Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakiyim.benimde 1 yıldır çocugum olmuyor sorun eşimde varikosel spermi ve hareket düşük bende bu ay keçi boynuzu içirmeye başladım benide aranıza alırmısınız kızlar.

Hoşgeldin aramız canım hepimizin sorunu seninle aynı a.s.

Hayırlı cumalar arkadaşlar
Allahım bu mübarek günün hatrına dualarımızı kabul eder inşallah.

kızlar ben birazdan evden cıkacağım aşılamam yapılacak heyecamdan uyuyamadım midem bulanıyor.. dua edin nolur..allahımm lütfen kucaklarımızı boş bırakma yarabbim

Dualarımız seninle canım inşallah herşey yolunda gider allah gönlümüze göre verir.

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar..annemler ve minik yeğenim birkaç gün misafirimiz oldular:emir_bebek:..bugün gittiler..yeğenime baktıkça,onunla oynadıkça bir bebişi ne kadar çok istediğimin ve özlediğimin bir kez daha farkına vardım kızlar..onun için Allahım şu mübarek cuma gecesinin hürmetine dualarımızı kabul etsin de,bize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:hepinize iyi geceler..:1hug:

Hayırlı cumalar arkadaşlar
Allahım bu mübarek günün hatrına dualarımızı kabul eder inşallah.

Sağolun canlarım İnşallah dualarınız kabul olur :Saruboceq: Allah gönlümüze göre versin.. :CüvCüv:

kızlar ben birazdan evden cıkacağım aşılamam yapılacak heyecamdan uyuyamadım midem bulanıyor.. dua edin nolur..allahımm lütfen kucaklarımızı boş bırakma yarabbim

Canım Allah yardımcınız olsun. Allah işlerinizi rast getirsin. İnşallah başarılı bir aşılama olur. İnşallah seni bebişine ya da bebişlerine kavuşturur bu operasyon. Dualarımız seninle canım. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı cumalar hepinize canlarım.inşallah aşılamaman tutar canım.kızlar dr dün gittim 20 ye yakın yumurta oluşmuş adetimin 7, gününüydü 2 tane 10 mm var digerleri10mm altında pazartesi gidecegim dr rahimde polip gördü bakalım eger adet olursan bidaha bakarız eger varsa ameliyat yapcakmış offfffff ya bi yeri düzeltirken bi yer bozuluyor ya.neyse canlarım öptüm hepinizi

hayırlı cumalar hepinize canlarım.inşallah aşılamaman tutar canım.kızlar dr dün gittim 20 ye yakın yumurta oluşmuş adetimin 7, gününüydü 2 tane 10 mm var digerleri10mm altında pazartesi gidecegim dr rahimde polip gördü bakalım eger adet olursan bidaha bakarız eger varsa ameliyat yapcakmış offfffff ya bi yeri düzeltirken bi yer bozuluyor ya.neyse canlarım öptüm hepinizi

sagol cnm sanada hayirli cumalar kendini uzme canimm hersey yoluna girecek allahin izniyle
rabbim acil sifalar versin cnm ve tez zamanda insallah melegine kavusursun :Saruboceq::CüvCüv:

canım ne kadar cok yumurtan olusmus masallah..:nazar:
pekı bu yumusların hepsı yeterlı olgunluga gelıyormu?sen ıgne mı kullandın canım?
hayırlısı olsun ınsallah asılaman tutar..ve :CüvCüv:eek:lursun..:Saruboceq:

cnm ya heycanlanma insallah hayirlisiyla hersey guzel olur
rabbim yardimcin olsun cnm
bol bol dua et
bizimde dualarimiz seninle rabbim kabul eder insallah :Saruboceq:

hayirli haberlerini bekliyoruz insallah:CüvCüv:

buarada hepınıze hayırlı cumalar kıslar..nasılsınız bakalım?benım bugun pek mıde bulantım yok.laelaelaelaelae
bugun 24.gunum bakalım adet gunum geldıgınde neler olucak..:emir_bebek:

nevrosky canım keçiboynuzunun kürünü yapıyoruz senin anlatığın gibi sigara kullanmıyor eşim çok şükür şuanda doktorda renkli dobler çektiriyor nolur dua edin inşallah varikosel yoktur hayırlı cumalar canlarım

buarada hepınıze hayırlı cumalar kıslar..nasılsınız bakalım?benım bugun pek mıde bulantım yok.laelaelaelaelae
bugun 24.gunum bakalım adet gunum geldıgınde neler olucak..:emir_bebek:

hosgeldin cnm sanada hayirli cumalar
sagol iyi olmaya calisiyoz allaha sukur :CüvCüv:
sen nasilsin insallaha.s.

nevrosky canım keçiboynuzunun kürünü yapıyoruz senin anlatığın gibi sigara kullanmıyor eşim çok şükür şuanda doktorda renkli dobler çektiriyor nolur dua edin inşallah varikosel yoktur hayırlı cumalar canlarım

gecmis olsun cnm sizlerinde cumasi hayirli olsun insallah
insallah hersey temiz cikar
kendini uzme cnm bak ne guzel sigarada icmiyor esin
dualarimiz sizinle insallah

Umarım sorun yoktur, en azından engellerin birinden daha atlarsınız.Eşiminki de 1 hafta sonra belli olucak.Ama biz ameliyatı göze aldık.Sorun böyle aşılacaksa razıyız tabi.

ealsnas
bi problem yoktur inşallah canım nasıl gidiyor transferle ilgili gelişmeler bugün klinikten arıycaklar demişsin arayan oldumu allah gönlüne göre verir herşeyi inşallah

Selam Aymes,

Transferle ilgili henuz aramadılar. Zaten embriyonun en az 8 hucreye kadar gelişmesi gerekiyor. yani transfer yumurta toplanmasından 3 gun sonra yapılıyor. Bugun 3. gunu muhtemelen arayacaklar. Bekliyorum. Varya beklemek kadar berbat bisi yok tedavi sırasında bu kadar gerilmedim şu beklemek yokmu öldürüyor adamı. Umarım herşey yolunda gider. Şunuda eklemek istiyorum. Benim doktorum Türkiyede ilk tüb bebeği yapan kişi ve dünyada çok meşhur aynı zamanda başında olduğu kliniğin başarı oranı cok yüksek. Düşünen olursa kontak bilgilerini verebilirim. Selamlar...

Sağol canım sana da hayırlı cumalar. Baya yumurta oluşmuş canım. Ağrın olmuyor mu? O kadar yumurta ağrı yapar.. İnşallah birşey yoktur canım ameliyatlık.. İşte tedavinin de bu yönü kötü. Bir şekilde sağlığımız ister istemez bozuluyor. Bebişlerimize kavuşsak hiç gözümüzde olmaz valla. Allah yardımcımız olsun.

X