Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

gittinyine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2023
401
-2
Merhaba arkadaşlar. Sevgilimin en yakın kız arkadaşı

Bu konumdaki çocukla sevgiliyken onun doğum gününde emrivaki yaparak evine götürdü beni. Benim de o saatte 3. Kez kaldığım dersten sınavım vardı. O yüzden sınavı kaçırdım. Sonra sınava internetten girmeye çalıştık falan filan. Bana normalde "Benim evde laptop var, oradan gireriz" demişti. Ben de evdeki 2 arkadaşının çıkması şartıyla gelebileceğimi söyledim ama geldiğimde çıkmamış oldukları için kapıdan içeriye girmeyip aşağıya indim ağlayarak. Çünkü 3 tane erkek evde ne yapacaktım? Korktum. Sınava o yüzden aşağıda telefonumdan girmek durumunda kaldım ve ayaküstü girdiğim için sınavdan 25 almışım. Sonra çocuk "arkadaşlarım senin için evden çıktılar" deyip beni tekrardan evine götürdü. Önce odasını gösterdi falan, sonra sarılıp uyumak istedi ve düğmelerimi açmaya başladı. O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi. Diğer konuda anlattığım üzere benim üzerimde iç çamaşırım, onun da eşofmanlı bi şekilde kıyafet üzerinden sevişme oldu. Pantolonunu çıkarıp eşofmanını giydi hatta. O şekilde kıyafetli bi şekilde çıplaklık olmadan boşaldı. Sonra beni öpüp sevdiğini söyledi. Ve sarılıp uyuduk. Sonra başka bi kız arkadaşı geldi, ben çağırmıştım çocuğun evine tek girmemek için, kız bizim okuldandı yine. O kız, ben, sevgilim otururken ev arkadaşı olan diğer 2 çocuk da geldi. Sohbet ettik öyle. Sonra çantamı alıp çıkacakken çocuk beni zorlamış gibi hissettiğini ve kötü hissettiğini falan söyledi. Sonra çıktık, beni evime bıraktı. Zaten iki alt sokağında oturuyorum. 4 gün sonra yine eve davet etti. Hâlbuki uzun bir süre dayanacağını söylemişti. Ben yine arkadaşının çıkmasını söyledim ve çıkmış. Bu sefer kıyafetli bile sevişmedim, sadece gerdanımı öptü. Dudaktan öpüşmedik bile. İttirdim çünkü onu. Sonra çocuk eve geldi. Ben de diğer çocuk gelince evden çıkmak istedim ve çıktık evden. Sonra benimki arkadaşına kızmış "niye erken geldin?" diye. Sizce arkadaşlarına o günkü kıyafetli sevişmemizi direk seks yaptık diye anlatmış mıdır? Erkekler böyle üstüne koyarak anlatırlar mı? Çünkü neticede seks yapmadık. Yani tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Zaten şu anda da ayrıyız, ben ayrıldım ondan ama benim içime dert olduğu için soruyorum. Arkadaşına, erken geldiği için kızmış neticede. Ve de erkek arkadaşlarına çok soğuk davrandığım için erkek arkadaşları rahatsız olmuşlar. Az konuşan birisi olduğum için " bizi hiç takmıyo, bizle oturmuyo" demişler benimkine. Gözümüzün içine bile bakmadı demişler. Ne düşünüyorsunuz? Benimki kendiyle övünüyo mudur acaba "yatağa attım" gibisinden? Neticede ilişkiye girmedik ve çıplaklık yoktu onda da, bende de.

Siz bu kafaya erişmek için ne kullanıyorsunuz ? Şimdi bakire misiniz ? Üstünüzde çamaşır vardı diye içiniz rahat mı sex yapmaktan farkınız ne sizin için ? Ayrıca hiçbir halttan korkmayıp evdeki arkadaşlarından korkmak nedir ? Nasıl bir kezbanlık bu maşallah yani

Ya sevişeceksen adam gibi seviş ya da adam gibi sevişme. Yok iç çamaşırı yok eşofman yukarı çıktım aşağı indim. Ne farketti? Cinsellik yaşadın işte, yaşamadığını mı sanıyorsun? Madem doğru bulmuyorsun niye karşındakinin iki sözüne tav olup sonra pişman oluyorsun? Hayır demeyi öğrensene. Niye kendine ait Bi kararın Bi duruşun yok. Niye arkasında duramayacağın şeyler yaşıyorsun. Hem de kendi isteğinle bile değil baskıyla. Madem bu kadar cinsellik istiyor ayrılsana, kardeşim biz birbirimize göre değiliz diye.

Çocuk zaten evine girmekten korktuğumu biliyor. Kendisine güvenemediğimi de. Başka korkulacak bir şey yok ki? 3 tane erkekli eve girmenin neresi korkunç değil ve başka korkunç olan ne? Ha bi de 3 kere kaldığım sınavımı böyle birisi için tkerar seneye bırakmam korkunç.

Zaten ayrıldım, o evimin önüne geldi bekledi, sonra yine ayrıldım ben, yani ayrıyız zaten şu an. Ayrılan da benim. Baya ısrarcı birisi kendisi, niye böyle taktı anlamadım da. Arkadaşlarına anlatacağı bi durum yok ortada, ben de merak ediyorum erkekler anlatırlar mı, naparlar diye.

