Erkekler, böyle durumları erkek arkadaşlarına üstüne ekleyerek anlatırlar mı?

Kötü bir cinsellik tecrübesi olmuş.

Yani o ladar söylediğimden tek mesajı mı çıksrttın? Anlattıkların dahs kötü. Ysni ya bu kknu fske milletle kafa buluyorsun ya da söylenenleri anlama kapasiten yok. E tamam da güzelim sen bu adama neden hayır diyemiyorsun tamam seni bi yere çağırır hayur diyemezsin başka konularda vs hayır diyemezsin anlarım. Adam seviselim dediğinde istemediğin halde neden hsyır diyemiyorsun? Yani ya da bu ikiyüzlülük neden kimse istedin diye seni dövecek değşl açıkça istedim de sende rahatls bizde

İradenizi bu adama yada başkasına ancak istemediğiniz şeyleri yapmayarak gösterebilirsiniz. Hayır diyorsanız hayırdır bunun kıyafetlisi,ciplagi olmaz.
Adamdan tiksiniyorsaniz sevgili olmayacaksınız bu kadar basit. gerekiyorsa ölsün gebersin kapınızda, her kapıda bekleyene hee denseydi ohooooo
Adam beklentisini anlatmış, size uymamış bay bay deyip yolunuza bakacaksınız. Yok ısrar etmiş yok ,bir kez yaparmış gibi yapayım da bir daha istemesin gibi laflar saçma ötesi. Adam olayı çözmüş, iki naz yapar bir şekilde kıvama getiririm diye uğraşmış.az biraz başarmış ta
Kendinize saygınızı ve sınırlarınızı siz korumazsaniz elin abazasi aklınca manipüle eder sizi.
Hayatın başındasiniz bunlar karşınıza her yerde çıkacak siz de kendi durusunuzla bunlarla baş edeceksiniz. Malesef bu zamanda kadınların daha cevval olmasi gerekiyor

Karşı taraf ne yapmış ki? Adam fikrini, zikrini açıkça belirtmiş. Sen adama yaş günü hediyesi kıyafetli seks sunmuşsun benim anladığım bu. Sinemaya etekle gitmedin diye kızan bir adamın evine niye gittiğini tabi ki biliyordun.
Ailenize yazık sizi okutabilmek için kim bilir nelerinden kesiyorlar, nasıl zorlanıyorlar. Sizinse okumaya niyetiniz yok.

Şu an 3 yaşında bir çocuğa bile giymek istemediği bir şeyi giydiremiyor, yemek istemediği bir şeyi yediremiyoruz. Koca kızsın, seni zorladığında neden direkt yok arkadaş bu bana göre değil senden ayrılıyorum demek yerine onun istediği şeyleri yaptın ki? Seni yüz kere araması barışmak istemesi bahane değil, sırf adamdan ayrılmamak için tamam demişsin. Bence psikologunla bu konu üzerinde durman gerek.

Ve evet konunun cevabı; bir şey anlatmasına gerek yok zaten arkadaşlarını dışarı çıkarttırmaktaki maksat net. Muhtemelen bütün arkadaş çevresi seviştiğinizden emin.

Bence bunun bir önemi yok. Kendini kimseye açıklamaya çalışma. Derslerine çalış, bir an önce okulunu bitirip o ortamdan kurtul.

Son düzenleme:
Çocuk gerçekten çok iğrenç abaza biri aklı fikri şeyinde.

Çocuk senin bakire olduğunu öğrenince ilk benimle olmali diye okadar ısrarcıydı. Nedense bu tip abazalarda öyle bir merak da var o duyguyu da yaşamak istiyorlar.

Böyle birini seviyorum demen bile hata. Ama artık olan olmuş boşver üzülme bir daha hayatına biri girdiğinde istemediğin biri olursa uzak durmayi hayır demeyi öğren. Böyle insanlar hayatımızda her zaman olabilir önemli olan senin hayır diyebilmen...

