Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar nasılsınız?melek23 ve ealsnas aramıza hoşgeldiniz,rosem inşallah güzel haberler alırız senden.kızlar dün eşimin bi akrabasının hamile olduğunu öğrendik 1.5 yaşında bi kızı vardı ikinci geliyo öğrenince başladı kız ağlamaya aslında korunuyorlarmış boğazını sıkasım geldi onada söyledim zaten çok şanslısın ne kadar çok insan çocuk özlemi çekiyo deli misin sen?diye ya aslına bakarsanız onun adına sevindim ama içim burkulmadı dersem yalan olur 1 hafta arayla evlenmiştik onun ikinci geliyo bende tık yok bu tür haberlere hem seviniyorum hemde bilmiyorum ya kötü oluyorum istemiyomuş üstelik allahım herşeyin hayırlısını bilir tabi inşallah bizlerinde yüzünü güldürür

canım seni çok iyi anlıyorum benden sonra evlenen ablam kuzenlerim hepsi anne oldular ben hala ugraşıyorum senağlama insan çok üzülüyor

hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakiyim.benimde 1 yıldır çocugum olmuyor sorun eşimde varikosel spermi ve hareket düşük bende bu ay keçi boynuzu içirmeye başladım benide aranıza alırmısınız kızlar.

Saol canım. İyiyiz canım , sen nasılsın? Aramıza hoşgeldin.. a.s. Tabi ki alırız seni de aramıza. :1hug:

Muhtemel adet tarihini (gelecek) (inşallah gelmez:Saruboceq:) , uyguladığınız kür var mı , eşinin kullandığı vitamin ; bunları da yazarsan listeye ekleyelim canım..

hoşbulduk olymposss varya bu ay ben eridim bittim tükendim 3 gün adetim geçince hamileyim sandım umutlandım eşimide umutlandırdım ama 4 gün adet oldum oda 2 gün sürdü bugün ise yani 3 gün ise çok az arada bir iki damla açık pembe renkte geliyor anlamadım gitti 2 defa test yaptım sonuç negatif yıkıldım ya çok ama çok üzüldüm yemekden kesildim bi türlü kaç gündür kendime gelemedim çok dokundu bana bu ALLAHTAN SABIR İSTİYORUM sadece düşünmek istemiyorum ama elimde degil aklımdan bi türlü çıkmıyor.İNŞAALLH biranönce hamile kalırız.

Gecikince insan çok umutlanıyor di mi? Benim hiç gecikmiyor , umutlanamıyorum , test bile yapamıyorum. Onun heyecanı da farklıdır eminim. Hiç canını sıkma. Bu sana heyecan oldu. Bir dahaki sefere hamiş kaldığın için gecikir de gelmez inşallah canım. Sen yine de çoooooook derinden yaşamamaya çalış. Ne kadar az düşünürsen o kadar kârlı oluyorsun. Zor biliyorum ama bize düşen bu. Sabır yanii. :1rolleyes:

DOKTOR BUGUN BIZE DEDIKI EGER BU AMELIYATTA CANLI SPERM BULAMAZSAK ISIMIZ ZORLASCAK senağlamasenağlama
cunku bu ameliyati yapmalarinin sebebi canli sperm bulup bana transfer etmeleriymis
ya canli sperm bulamazsalar napcaz bilmiom :KK43:((((

inşallah herşey yolunda gider ve canlı sperm bulunur canım

kizlarrrrrr bizimde elbet yuzumuz gulcekk:CüvCüv:
simdiden soz verin herkez bebisi olunca resimleri koysun :CüvCüv::1hug:

hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakiyim.benimde 1 yıldır çocugum olmuyor sorun eşimde varikosel spermi ve hareket düşük bende bu ay keçi boynuzu içirmeye başladım benide aranıza alırmısınız kızlar.

aramıza hoşgeldin allah tez zamanda bebiğine kavuştrsun inşallah

belki bilenleriniz vardır geçen int dolaşırken bu duayı buldum sizinle paylaşayım dedim hacet namazı yazıyordu birde (Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi! Bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et!)

Bu duayı müslümanlar, her zaman okuyup maksatlarına kavuşmuşlardır. Bu duaları bir kere okuyup bırakmamalı, kırk gün kadar devam etmek iyi olur.(alıntı)

Sağol bitanem paylaştığın için. Ben de yazayım bir tane..

HACET DUASI
Bismillâhirrahmânirrahîm.
"Velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi'l-Aliyyi'l-Azîm. Allâhümme innî es'elüke yâ Kadîmü, yâ Dâîmü, yâ Ferdü, yâ Vitru, yâ Ahadu, yâ Samedü, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, yâ Ze'l-Celâli ve'l-İkrâm. Fe in tevellev fe kul hasbiyallâhü lâ ilâhe illâhû aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü'l-Arşi'l-Azîm."

Bir haceti ya da dileği olan kimse, sabah namazını kıldıktan sonra Kıble'ye karşı oturup bu duayı 100 kere okursa Allahın izniyle dileği gerçekleşir.

