Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

bende beğenmedim pek ama erkek arkadasiniz beğenebilir belki. yaşlar kaç bilemiyorum ama adidas puma nike marka cüzdan olabilir. (marka seviyorum)sigara kullanıyorsa kaliteli bir çakmak. spor tatlış bir gömlek (us poloda güzel modeller var)

Ne bilelim biz beğenir mi beğenmez mi, erkek arkadaşınızı tanımıyoruz ki. Ama kötü değil. Gayet giyilebilir bence. Markası Pierre Cardin olmasa daha iyiymiş.

Yani şimdi herkesin zevki farklı. Benim eşim beğenmez. Önünde yanında büyük büyük marka yazan kıyafetleri sevmiyor. Erkek arkadaşınızın böyle bir takıntısı yoksa bence giyilebilir kötü durmuyor.

canim sevgilime asla kiyafet hediye almam, bana alinsin da istemem. hele ki böyle marka yazan sweat.
bence bunun yanında daha kisisel bir hediye düşün. adami anlatam, hobisine ya da bir cocukluk anisina hitap eden. ya da el emegi bir sey ekle falan

Yani adamın tarzını bilmeden bir şey diyemez kimse mesela. Bazıları klasik sever bazıları daha spordur. Sizinki nasıl giyiniyor bilemeyiz.
Benim eşim marka logolu şey giymez, dışarıyla eşofman takımıyla da çıkmaz mesela.

Uzun yıllardır birlikteyiz akla gelecek herşeyi aldım marka bir sweat almak istedim

Uzun yıllardır birlikteyiz akla gelecek herşeyi aldım marka bir sweat almak istedim
yani almak istediysen al tabii ama bilmiyorum. sevgililerin birbirine kiyafet almasi bana basit kaciyor. kiyafeti normal günde de alirsin, bu dogumgunu. uzun yillardir taniyorsan daha iyi iste. daha hakimsindir ne sevdigine

Daha çok spor takılıyor klasik giyinmez

yani almak istediysen al tabii ama bilmiyorum. sevgililerin birbirine kiyafet almasi bana basit kaciyor. kiyafeti normal günde de alirsin, bu dogumgunu. uzun yillardir taniyorsan daha iyi iste. daha hakimsindir ne sevdigine
Hediye kalmadı herşey aldım sweat hariç başka ne alınabilir ki aklıma bişey gelmiyo

Böyle marka sweatlar giydiği için almak istedim Mavi yazan sweatleri de uzun yıllık bir ilişkim olduğu için herşey aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…