Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım öncelikle hamiş kalabiliyorsun. Bu bile çok güzel. Değerler de yükselmiş. Bebiş her an kapıyı çalabilir Allahın izniyle.. :CüvCüv:

Hassassın canım tabi. Hepimiz hassasız. Daha fazla ilgiye ihtiyacımız var sanırım. İlk planda gelmeyince bozuluyoruz. Onlardan fazla düşünür oluyoruz herşeyi. Daha inceyiz. Bir de bu bebek meselesinin yükü büyük ölçüde bizim üzerimizde.. Destek bekliyoruz. Alıp , tutup bizi çekip götürmesini , ilgilenmesini istiyoruz. Bazı duygulardan ve üzüntülerden uzaklaşabileceğimiz tek yer onların yanı. Onlarla geçireceğimiz güzel saatlerde olabilir ancak. Bütün bir hafta o sayılı saatleri beklerken başka bir plan duymanın bizleri yıkması çok çok normal. Seni anlıyorum canım. Ama erkekler maalesef bizler kadar ince değiller ve olamazlar. Belki çok nadiri. Genelleme yapmayalım. Bizi çok severler , ölürler ama bazen o ince düşünemedikleri için incitirler. Çok ısrar etmişlerdir muhakkak. Yoksa o da hafta sonunu senine geçirmek isterdi. Benim ince düşünemez dediğim kısmı ; senin alınganlığını veya üzüntünü de tam olarak kavrayamamasıdır. Çok abes birşey yapmadığını düşünüyordur. Normal bir durum sonuçta bu. Büyütülecek birşey değil. Ama biz hassasız. İçinde bulunduğumuz durum hassas.. Sen de üzülme bu kadar. Öbür haftaya bir plan yaparsınız artık. Tartışma da. Kırıldığını belli et , sitem et. Çekil bir köşeye. Laf yarışına girince bunlarla ters teper çünkü.. Şeniz Sıkma canını.. a.s. Boşuna üzüldüğüne yanarım. Çünkü büyük bir olay değil dediğin gibi. :içelim:

inş en kısa zamanda bebişinde gelir ve bizlerede umut olursun canım.

aynen katılıyorum nevrskye
olan bize oluyo herseyi takıyoruz..bide ne düşünüyorum hep biliuomusunuz kızlar kocalarımızın değerlerini yükseltecez yediri içirip bigüzel herseyi kafaya taktığımız için bizde sorunlar çıkacak.aman allahh korusun

aynen dediğin gibi ver ver karşılığında sinir sahibi ol dr lara taşın benim sonum oo olacak galiba çünkü artık içimdeki sesler korosu susmak bilmiyor

ne güzel inşallah mutlulugun bebişle dahada artar degerlerinde artış olması çok güzel

kızlar ben yatıyom öpüyorum sizi kendinize iyi bakın benim gibi yapmayın kafanıza sadece toka takınyerimseniben

kızlar ben yatıyom öpüyorum sizi kendinize iyi bakın benim gibi yapmayın kafanıza sadece toka takınyerimseniben

Sen de takma. Toka da takma. Yatarken rahatsız eder.. sırnaşık şey a.s. Seni seviyoruz bunu bil. Seni anlıyoruz bunu bil. Yalnız değilsin. Dert etme. Senin sağlığın önemli. a.s. İyi geceler canım.

Allah korusun canım. Dediğin doğru. Çok da kafaya takmamak lazım hiçbir şeyi. Ne geliyorsa stressten geliyor. Aman diyeyim arkadaşlar..

günaydınnn sizi de boş bırakmaya gelmiyor akşam erken çıktım netten sayfalar yine birikmiş.
bedef canım hoşgeldin ne güzel hamile kalabiliyorsun bile biz test bile yapamıyoz fırsat olmuyor.
fokurfokur bu değerler süper boşuna mı ağladım yazdıklarını okurkenklava:
sünger aynı sorun bizde de var artık stresten her gün kavga ediyoz ama inş. geçicek bugünler de

Canım bu topicte ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Bir an alıp başını gidebiliyor. Nasılsın canım? Şeniz

ne güzel inşallah mutlulugun bebişle dahada artar degerlerinde artış olması çok güzel

sağolun kıslar yaaa inşallah dilekleriniz dileklerimiz kabul olur rabbim bebeyle sınamasın anne olmak dünyanın en büyük en keyifli mesleği inş en kısa zamanda işe başlarızz :CüvCüv:

sağolun kıslar yaaa inşallah dilekleriniz dileklerimiz kabul olur rabbim bebeyle sınamasın anne olmak dünyanın en büyük en keyifli mesleği inş en kısa zamanda işe başlarızz :CüvCüv:

Amin bitanem. İnşallahhhhhhh :Saruboceq: 24 Saat çalışmaya hazırım ben o işte.. :lepi: :CüvCüv:

slm kızlar nasılsınız?ablam vardı onunla konuşcaz derken vakit geçivermiş anlamadım.sizde ne var ne yok?

canım ben şimdi bunu yaşıyorum.kafaya takmaktan triodit geçiriyorumçsorun onda derken şimdide ben eklandim.inşallah hayırlısı olur.kızlar kafaya takmayın biliyorum çok zor ama ben bunu bizzat yaşadım .yani olumsuz sonucunu :1no2:.öenemli olan zoru başarmak değilmi biz onu yapacaz unutmayın.:lepi:

slm kızlar nasılsınız?ablam vardı onunla konuşcaz derken vakit geçivermiş anlamadım.sizde ne var ne yok?

Canım ben de bugün ev işi , yemek , ütü onlarla uğraşıyorum. Gün geçmiş nasıl geçmiş anlamadım. Yarın iş var.. Ben dinlenmedim yaaaa.. lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…