DOKTOR BUGUN BIZE DEDIKI EGER BU AMELIYATTA CANLI SPERM BULAMAZSAK ISIMIZ ZORLASCAK senağlamasenağlama
cunku bu ameliyati yapmalarinin sebebi canli sperm bulup bana transfer etmeleriymis
ya canli sperm bulamazsalar napcaz bilmiom :KK43:((((

canım inşallah olumsuz sonuç almazsın her ne kadar kendini olumsuz sonuca alıştırsanda dünyan başına yıkılıyo senin için çok dua edicem arkadaşım çok iyi sonuçlar alırsın canlı sprem bulunur

Sağol bitanem paylaştığın için. Ben de yazayım bir tane..

HACET DUASI
Bismillâhirrahmânirrahîm.
"Velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi'l-Aliyyi'l-Azîm. Allâhümme innî es'elüke yâ Kadîmü, yâ Dâîmü, yâ Ferdü, yâ Vitru, yâ Ahadu, yâ Samedü, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, yâ Ze'l-Celâli ve'l-İkrâm. Fe in tevellev fe kul hasbiyallâhü lâ ilâhe illâhû aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü'l-Arşi'l-Azîm."

Bir haceti ya da dileği olan kimse, sabah namazını kıldıktan sonra Kıble'ye karşı oturup bu duayı 100 kere okursa Allahın izniyle dileği gerçekleşir.

canim sagol dua icin
ben bu kismini Bismillâhirrahmânirrahîm.
"Velâ havle velâ kuvvete illâ billâhi'l-Aliyyi'l-Azîm hergun okuyorum aliskanlik olmus gunde nerdeyse 20 kere solerim :CüvCüv:

canım inşallah olumsuz sonuç almazsın her ne kadar kendini olumsuz sonuca alıştırsanda dünyan başına yıkılıyo senin için çok dua edicem arkadaşım çok iyi sonuçlar alırsın canlı sprem bulunur

sagol cnm allah razi olsunn
rabbim dualarimizi kabul eder insallah
a.s.

Slm kızlar..Bugün üroloğa gittik eşimden hormon testi ve varikosel olup olmadığının tespiti için ultrason istedi.Her gün testler, ultrasonlar....Çok yorucu yaaaa...Sabır...sabır...sabır...

Evet canım biraz daha sabır. Testler bitince biraz daha rahatlarsınız. Moraliniz bozukken hiç de çekilmiyor ordan oraya koşuşturmacalar haliyle. Ama güzel bir sonu olabilir attığınız her adımın. Bu her adımın sizi ona biraz daha yaklaştırdığını düşünün. Adımlamayın hatta koşun ona doğru. Allahım inşallah tez zamanda meleğinize kavuşturacak sizi de :Saruboceq::CüvCüv:

Böyle güzel bir sebebi olmasa çekilecek gibi değil her gün hastanelerde, muayenehanelerde koşturmak.Şu ameliyat günü de belli olsun ve bir an önce bitsin artık dinlenmek istiyorum, tatile gitmek istiyorum.10 gündür her günümüz stresli geçti.

iyi akşamlar kızlar sonunda evimdeyim.akraba ziyaretleri düğün dernek derken bitirip geldim.geldim ama moral sıfrıa yakın.çünkü orda eltimin hamile olduğunu duyunlar sen ne zaman doğurcan yaşın geçiyo falan .çok cahil insanlar cevap versen yanlış anlışacam ya da kıskanıyo diyecekler korkusu versem içime ukte kalacak.çünkü herdaim hazır cevabımdır.:jeyyar:stres atıyım dreken stres olup geldim.:a015:

Böyle güzel bir sebebi olmasa çekilecek gibi değil her gün hastanelerde, muayenehanelerde koşturmak.Şu ameliyat günü de belli olsun ve bir an önce bitsin artık dinlenmek istiyorum, tatile gitmek istiyorum.10 gündür her günümüz stresli geçti.

canım inşallah herşey gönlünüzce olsun tez zamanda kavuşursun bebişine:CüvCüv:

iyi akşamlar kızlar sonunda evimdeyim.akraba ziyaretleri düğün dernek derken bitirip geldim.geldim ama moral sıfrıa yakın.çünkü orda eltimin hamile olduğunu duyunlar sen ne zaman doğurcan yaşın geçiyo falan .çok cahil insanlar cevap versen yanlış anlışacam ya da kıskanıyo diyecekler korkusu versem içime ukte kalacak.çünkü herdaim hazır cevabımdır.:jeyyar:stres atıyım dreken stres olup geldim.:a015:

napalım canım var böyle insanlar bende pazar günü eşimin teyzesiyleydik oda bana sordu ne zaman çocuk yapcaksınızı dogurunda kardeşimin kucagına torun verin çok tembelsiniz falan çok bozuldum anladı zaten üfff bu laflar bitmez bitmez o an agzıma ne geliyosa saymak istedim sanki keyfimizden çocugumuz olmuyo insanlar çok düşüncesiz başına gelmedende anlamazlar

kızlar ben çkıyom hepinizi çok seviyorum rabbim tez zamanda yüzlerimizi güldürsün inşallah hayırlı akşamlar tatlı rüyalar görün öpüyorum

Canım hoşgeldin. Nİhayet sana kavuştuk mu artık. Gel seni bir öpeyim doya doya. Özledik.. Şeniz Hiç stress olma canım benim. Senin yakışıklı oğlun yok mu? Çocuk diyenlere kapak olsun.. Allah ikinciyi de bağışlayacaktır. Çok konuşmasın onlar :mymeka:

X