Erkek olsaydınız

yagmury

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
634
40
Erkek olsaydınız kendi evliliğinizde neleri değiştirir veya uygulardınız?

Anneme derdimki evet bizi doğuran sensin ama bir sen anne değilsin bizi herkese anlatıp durma, bırak insanlar farkına varsın derdim...

canım inan özellikle kendi evliliğimde erkek olmayı hiç istemezdim çünkü ben bu huyla eşim gibi bir erkek olamazdım ve bizim evliliğimiz uzun sürmezdi..

Ben erkek olsaydım karımın her sabah kalktığında kendisini prensesler gibi hissetmesini sağlardımŞeniz

ben eger erkek olsaydım eşimi dunyanın en mutlu kadını yapardım, romantizm son hadde olurdu yani, onu anlamaya dinlemeye calısırdım, onu en degerli insan olarak hissetmesini sağlardım

ben eger erkek olsaydım eşimi dunyanın en mutlu kadını yapardım, romantizm son hadde olurdu yani, onu anlamaya dinlemeye calısırdım, onu en degerli insan olarak hissetmesini sağlardım

aynen katılıyorum...... a.s

Ben kocam olsaydım, bunca huysuzluğuma, aksiliğime, hırçınlığıma rağmen yinede benimle evlenirdim. Ve hergün benimle evlendiğim için dua ederdim. Çünkü benim ona olan sevgimi bu hayatta hiçbirşey değiştiremez, azaltamaz ve silemez...
Ve yine eğer kocam olsaydım, Galatasarayın maçlarının sadece bir oyun olduğunu ve hayat memat meselesi olmadığını, insanın bir maç için kendini bukadar hırpalamaması gerektiğini anlatan karıma kulak verirdimyasakkelime

Aslında kızlar bizim burda anlattıklarımızın hepsi bence ya eslerimizden ya da sevgililerimizden goremediklerimiz gibime geliyor:) Bilmem dogru bir gozlem mi

erkek olsaydım daha romantik olurdum..ama eşim kadar anlayışlı,sakinde olamazdım herhalde:1hug:

Erkek olsaydım, kocamın şu an bana gösterdiği ve söylediği kadar "seni seviyorum" diyemezdim sanırım ona.. :uhm:

ben erkek olsaydım super bı evlılıgım olurdu heralde :karıma suprızler yapardım kısaca kendımı ona adardımŞeniz

ben erkek olsaydım herşeye çabuk sinirlenmezdim daha rahat ve anlayışlı olmaya çalışırdım sinir erkeklerin geninde..... hepsi aynı model

ben evli degilim.ama cok sevdigim bir sevgilim var.onun yerine gecmek istemezdim.zaten askim tam hayalimdeki,golnumdeki gibi biri.hatta bir cok huyu benden daha iyi.en azindan benden daha sakin ve sabirli.ben cok aceleci,sabirsiz,hemen kusen,cabuk kirilan biriyim.ama dunyada kimse onu benim kadar sevemez.annesi bile benim kadar sevmiyordur.o da bunun farkinda ve benim sevgimin degerini biliyor.biraz romantizm katili ama ben onu her halinle seviyorum.guzel huylari herseyi unutturuyor.seni seviyorum izmirli yarimmmmmmmmmmm

erkek olsaydım bayanlar yanmıştı:)) şaka tabı erkek olmak ıstemezdım ya ne kadar kızsakta eşlerımıze sevgılılerımıze onlarında işi zor herkes en ıyısımı oldugu yerde kalsın hayalını bıle kuramıyorum cunku:))

Erkek olsaydım karımın kılına zarar verecek herşeyi yerle bir ederim.
Onun gözünden akacak bir yaş için dünyaları yakardım..
Her zaman karıma sıkıca sarılırdım ve ona iltifat ederdim bol bol..

ben erkek olmakm istemezdim bu halimden mennunum ama illede eşimin yerinde olmamam söz konusu ise yani ben erkek olsaydım eşimle alışverişe çıkar ve şöyle derdim bu kıyafet sana çok yakışmış güneş gibi parlıyorsun derdim

X