Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım aynı sorun bende de vardı..oglen bır ara gıreyım kk ya dedım sayfa goruntulenemıyor dedı.sonra bende cok halsız ve yorgundum uyumus kalmısım.
canlarım bana boyle ne oluyor bugun kafamı kaldıramıyorum hem mıde bulantısı halen devam edıyor hemde cok halsız ve uykusuz gıbıyım.
yoksa hepsı psıkolojık mı?

Son düzenleme:

Canım inşallah aradıklarında güzel haberler duyarsın. Eminim çok heyecanlısındır. Haber alınca bizleri de muhakkak bilgilendir. İnşallah 3 embriyo da transfer edilecek durumda olurlar. Çoğul gebelikle bebek özlemini fazlasıyla giderirsin dilerim canım. :Saruboceq:

Canım hoşgeldin.. :1hug: Tabiki ekleriz seni de listemize. Hiç canını sıkma canım. Bu şekilde kendini yıpratarak bir yere varamadığın gibi amacından da uzaklaşırsın. Önce kendini toplamalısın. Allah başka dert vermesin canım. Elbet bir gün sizin de yavrunuz olacak. Bunlar hep bir sınav. Bu zamanları en az hasarla atlatıp , birbirimizi ne kadar az kırarsak üzersek en iyisidir. Sabretmeliyiz canım. Allahım bizlere de bu duyguyu yaşatacaktır.. a.s.

Peki canım Şeniz Biz sizleri daha çok görmek istiyoruz haliyle. Ama anlıyorum iş yoğunluğu.. Hepimizde var. Ben KK'ya girip de bizim başlığa uğramayanlara kırılıyorum açıkcası. :1rolleyes: Yoksa sizler her geldiğinize uğruyorsunuz Allah razı olsun..

Merhaba canım. Canım zamanla alışırsın. İlk başta biz de zorluk çektik tabi. Benim bildiğim bir kolaylık yok. Girdiğin ve yazdığın başlıkları ara ara takip edeceksin canım. Bilen arkadaşlar varsa ve cevaplarlarsa ben de sevinirim açıkcası..

Canım ben sana bir özel mesaj daha atmıştım bugün. Sayfa görüntülenemiyor dedi hep hata verdi. Gelmedi sana canım. Bugün internet mi site mi bilmiyorum ama zorladı baya.

İnşallah psikolojik değildir canım. İnşallah hamişsindir bitanem.. :CüvCüv:

Anladım canım alışıcam zamanla umarım belirtiler hayra alamettir :CüvCüv: bende çok stresliyim eşim yarın varikosel var mı diye dobler çektirecek nolur dua edin olmasın :1no2: eşimin abisi daha önce varoksel ameliyatı olmuş iki yıl önce evlendiler geçen çoçuk yapmaya karar verdiler abisinde hiç sperm yoktu çok üzülmüştük ama aşılama oldu ve şimdi 2 aylık bebğimiz var öyle tatlıki ve bunlar bi kaç ay içinde oldu hiç üzülmeyin rabbim öyle büyükki ve vericeği zamanı öyle iyi biliyoki hiç canınızı sıkmayın ve bol bol dua et bu belirtilerin sonucu için süprizzzzz

canım sanırım bugun ınternette ve sıtede bır garıplık vardı..neyse sımdı ıyı barıŞeniz
ınsallah canım hayırlısı olsun bekleyelım ve gorelım.:lepi:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
karamelli neskafe---7 Ağustos---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
elfide---8 Ağustos---Morfoloji---1. Aşılama(4 yumurtlama tedavisi başarısız)---???
nuriye---28 Temmuz'da transfer-8 Ağustos tahmini sonuç---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesinde---Sigara içmiyorlar
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
fokurfokur---23 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
latifeelif---23 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
KİBRİYA---23 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
Beyzanur-hh---Meni Kanallarında tıkanıklık---Ağustos sonu Tüp Bebek---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
ealsnas---Sayı,Hareket,Morfoloji---Ağustos başında transferi olacak---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

melek23 ; canım seni de listemize ekledim. İnşallah bir an önce hamiş olursun. Seni böyle pesbembe yazarız :Saruboceq: :CüvCüv:

Son düzenleme:
ewt canım varikosel.bizde 24 haziranda olduk.bekliyoruz bakalım.inş bir işe yarar.

Canım ameliyattan 3 ay sonra spermiogram testi yaptıracaksınız değil mi? Yani Eylül 24'ü gibi. Biz de o tarihlerde yaptıracağız. İnşallah o zamana kadar hamiş kalırız :CüvCüv:

kızlar herkese iyi akşamlar nasılsınız?misafirlerim anca gitti bende hemen internet,in başına oturdum yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler
melek23 allah tan ümit kesilmez nice çocugunuz olmaz denilen insanlar bebek sahibi oldu seninde vaktin zamanın var inşallah aramıza hoşgeldin a.s.
ealsnas senden güzel haberler bekliyoruz inşallah tedavin hayırlısıyla güzel sonuçlanır ve hamiş listemizde yer alırsın :1hug:
rosemcim inşallah hamişsindir allah bebeğine kavuşturmuştur seni heyecanla bekliyorum senin test yapacagın günü:sm_cool::1hug:

İnternette dolaşırken bulduğum bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar.. Belki daha önce okuyanınız vardır. Ben ilk kez okudum.. senağlamasenağlamasenağlama

ANNELİK DUYGUSU

Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle Pamuk Prenses'ten daha güzel olduğuna inanmıştı.