Dalga geçenlere de aldırış etme. Kötü Bir tecrübe olmuş oldu senin için. Hayatına kaldığın yerden devam et ve kimse için de bir daha sınavını mahvetme.

Ya belli ki saf iyi niyetli birisin. Kendini böyle travmatize etme çok fazla düşünüyorsun. Millet neler neler yapıyor sürekli ezilir büzülürsen üstüne gelirler.
Önce kendini tanı ben ne istiyorum ne istemiyorum bunları bil. İstemediğin şeylerin arkasında da dur. Bunun için senden ayrılacaksa da ayrılsın zaten. Kaldı ki ayrılmışsınız hiç gereği yoktu istemediğin bir şeyi yapmanın. Erkeklerle aynı evde olursam başıma bir şey gelebilir korktum diyorsun ama sen onları gönderdikten sonra geri gelebilirlerdi. Böyle yapınca kötülüğün önüne geçmiş olmuyorsun. Oradayken ölmek istemeyeceğin hiçbir ortamda bulunma diye bir söz var.

Aynen öyle... Şimdiye kadar hep ezilip büzüldüm zaten. Yukarıda birisi "kadınlar cevval olmalı" demiş ve ben bunu sağlamak istiyorum ama nasıl başaracağımı bilmiyorum. Yırtık olmak istiyorum, kimseyi ezmeden kendimi ezdirmemek istiyorum. Bi de vazgeçememe gibi bi hastalığım var, bunun da üzerine eğiliyoruz çok şükür ki biraz sıkıntılı olsa da çocuktan ben kendim ayrıldım. Eskiden olsaydı 1 sene 2 sene bu çocuğa tahammül ederdim teşekkür ederim

Siz milletin evden çikmasını isteyerek zaten kendi kendinize evde birileri varken rahat sevişemem havası yaratmışsınız kur babam kur çocuk birşey demese bile arkadaşları bu şekilde düşündü başka açıklaması yok bu işin. Ayrıca istemediğiniz halde bir kere boşalt bidaha uzun süre istemem nedir ya iğrenç igrenç ortamlar bizde öğrenci olsuk sevgililerimiz oldu hiç böyle pislik ortamlar görmedim gerçekten duruşunuzda bir eğrilik var ki size bunları rahatlıkla söyleyebilmiş ve siz de kabul edip dediğini yapmişsınız umarım daha çok hataya düşmezsiniz

Evet, duruşumda bi eğrilik var. Burası kesin. Zaten bunu düzeltmeye çalışıyoruz destek alıyorum. Fakat bu çocuk, kendi o bahsettiğin en yakın arkadaşlarının yüzüne bile o**** diyen birisi. Bu çocuğu ben değil, etrafındaki o kızlar pohpohluyo bu yüzden. Ben bu çocuğa 3 kere sokak ortasında bağırıp tokat attım, bu dedikleri "boşalt beni, uzun süre istemem, en yakın arkadaşlarımdan seks yapmayacaksak ne farkın kalır" gibi söylemlerinden dolayı. Ağladı hatta bi seferinde. Gebersin de. Bırak ağlamayı gebersin. Benim tek hatam, o söylemlerine rağmen hâlâ ayrılmamak ve devam ettirmek, çok fazla şans tanımak oldu. Bağlanma konusunda problemlerim var çünkü. Bağlanma şeklim yanlış.

Ee cocuklar aptal degilse herhalde adamlari neden evden cikartmak istediginizi anlamislardir. Cocugun evine gidiyorsunuz madem oturmak sinav derdiniz arkadaslarindan neden rahatsiz olursunuz dimi ama evde istemiyorum demek bir cok seyi anlatir zaten erkek milletine. Erkekler gayet bire bin koyarak ballandira ballandira anlatir her seyi, siz de simdiye kadar bu kadar kezbanlik yapacaginiza gozunuzu acsaydiniz,simdi bosuna sizlanmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…