Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar nasılsınız?melek23 ve ealsnas aramıza hoşgeldiniz,rosem inşallah güzel haberler alırız senden.kızlar dün eşimin bi akrabasının hamile olduğunu öğrendik 1.5 yaşında bi kızı vardı ikinci geliyo öğrenince başladı kız ağlamaya aslında korunuyorlarmış boğazını sıkasım geldi onada söyledim zaten çok şanslısın ne kadar çok insan çocuk özlemi çekiyo deli misin sen?diye ya aslına bakarsanız onun adına sevindim ama içim burkulmadı dersem yalan olur 1 hafta arayla evlenmiştik onun ikinci geliyo bende tık yok bu tür haberlere hem seviniyorum hemde bilmiyorum ya kötü oluyorum istemiyomuş üstelik allahım herşeyin hayırlısını bilir tabi inşallah bizlerinde yüzünü güldürür

sagol cnm iyi olmaya calisiyos hosgeldin bu aradaa.s.
akrabanin adina sevindim cnm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin:CüvCüv:

aynen canim ben 3 senelik evliyim ve benimle evlenenler ve benden sonra evlenenlerin bazilarinin iki tane bebisleri var bazilarida 2.ciye hamile suanda
nasip cnm
bizde en yakin zamanda insallah bebeislerimize kavusuruzsenağlamasenağlama

EN Sinir oldugumda istemiyoduk korunuyoduk ama oldu felan filan demeleri senağlama

Canım ameliyattan 3 ay sonra spermiogram testi yaptıracaksınız değil mi? Yani Eylül 24'ü gibi. Biz de o tarihlerde yaptıracağız. İnşallah o zamana kadar hamiş kalırız :CüvCüv:

insallaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh daa
bizim sayı bayağı bi düşük:çok üzgünüm: .umarık çok beklemeyiz

selam kizlarr..nasilsiniz iyisinizdir insallah:CüvCüv:

kizlar ya bu varikosel dediginiz meni kanallarindaki tikaniklikmi oluyor
benim esimin meni kanallarinda tikaniklik var ondan ameliyat olcakk
bisede anlamiyom doktorun dediginden almanca cunku esimde bana turkceye ceviremiyo

sizce varikosel meni kanallarindaki tikanikli

Canım o kısmını bilmiyorum ama o değldir herhalde. Tıkanıklık ise açmak gerektiren birşeydir. Yani aslında öbürünü de bilmiyorum da değilmiş gibi geldi. İyi olsun da ne olursa olsun. Ameliyat başarılı geçsin inşallah canım. :Saruboceq:

DOKTOR BUGUN BIZE DEDIKI EGER BU AMELIYATTA CANLI SPERM BULAMAZSAK ISIMIZ ZORLASCAK senağlama
cunku bu ameliyati yapmalarinin sebebi canli sperm bulup bana transfer etmeleriymis
ya canli sperm bulamazsalar napcaz bilmiom :KK43:((((

Dur canım , şimdi en kötüsünü düşünme. Bir ihtimal olarak söylemiş. Belki %1 ihtimal. Aklınızda bulunsu diye söylemiş. Hemen vesvese yapma. Allahın izniyle güzel geçecek. Öyle düşün. Bol bol dua ediyorsun. Allah yardımcınız olacaktır. Önce gereken spermleri size bağışlayacaktır , sonra da bebeklerinizi.. :1hug:

akrabanin adina sevindim cnm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin:CüvCüv:

aynen canim ben 3 senelik evliyim ve benimle evlenenler ve benden sonra evlenenlerin bazilarinin iki tane bebisleri var bazilarida 2.ciye hamile suanda
nasip cnm
bizde en yakin zamanda insallah bebeislerimize kavusuruzsenağlama

EN Sinir oldugumda istemiyoduk korunuyoduk ama oldu felan filan demeleri

Valla yaş 30. Atı alan Üsküdar'ı geçti. Biz hala karşıda karşıya geçmeye çalışıyoruz. :roflol: Kırmızı ışıkta takılı kaldık. Yeşil ışık ne zaman yanacak. Allahım bize ne zaman "yürü ya kulum" diyecek de yürüyeceğiz. :sm_confused:

Şaka bir yana vakit geçmiş olabilir ama bizler daha güzel ve derinden yaşayacağız bu duyguyu. Ne istediğimizi biliyoruz. herşeyimizle ona hazırız. Bütün sevgimizi ve şevkatimizi ona vermek için sabırsızlanıyoruz. Zor elde ettiğimiz için değerini daha iyi anlayacağız. :CüvCüv:

nasip cnm
bizde en yakin zamanda insallah bebeislerimize kavusuruzsenağlamasenağlama