Ona göre, nur yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. Ama, ilkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları onun hiç de güzel olmadığını, hatta çirkin bile sayıldığını söylemekteydi. Küçük kız, ilk önceleri onlara inanmadı, çünkü herkes birbirini kıskanıyordu. Ama, birkaç yılda gerçeklerle yüzleşti.

Annesinin bir pamuğa benzettiği yüzü, çiçek bozuğu bir cilde sahipti. "Badem" dediği gözleri ise şaşıydı. Vücudu da bir serviyi andırmıyordu. Demek ki, annesi onu aldatmış ve yıllar yılı çekinmeden yalan söylemişti.

Genç kızın anne sevgisi, kısa bir süre sonra nefrete dönüştü. Evlenme çağına gelmiş olmasına rağmen yüzüne bakan yoktu. Üstelik de gözleri, bütün tedavilere rağmen
düzelmiyordu. Genç kız, doktorların gizlice yaptığı konuşmalardan kör olacağını anladığında çılgına döndü ve kendisini hâlâ çocukluk yıllarındaki ifadelerle seven annesinin bu yalanlarına dayanamayıp evi terk etmeye karar verdi. Fakat annesi, uzak bir yerde iş bulduğunu söyleyerek ondan önce davrandı ve kazandığı paraları bir akrabasına gönderip, kızına bakmasını rica etti.

Genç kız bir süre sonra görmez oldu. Karanlık dünyasıyla baş başaydı. Bu arada annesini hiç merak etmiyordu. Yalancıydı annesi, ölse bile bir kayıp sayılmazdı.

Bir gün doktorlar, uygun bir çift göz bulduklarını söyleyerek kızı ameliyat ettiler. Ancak o, gözünü açtığında yine aynı yüzü görmekten korkuyordu. Fakat, kör olmak zordu. En azından kimseye yük olmazdı. Genç kız, ameliyat sonunda aynaya baktığında, müthiş bir çığlık attı. Karşısında bir dünya güzeli vardı.

Gerçekten de harika bir kızdı gördüğü. Yüzündeki bozukluklar tamamen kaybolmuştu. Çok kemerli olan burnu düzelmiş, kepçe kulakları normale dönmüş ve yaban otlarını andıran saçları dalga dalga olmuştu.

Genç kız, yanındaki yaşlı doktora sevinçle sarılarak :

"Sanki yeniden dünyaya geldim!" dedi.

"Yüzümde hiçbir çirkinlik kalmamış, estetik ameliyatı siz mi yaptınız?"

Yaşlı doktor: "Böyle bir ameliyat yapmadık kızım!." diye gülümsedi. "Annenin bağışladığı gözleri taktık. Sen, onun gözünden gördün kendini!.."

selam kizlarra.s.nasilsiniz iyisinizdir insallah:CüvCüv::CüvCüv:

kizlar ya bu varikosel dediginiz meni kanallarindaki tikaniklikmi oluyor
benim esimin meni kanallarinda tikaniklik var ondan ameliyat olcakk
bisede anlamiyom doktorun dediginden almanca cunku esimde bana turkceye ceviremiyo

sizce varikosel meni kanallarindaki tikanikli
a.s.

merhaba kızlar nasılsınız?melek23 ve ealsnas aramıza hoşgeldiniz,rosem inşallah güzel haberler alırız senden.kızlar dün eşimin bi akrabasının hamile olduğunu öğrendik 1.5 yaşında bi kızı vardı ikinci geliyo öğrenince başladı kız ağlamaya aslında korunuyorlarmış boğazını sıkasım geldi onada söyledim zaten çok şanslısın ne kadar çok insan çocuk özlemi çekiyo deli misin sen?diye ya aslına bakarsanız onun adına sevindim ama içim burkulmadı dersem yalan olur 1 hafta arayla evlenmiştik onun ikinci geliyo bende tık yok bu tür haberlere hem seviniyorum hemde bilmiyorum ya kötü oluyorum istemiyomuş üstelik allahım herşeyin hayırlısını bilir tabi inşallah bizlerinde yüzünü güldürür

DOKTOR BUGUN BIZE DEDIKI EGER BU AMELIYATTA CANLI SPERM BULAMAZSAK ISIMIZ ZORLASCAK senağlamasenağlama
cunku bu ameliyati yapmalarinin sebebi canli sperm bulup bana transfer etmeleriymis
ya canli sperm bulamazsalar napcaz bilmiom ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…