Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Çok haklısın canım. Bunun en yakın örneği sensin. Hem sağlığından oldun , hem de tedavin ertelenmek zorunda kaldı. O yüzden çok takmamalıyız.. Herşey olacağına varacak nasıl olsa. Elimizden birşey gelse tamam ama yapabileceğimiz birşey yokki. Bize düşen eşlerimizin tedavilerini aksatmamak , bol bol dua etmek ve pozitif olmak. Allah bize de gönderecektir meleklerimizi elbet.. :1rolleyes:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
karamelli neskafe---7 Ağustos---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
elfide---8 Ağustos---Morfoloji---1. Aşılama(4 yumurtlama tedavisi başarısız)---???
nuriye---9 Ağustos sonuç---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesinde---Sigara içmiyorlar
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
latifeelif---16 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket---Doğal yoldan---Çinko
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
fokurfokur---23 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
KİBRİYA---23 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
Beyzanur-hh---Meni Kanallarında tıkanıklık---Ağustos sonu Tüp Bebek---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
ealsnas---Sayı,Hareket,Morfoloji---Ağustos başında transferi olacak---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

nevrosky cim sorma biliyosun eskişehire gitmiştik.hatılarsan bir hamam muhabbeti anlatmıştım.eşim kavga dövüş gitti hamama .eğer dedim tedavi senin yüzünden ertelensin kötükedihüsodoğru anneneklava:.ama canım ben olmadan nasıl üreyeceksin ben sana çok lazım bir şeyim demez mi.ya gülecem gülemiyorum.bağıracam boğaz enfeksiyonu oldum sesim çıkmıyo.yani delirtti beni bu adamlaelaelaelaelae

:roflol::roflol::roflol: Çocuktan beter bunlar yaaa. Söz geçiremiyorsun valla. Yaramazlarr.

kuzenlerimle sahil kenarında yürüyüş yaptık:icecream: yedik sonra laışveriş yaptım evde dursaydım kendi kendime konuşurdum sinirden klava: rahatladım

merhaba kıslar.ben geldım.nasılsınız?
ben ıyıyım bugun bıraz derslerle ugrastım..:jeyyar:
bugun 26.gunumdu gelen gıden yok.bundan oncekı 3ayımda 26 gunde bır adet olmustum 28.gunu doldurabılecekmıyım merakla beklıyorum..gamyoncuiremsu

inşallah doldurursun 28. günü hatta geçersin yaa sabırsızlanıyom inşallah hamişsindir canım :1hug:

kuzenlerimle sahil kenarında yürüyüş yaptık:icecream: yedik sonra laışveriş yaptım evde dursaydım kendi kendime konuşurdum sinirden klava: rahatladım

İyi yapmışsın canım. Evde oturmak seni huzursuz edecekti. Ne güzel vakit geçirmişsin. a.s.

Merhaba canım. Çok iyiyim ama yorgunum. Yarın iş var , ben dinlenemedim.

Gelmemesi iyi. 26 gün doldu. Haydi gelmesin artık bu ay. Çıldıralım sevinçten. Ne olur Allahımmmm ne olurrrrrr.. :Saruboceq::Saruboceq:

Merhaba canım. Çok iyiyim ama yorgunum. Yarın iş var , ben dinlenemedim.

Gelmemesi iyi. 26 gün doldu. Haydi gelmesin artık bu ay. Çıldıralım sevinçten. Ne olur Allahımmmm ne olurrrrrr.. :Saruboceq::Saruboceq:
canım benım kıyamam sana demek butun gun is yaptın:teselli:
ınsallah gelmez canım ,ama gelırsede hayırlısı boyleymıs dıyıp umudumu agustosa saklıcam..:dance::sm_cool:

canım benım kıyamam sana demek butun gun is yaptın:teselli:
ınsallah gelmez canım ,ama gelırsede hayırlısı boyleymıs dıyıp umudumu agustosa saklıcam..:dance::sm_cool:

Aferin kız. İşte böyle. Ben bunları duymak istiyorum senden.. Öpücem seniiiiii ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…