EN Sinir oldugumda istemiyoduk korunuyoduk ama oldu felan filan demeleri senağlama

ewt can sıkıcı bi durum yaratıyo bu biliyorum günaha giriyorum ama diyorum ki allahım neden biz bu kadar isterken offff neyse allah hayırlı evlat nasip etsin hepimize geçen gün bi sitede çocuk sahibi olmak isteyenler için yapılacak bi dua okumuştum ondada çocuk istemek değil hayırlı evlat istemek gerektiği yazıyodu inşallah hayırlısıyla:emir_bebek:

merhaba kızlar nasılsınız?melek23 ve ealsnas aramıza hoşgeldiniz,rosem inşallah güzel haberler alırız senden.kızlar dün eşimin bi akrabasının hamile olduğunu öğrendik 1.5 yaşında bi kızı vardı ikinci geliyo öğrenince başladı kız ağlamaya aslında korunuyorlarmış boğazını sıkasım geldi onada söyledim zaten çok şanslısın ne kadar çok insan çocuk özlemi çekiyo deli misin sen?diye ya aslına bakarsanız onun adına sevindim ama içim burkulmadı dersem yalan olur 1 hafta arayla evlenmiştik onun ikinci geliyo bende tık yok bu tür haberlere hem seviniyorum hemde bilmiyorum ya kötü oluyorum istemiyomuş üstelik allahım herşeyin hayırlısını bilir tabi inşallah bizlerinde yüzünü güldürür

Merhaba canım. Ben iyiyim çok şükür. Sen nasılsın? Allah sağlıkla kucaklarını almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

Seni çok iyi anlıyorum canım. Bazen çok hassas dönemlerimiz olabiliyor. O dönemlerden birindesindir. En dorukta isteğimiz. Böyle duygusallaşmalar olacaktır. Hepimizin oluyor. Allah hayırlısını versin inşallah. :1hug:

insallaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh daa
bizim sayı bayağı bi düşük:çok üzgünüm: .umarık çok beklemeyiz

Artar canım , ameliyat başarılı geçmiştir inşallah.. Yedikleri içtikleri de şifa olsun :içelim:

Bize bir şampiyon yeter.. :hooray: İçinden bir yürekli çıkıp finish'i geçse , ipi göğüslese yeterrrrrrrrrrrr. :sm_cool:

RABBIM BIZELERE O MUTLULUGUN IKI KATINI YASATSIN INSALLAHHsositososito
GISLAR GEC OLCAK AMA TEMIZ OLCAK BIZIMKI:CüvCüv:

beyzanur varikosel damar genişlemesi demek yani varislerin üreme organında olması sanırım tıkanıklık değil

hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakiyim.benimde 1 yıldır çocugum olmuyor sorun eşimde varikosel spermi ve hareket düşük bende bu ay keçi boynuzu içirmeye başladım benide aranıza alırmısınız kızlar.

belki bilenleriniz vardır geçen int dolaşırken bu duayı buldum sizinle paylaşayım dedim hacet namazı yazıyordu birde (Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi! Bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et!)

Bu duayı müslümanlar, her zaman okuyup maksatlarına kavuşmuşlardır. Bu duaları bir kere okuyup bırakmamalı, kırk gün kadar devam etmek iyi olur.(alıntı)

hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakiyim.benimde 1 yıldır çocugum olmuyor sorun eşimde varikosel spermi ve hareket düşük bende bu ay keçi boynuzu içirmeye başladım benide aranıza alırmısınız kızlar.

hosgeldin aramiza cnm :1hug:
gecmis olsun
rabbim insallah hepimize en yakin zamanda bebisler verir:CüvCüv:
UMUDUMUZU HICBIR ZAMAN KAYBETMEYLIM :CüvCüv:

hoşbulduk olymposss varya bu ay ben eridim bittim tükendim 3 gün adetim geçince hamileyim sandım umutlandım eşimide umutlandırdım ama 4 gün adet oldum oda 2 gün sürdü bugün ise yani 3 gün ise çok az arada bir iki damla açık pembe renkte geliyor anlamadım gitti 2 defa test yaptım sonuç negatif yıkıldım ya çok ama çok üzüldüm yemekden kesildim bi türlü kaç gündür kendime gelemedim çok dokundu bana bu ALLAHTAN SABIR İSTİYORUM sadece düşünmek istemiyorum ama elimde degil aklımdan bi türlü çıkmıyor.İNŞAALLH biranönce hamile kalırız.

Slm kızlar..Bugün üroloğa gittik eşimden hormon testi ve varikosel olup olmadığının tespiti için ultrason istedi.Her gün testler, ultrasonlar....Çok yorucu yaaaa...Sabır...sabır...sabır...

Slm kızlar..Bugün üroloğa gittik eşimden hormon testi ve varikosel olup olmadığının tespiti için ultrason istedi.Her gün testler, ultrasonlar....Çok yorucu yaaaa...Sabır...sabır...sabır...

allah yardimciniz olsun cnm
sabir evet
sabrin sonu selamettirr
emin ol bu emeklere degecekk
sonunda bizlerde bebislerimizi allahin izniyle kucagimiza alcaz:1hug:

X