Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Bitanem boş boş konuşup , senin de mi sinirini bozdular. klava:klava: Cidden anlamıyorlar. Çok kolay birşey sanıyorlar sanırım. Bakkaldan alıp geleceğiz sanki. lülülülülülü

zaten nalaybilsem bu insanları bende stersden çabuk kurtulcam.oğlum bile etkilendi canım.dua ediyomuş hergece allahım kardeş ver diye:Saruboceqna yansıtmamaya çaılşsam artk büyük herşeyi gözümden nalıyomuş öyle söylüyo banasenağlama

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
karamelli neskafe---7 Ağustos---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
elfide---8 Ağustos---Morfoloji---1. Aşılama(4 yumurtlama tedavisi başarısız)---???
nuriye---28 Temmuz'da transfer-8 Ağustos tahmini sonuç---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesinde---Sigara içmiyorlar
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
fokurfokur---23 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
latifeelif---23 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
KİBRİYA---23 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
Beyzanur-hh---Meni Kanallarında tıkanıklık---Ağustos sonu Tüp Bebek---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
ealsnas---Sayı,Hareket,Morfoloji---Ağustos başında transferi olacak---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

mekselina86 ; canım listemize ekledim seni de. Muhtemel adet tarihini sen yazmadığın için ben mesajından çıkararak tahmini yazdım. Yanlışsa düzelttiriver canım. İnşallah sen de bir an önce hamiş olursun da bize umut olursun.. :Saruboceq: :CüvCüv:

Kıyamam ben onaaaa.. Anlar tabi , anlamaz mı. Sen de daha derlen toplan. Üzülmesin oğlun yaa..

Merhaba arkadaşlar,bu gün baya ilerleme olmuş topiğimizde :lepi:

Mesajları elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.Okurken de bir yandan gözlerim doluyor,boğazım düğümleniyor:çok üzgünüm:

Bu kadar insan nasıl umutlar kuruyoruz..Nasıl üzülüp,didiniyoruz..Allah inşallah hepimizin yüzünü güldürür..

Benim dualarım hepimiz için..Tüm bebiş isteyen anne adayları için..:asigim::1hug:a.s.

Güzel kalpli arkadaşım benim.. :asigim: İnşallah canım. Hepimiz birbirimiz için dualar ediyoruz. Ne güzel bir aile olduk. Ailemiz bebişlerle şenlensin inşallah. :Saruboceq: Bizler de umut olma köşesine geçelim artık. Güzel haberlere hepimizin ihtiyacı var. Ve belki daha çok kişinin.. a.s

Hadi bakalım yarın güzel sonuçlarla geleceksin Allahın izniyle. Yumurtalama takibi ile başlarsınız. Yumoşlarının geliştiğini gördükçe motive olursun canım benim.. :sm_cool: Unutursun sıkıntılarını.. Rosem mesela pek sever yumoşlarını , değil mi rosemmmmmm??? Şeniz

Bakın arkadaşlar stress neler yapıyor. Hormonlarımızı etkiliyormuş. Dikkat edelim. yasakkelime Bebiş istiyorsak stressten de uzak duracağız. Üzerimize düşeni yapalım. Gerisi Allahtan... yerimseniben

yaaa Allah hepinizin yardımcısı olsun..... Bakalım bizler evlenince neler yaşayacaz.... Rabbimiz herkesin gönlüne göre versin inşallah..... Amin...

canım tam yatmak uzereydım baslıga bır ugrayadım dedım.yumoslarla ılgılı yazıyı gorunce cok guldum kendı kendıme..:roflol:
ama varya ultrasonda yumosları gormek bıle guzel yahu boyle yuvarlacıklar..:roflol:
neyse canlarım ben yatıyorum hepınıze ıyı geceler yarın gorusuruz..:içelim:

İyi geceler canım. Şeniz Tatlı rüyalar sanaaa. Beni görsene rüyanda yerimseniben Bu günlerde fazla MSN'leşemedik. Azıcık chat yaparız orda sırnaşık şey

Ben yatıyorum arkadaşlar. Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar..annemler ve minik yeğenim birkaç gün misafirimiz oldular..bugün gittiler..yeğenime baktıkça,onunla oynadıkça bir bebişi ne kadar çok istediğimin ve özlediğimin bir kez daha farkına vardım kızlar..onun için Allahım şu mübarek cuma gecesinin hürmetine dualarımızı kabul etsin de,bize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:hepinize iyi geceler..:1hug:

kızlar ben birazdan evden cıkacağım aşılamam yapılacak heyecamdan uyuyamadım midem bulanıyor.. dua edin nolur..allahımm lütfen kucaklarımızı boş bırakma yarabbim

Bende aynı şekilde olmuştum. Çok heyecanlanmıştım. İnşallah olumlu sonuç alırsın. Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…