Erkek infertilitesi

%2 morfoloji ile 2 cocugum var.
O morfoliji olur ise sorun 2 morfoloji sorun değil.

Hareket toplam %23 çok kötü değil ki.

Yürüyüş yapacaksınız, tavuk asla yemiyeceksiniz organik ise yiyeceksiniz, şekeri birden zıplatan gıdalardan uzak duracaksınız. Cep telefonunu eşiniz cebinde taşıyamacak, dar pantalon giymeyecek ki zaten cogu erkek gitmiyor, vitamin takviyeler ok ama sperm hareketini l-arninin artırır.
L-arninin takviyesi kullansın.

Valla siz bilirsiniz ama hiç memnun kalmadım bu ilaçtan in asta diye bir şey var vitamin i sayıya çok iyi geldi test verdik ilaç sonrası şok oldum yikseltecegi yerde iyice düşürdü
Gerçekten bıktık ya o kadar para verip ilaç alıyoruz doktor öneriyor daha da kotulestirmesin oturup agliycam artık sinirlerim bozuldu. Milletin çocuğu oluyor pat diye gidip çöpe atıyor dünyanın adaleetine bak

Şu an ise gidiyorum servisteyim hüngür hüngür ağlayasim var. Sinirlerim bozuldu bir dünya şey kullanıyoruz. Bir de morfoloji en az 4 olmalıymis diye yeni ogrendim onun sorunsuz olduğunu düşünüyordum. Proxeed plus kullanıyoruz kiminde daha da düşürücü etki yapmış. Bizde 1.5 ay kullanmisken test verdik üstte attığım sonuç geldi iler hareket 4 ten 2 ye düşmüş. Dedik tam 3 ay dolsun hemen etki etmiyor diyorlar... Devam ediyoruz ama çok bunaldım iki taraflı moraller bozuk dolaşıyoruz. Sonucu gören doktor direk tüp bebek diyor ağlamadım ağlamadım oturup şimdi ağlayasim var

İnan aglanacak bişey yok.
Morfoloji neyse odur 4 den 2 ye nasıl düşer allah aşkına zehir mi soludu kimyasal mı içti.
Morfoloji 0 olmadıgı sürece sorun yok.

Tekrar yazayım morfoloji %2 ile iki çocuğum var.

Bakın bu platformda ve reel hayatta insanlara atlatamıyoruz.
Öyle birden hurra vitamin takviyeleri, doğal karışımlar iyi gelmez. Ve hepsi bir an da kullanılmaz.
Ayrıca erkeklerin spermi 72 günde bir doktorlar 3 ay der, yenilenir ki.
Çok büyük avantajları var.

Tüp bebek yaparsınız sorun yok ki.

Hiç sperm olmasaydı. O zaman tam bi travma olurdu.

Tüp bebek yaparken spermi özel seçen yöntemler var. Eksta ücret veriyorsunuz çoj büyük bi miktar değil, spermin en hareketlisi ne sağlıklısı seçiliyor.

Birde bu arada spermde dna hasarı testi en önemlisidir. Spermin dna hasarına da baktırın. Bu konu da İstanbulda iseniz çok iyi bir lab önerebilirim.

Dna hasarında sorun yoksa, sorun yok.

Sende hafif pcos varsa kilon varsa ver, sekerini kontrol et. Yumurtalarının kalitesi de çok önemli.

Gerçekten bıktık ya o kadar para verip ilaç alıyoruz doktor öneriyor daha da kotulestirmesin oturup agliycam artık sinirlerim bozuldu. Milletin çocuğu oluyor pat diye gidip çöpe atıyor dünyanın adaleetine bak
Aynen öyle herkes anne baba olamıyor olan da kıymet bilmiyor sigara felan etki diyolar ama o kadar şey içen kullanana bagimlilarin peşpeşe nasıl çocuğu oluyor anlamadım bazen düşünüyorum aceba biz iyi anne olamiyacagiz ondan mı rabbim vermiyor

Ben aksatmadan her ay gidiyorum nerdeyse herşey çok şükür normal. Sağ olun moral oldu bir nebze.. proxeed pluss son iki kutunuz kaldı bitince teste gideceğiz. DNA testi vs yapılmadı devlet Hastanesi'ne gittik adam akıllı ilgi yok maalesef. Bu sefer özele gideceğiz ne varsa baksınlar diye o DNA testini de isteyeceğiz. Umarım birşey yoktur. Umarım sağlıklı hayırlı şekilde bize de nasip olur evlat. Şu an keçiboynuzu, çakşır suyu, proxeed plus, zeytinyağında beklemiş incir yediriyorum bu kadar. Proxeed plus 2 aydır kullaniyor digerlerine yeni başladık. Bende combinol diye bir takviye kullanıyorum. Beslenme dikkat ediyoruz işte sebze et herşeyden biraz yapıyorum.

Hiç dikkat etmeyip alkol sigara uyuşturucu bile kullananların çocuğu oluyor iğrenç bir hayat yaşadığı halde. Allah bize de sağlıklı nasip eder inşallah böyle konuşunca isyan gibi oluyor ama isyan etmiyorum aslında. İnşallah bize de nasip.olur hayırlı sağlıklı evlatlar

Testin adı; “Sperm dna hasarı” kendiniz yaptıracaksınız.
Devlet ya da özel hastanelerde bu test yapılmaz.
Bu testi çok iyi bir lab’da yaptırmanız gerekiyor.

Olumsuz bir durum yok ki ortada.
Hiç yumurtası hiç spermi olmayan erkekler, kadınlar ne yapsın.

Orası öyle de 1 yıldır deniyoruz olmuyor insan yıpranıyor artık. Ne kötü değerlerle olanları da okudum şu sayfada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…