O zamana kadar sürekli bana seks konusunda zorbalık yaptığı ve direttiği için ve kendime zarar verdirmeden bir kereliğine boşaltırsam uzun bi süre bana bu konuda baskı yapmayacağını söyledi.
Kafanıza takılan tek şey arkadaşlarına anlatıp anlatmaması mı? Berbat bir insanla birliktesiniz .

Eğer önemsediği bir kizsa anlatmaz ama takıldığı biriyse her detayı anlatır üzerine ekleyerek. Bu kadar abaza biri de ekleye ekleye anlatmıştır.

Vallahi paşalar gibi sevgilinizle elele evine gidip, arkadaslarina selam verip, oturup muhabbet edip, iyi geceler diyip herkes odalarına dağılsaydı, evde, disarda hep beraber programlar yapilsaydi yani kisacasi normal bir sevgili hayati gibi yaşasaydiniz sevgiliniz oyle seyler soylemezdi, soylemeye calissa da arkadaslari "len oolum ayip degil ki kiz arkadasin hakkinda boyle konusuyorsun" derlerdi.
Sen milleti evden cikarttirip eve girmissin, sevgilinin "ooo şöyle yaptik, böyle yaptik" demesine gerek yok ki, ne yaptiginizi sanacak evden cikarttigin arkadaslari? Edebiyat tartıştığınızı mı? Münazara yaptığınızı mı?
Kusura bakmayın da göğüsleyemeyeceginiz eylemleri yapmayınız.
Ve evet bu yaptığınız davranisla daha usturuplu degil daha usturupsuz imaj ciziyorsunuz!
Eşofmanla sürtünmek nedir allesen?
Gerdan mı? akhdjskak

Kafanıza takılan tek şey arkadaşlarına anlatıp anlatmaması mı? Berbat bir insanla birliktesiniz .
Başka şeyleri de kafaya takıyorum da, aynı okuldayız ya, o yüzden bunu bi tık daha fazla takıyor olabilirim şu an ayrıyız bu arada, ayrılmıştım ben 2 ay önce ondan bu hareketleri yüzünden..

Sevgilinizi ve arkadaşlarını disarda taniyip sonra evine gitseydiniz korkunç olan birsey olmazdı, hanımefendinin dediği gibi yaptiginiz kezbanlıktan başka birsey değil!

Başka şeyleri de kafaya takıyorum da, aynı okuldayız ya, o yüzden bunu bi tık daha fazla takıyor olabilirim şu an ayrıyız bu arada, ayrılmıştım ben 2 ay önce ondan bu hareketleri yüzünden..
Yani o anlatmamış olsa bile bir şeyler yaşadığınızı düşünmüşlerdir ama ne düşünürlerse düşünsünler insanları takmayın bu kadar kafanıza. Sınavlarınıza doğru düzgün çalışıp okulu bitirdikten sonra çok çok görmezsiniz yüzlerini. Ama insanın kocasının bile seks konusunda zorbalık yapması suç şu adamla görüşmeyin bir daha.

Aslında amacım üsturuplu veya üsturupsuz bir imaj çizmek değildi. 2 tane tanımadığım, daha önce de hiç evine gitmediğim 3 erkekle birlikte aynı eve girmeye korktum ve o yüzden ağladım bile. Ve de istemiyorum beraber olmayı. Neden olmayayım ki olmak istesem? Eşofman dediğiniz olay, zaten komple eve götürme olayı onun isteği üzerine oldu. Eşofman dediğiniz olay da ikimizin orta yolu gibi oldu. Çünkü ben beraber olmak istemiyordum. O da beraber olmak istiyordu ve böyle davrandı. Hatta diğer konumda da anlatmıştım, ısrarla "evime gelmeyeceksen hayatımda işin ne, seks yapmayacaksak en yakın kız arkadaşlarımdan ne farkın kalır" falan demişti.

Onu bilemeyiz karakterine bağlı. Anlatabilir de anlatmayabilir de. Sen bile bilmiyorsan biz ne diyelim?

Sevgilinizi ve arkadaşlarını disarda taniyip sonra evine gitseydiniz korkunç olan birsey olmazdı, hanımefendinin dediği gibi yaptiginiz kezbanlıktan başka birsey değil!
Çocuk, yani karşı taraf ısrarla evine davet ettiği için ve de ben her seferinde dışarıda durmak isteyerek onu bloke etmeye çalıştığım için olamadı. Hem bunun dışarıda tanımakla alâkası yok ki.. 10 yıldır tanıdığım birisi bile olsa tanıyamadığın bazı özellikleri karşına çıkabiliyor.

Yok zaten görüşmüyorum. Teşekkür ederim. Yani şimdi ben onu polise şikâyet etsem tutar mı yani?

Yok zaten görüşmüyorum. Teşekkür ederim. Yani şimdi ben onu polise şikâyet etsem tutar mı yani?
Zorbalıktan sonra kendi isteğinizle evine gitmiş bir şeyler paylaşmışsınız buna arkadaşları da şahit, o yüzden şikayet geçerli olmaz. Zorbalık yaptığında şikayet edip sonrasında görüşmeseydiniz olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…