Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

Böyle marka sweatlar giydiği için almak istedim Mavi yazan sweatleri de uzun yıllık bir ilişkim olduğu için herşey aldım
Erkek arkadaşını bilmem tabi ama ben beğendim yani öyle kötü değil. Birde erkekler pek detaya takılmaz hediye konusunda ya. Düşünmen yeterli olur zaten erkek arkadaşın için
Herkes kötü yorumlar yapmış keşke almasaydım diye düşündüm şimdi Mavi yazan sweatleri var ona benzer bişey almak istedim

Böyle marka sweatlar giydiği için almak istedim Mavi yazan sweatleri de uzun yıllık bir ilişkim olduğu için herşey aldım
herkesin iliskisi kendine. benim sevgilim eskiden ozene bezene bana uygun seyleri secerken ilerleyen yillarda "her seyi aldim, artik sweat alacagim" dese suratim duserdi:)
ama herkesin iliski bicimi farklidir. icine sindiyse ne ala

herkesin iliskisi kendine. benim sevgilim eskiden ozene bezene bana uygun seyleri secerken ilerleyen yillarda "her seyi aldim, artik sweat alacagim" dese suratim duserdi:)
ama herkesin iliski bicimi farklidir. icine sindiyse ne ala
Sürekli aynı şeyleri almak mantıklı gelmiyor bana giydikçe beni hatırlayabileceği bir şey almak istedim

Herkes kötü yorumlar yapmış keşke almasaydım diye düşündüm şimdi Mavi yazan sweatleri var ona benzer bişey almak istedim
Mavi yazanları giyiyorsa bunu da giyer, takılma.
Herkes aynı şeyi söylüyor, ben de aynısını söyleyeceğim. Üzerinde kocaman marka vurgusu yapılan kıyafetler biraz keko duruyor. Sizin yaşlar kaç bilmiyorum ama biraz olgunlaşınca giymiyor insanlar bunları genelde. Öğrenci vs iseniz daha kabul edilebilir.

Pierre Cardin dandik bir marka. Bir üye damat bohçası markası demiş, aynen öyle. Zaten bir marka hem valiz, hem külot, hem fondöten üretemez. Üretirse de hepsini iyi kalitede yapmayı beceremez. Bu sweat diğer ürünleri gibi dandik çıkarsa en kötü ihtimal evde giyer diyorum. Her türlü işine yarar yani, almışsınız artık, boşverin.

Açıkcası bana da pek hoş gelmedi. Aklıma başka bir şey gelmiyor tükettim seçenekleri demişsin. Bu yüzden farklı bir şey önereyim. İnstagramda özellikle görüyorum kişiye özel tablo yapıyorlar. Ama karakalem degil. Mesela çift regular show çizgifilmini seviyorlar. Kendi fotolarını çizer kişiye gönderip regular show karakterleriyle birlikte olacak şekilde tablo oluşturuyorlar. Hem de ikinizin arasındakı muhanbete özel oluyor hos yani. Eğer daha önce yapmadıysan düşünebilirsin

valla esimin de kıyafet alışverisini ben yaparim ve arkadasları-cevresi falan cok da beğenir.. o yüzden kendime güvenim var. ve bu güzel değll.. ne rengi, ne şekli, ne tipi 😂 no yani

X