz bu durum, toplumumuzda çoğu erkek bakirliğini genel evlerde yitiriyor yada cinsel birlikteliklerini genel evlerde yaşıyorlar, böyle erkekler deneyimli tecrübeli mi sizce, sevdiği aşık olduğu kadınla birliktelik yaşayınca acemilik çekmeyecekler mi?, cinsel tecrübenin bir katkısı yok cinselliğin düzenli olmasına yada sorunlar yaşanmasında, diğer evli arkadaşlarımın yorumuna katılıyorum kadında erkek de ilk yaşasa bile zamanla acemilikler gider, her şey yoluna girer, partnerinizin deneyiminin size bir faydası yok, zaten şu zamanda ilişki yaşamayan biri de cinselliği biliyor artık kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

kimsenin eLine değmemiş namusLu bi erkek kaLdımı ki :KK70:

tabikide bende arıyorsa bende onda ararım Eşitlik :s erkek diye herşeyi yapıcak zewkine göre yaşıcak dye bşe yok .

Eşi ya da sevgilisi ''bakir '' olmayanlar hemen eşlerinden boşanmalı,sevgililerinden ayrılmalı.Yoksa o günaha ortak olurlar mazallah.-tatlicadiarzu-

Hangi açıdan baktığınız belli, haklısınız aynı şekilde evlenirken eşi bakir olanlarda şuan cinsel anlamda çok mutsuz hemen boşanmalı...
Bu konu buraya işte bu yüzden geldi, eşinin ilki olan insanlara, bu durum sanki kötü birşeymiş gibi yorumlarda bulunulmasından dolayı haliyle insanlar kendi açılarından yorumlarda bulundu..
Bakir erkeklerle evlenen kadınların ne cinsel mutsuzluğu kaldı, ne de eşinin beceriksizliği...
Tekrarlıyorum aynen sizin söylediğiniz gibi ama farklı açıdan; burada yazılanlara göre bakir erkeklerle evlenenler hemen boşanıp bu cinsel mutsuzluktan kendilerini kurtarmalılar ve mümkünse çok kişiyle birlikte olmuş deneyimli erkeklerle evlenmeli ya da birlikte olmalılar, sanırım birçok kişiye göre bu daha makul.
Herkese deneyimli cinsel partnelleri ile mutluluklar.

valla daha önce kim ne demiş okumadım.Dolayısıyla kimseye cevap mahiyetinde yazmıyorum.

ben bakir olması gerektiğini düşünüyorum sengözlerimebaksanab

yok tecrübeli olacakmış erkek, yok öyle mutlu edebilirmiş, yok ihtiyaçmış...
bunlar hepsi zaten erkeklerin yapma denilse de yaptığı, önüne geçilemez şeylere dayanak olsun diye uydurulan bahaneler...

o zaman erkeğin mutlu olması için de kadın da tecrübe kazansın-tatlicadiarzu- erkeğin suçu ne di mi ama...şöyle herşeyi bilen bir hatun istemez mi o da??

erkek için ihtiyaçmış, partner olmadan da ihtiyaç karşılayabilir di mi erkekler ihtiyaçlarını? ayrıca evli olmadan cinsellik benim dinimde, kitabımda zinadır...

kişiye göre değişir erkek böle şeyleri önemsiyorsa kendi de bakr olsun ozaman sen bakiremisin diye soran adama ben de sen bakirmisin diye sorarım.
kısacası kendi ne istiosa karşısındakine de onu verebilmeli kişiler ki bakirliğini kaybedip bakire kız arayan adanları da anlamış değlim sonuçta bir zamanlar bakire bir kızı da bakire olmaktan çıkarak oydu!

herkes fikrini belirtmekte özgürdür ancak fikir belirtirken başkalarını rencide edecek şekilde konuşuyorsa orada dur derim. sanırım anlayan anladı

valla daha önce kim ne demiş okumadım.Dolayısıyla kimseye cevap mahiyetinde yazmıyorum.

ben bakir olması gerektiğini düşünüyorum sengözlerimebaksanab

yok tecrübeli olacakmış erkek, yok öyle mutlu edebilirmiş, yok ihtiyaçmış...
bunlar hepsi zaten erkeklerin yapma denilse de yaptığı, önüne geçilemez şeylere dayanak olsun diye uydurulan bahaneler...

o zaman erkeğin mutlu olması için de kadın da tecrübe kazansın-tatlicadiarzu- erkeğin suçu ne di mi ama...şöyle herşeyi bilen bir hatun istemez mi o da??

erkek için ihtiyaçmış, partner olmadan da ihtiyaç karşılayabilir di mi erkekler ihtiyaçlarını? ayrıca evli olmadan cinsellik benim dinimde, kitabımda zinadır...

:roflol:
kaydirigubbakcemile5
çok güzel yazdın arkadaşıma.s.

nee erkek tecrübeli mi olmalıymış..
tövbe yaa
e o zaman yollayın bayanblar haftada bir eşinizi malum evlere de tecrübesi artsın..-tatlicadiarzu-
hay Allahım ya...

nee erkek tecrübeli mi olmalıymış..
tövbe yaa
e o zaman yollayın bayanblar haftada bir eşinizi malum evlere de tecrübesi artsın..-tatlicadiarzu-
hay Allahım ya...
kaydirigubbakcemile5

o malum evlere ne gerek canım:1closedeyes:
herşey gayet net :nazar:
erkek tecrübeli olsun diyeninde tecrübesiz olucak hali yok ya, karşılıklı:1closedeyes:

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile5

o malum evlere ne gerek canım:1closedeyes:
herşey gayet net :nazar:
erkek tecrübeli olsun diyeninde tecrübesiz olucak hali yok ya, karşılıklı:1closedeyes:

Engin dini bilginizi ! kendinize saklayıp ,insanlara hakaret etmeyi bırakın .
Erkek tecrübeli olsun diyenler sizin dediğiniz gibi tecrübeli olmayabilir.Nasıl bu kadar mahallevari konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.Günahtan bahsedip ,insanların günahına nasıl girebiliyorsunuz ?
Lütfen içiniz temiz olsun.

Engin dini bilginizi ! kendinize saklayıp ,insanlara hakaret etmeyi bırakın .
Erkek tecrübeli olsun diyenler sizin dediğiniz gibi tecrübeli olmayabilir.Nasıl bu kadar mahallevari konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.Günahtan bahsedip ,insanların günahına nasıl girebiliyorsunuz ?
Lütfen içiniz temiz olsun.

Kesinlikle katılıyorum.

herkesin bilgisi zaten kendine :nazar:
sütten cıkma ak kaşımısınız kiCADIARZU
sanırım bi kaç yazı önce bizlerle nasıl dalga geçtiğinizi ve geçildiğini unuttunuz:1closedeyes:
dalga geçmek küçümsemek tecrübesiz saf melül yakıştırması yapmak nece bi konuşma oluyo mahhalevari konuşmak buna denir:1closedeyes:
siz bizim gibi kişilerin günahına girerken ne oluyo acaba önce dönün kendinize bi bakın uslubunuza bakın ki onan sonra başkalrına içiniz temiz olsun diyin
siz basta belli ettiniz içinizi kuzum dalganızı geçmekle
oyüzden birde bize yapıldığı gibi bi uslupla konuşulunca ne tepki veriliyo görmek istedim
nasıl damarınıza basılınca zorunuza gidiyo dimi:1closedeyes:
kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayınız
benimlede tartışmaya girmeyiniz ..sıkıldımm!!

sana yakıştıramadım canım. burada kişileri değil bir fikri tartışıyoruz. soru ERKEKLER BAKİR OLMALI MI idi. hatırlatayım
birbirimizi kırarak bir yere varamayız

sana yakıştıramadım canım. burada kişileri değil bir fikri tartışıyoruz. soru ERKEKLER BAKıR OLMALI MI idi. hatırlatayım
birbirimizi kırarak bir yere varamayız

anlamadın canım sen beni
bende senin dediğini diyorum ama
kişiler bana saldırıyo
yazıyorumki " ben istemem şu şu sebebpten " diyiyorum
çıkıyorum konudan
sonra bi bakıyorumki
yok saf melül ,yok tecrübesi, yok yatakta düşünemiyorum öyle erkeği vs dalga geçmeler küçümsemeler bu yakışıyomu?
zorla insanı tahrik ediyolar savunmaya gçiyosun doğal olarak
onların bu uslupları hoşmu??
biz onlara ee kakaa sen yaptın kötüsün demiyoruski bizene ya
nedir bu gocunma saldırma hırsı anlamadım gitti
bunlar yakışıyomu peki

Son düzenleme:
arkadaşlar konuyu ikili atışmalar şekline dönüştürmeyin lütfen...
yorumlarımızda,rencide edici,kırıcı olmayalım...
sevgiler...

X