Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar merhaba..daha doğrusu iyi geceler..jeyyarbirkaç gündür internetimiz bozuktu da,bu gece anlamadım,birden düzeliverdi..sırnaşık şeydirek buraya geldim tabii..1 saattir okuyorum yazdıklarınızı..:smiley-cool:acaba aramızda :CüvCüv: var mı diye merakla ve zevkle okudum ama maalesefff..neyse bir sonraki aya inşallah arkadaşlar..umudumuzu kaybetmek yok biliyorsunuz:lepi:
bu arada nevrosky canım sana bişey sormak istiyorum:biz keçiboynuzuna başlayalı 1 hafta oluyor..bundan sonra artık her gün ama sadece akşam yatarken 1 bardak demişsin..merak ettiğim yine 1 bardaklık suya 6-7 tane keçiboynuzu mu atıp mı kaynatacağız..yoksa eskisi gibi yapıp 2 günde mi bitirmiş olacağız?eskisi gibi yapıp 2 günde bitirirsek ,beklediği için etkisini kaybetmiş olmaz mı?
hepinizi öpüyorum arkadaşlar..
sahi yarın sabah annemler,kardeşim,gelinimiz ve benim küçük yeğenim geliyor..biraz kalacaklar..o yüzden çok mutluyum.:dance:.bu arada kardeşim benden 1 sene sonra evlendi ama benden hızlı çıktı maşallah..laelaelaelaelae
hepinize iyi geceler..

Merhaba canım.. Maalesef yakın zamanda hamiş çıkaramadık. Umutla bekliyoruz. :sm_cool:

Ben normal ölçüde yapmaya devam ediyorum. 2 gece içiriyorum. 2 bardak çıkıyor yani yine. 2-3 gün dolapta durabilirmiş. Etkisini kaybedeceğini zannetmiyorum. 1 gün duruyor ve hemen içiriyorum.

Günlük yapacaksan ölçüyü yarıya indirmen lazım. Keçiboynuzlarının da yarısını koymalısın o zaman. Çok koyu olması da lazım değil. Tarife uymak için bir bardaklık ölçülerde yapman lazım. :1hug:

herkese günaydın nasılsınız ?aramıza yeni arkadaşlar katılmış heyecan ve gözek hoşgeldiniz rosemcim inşallah hamişsindir ne güzel olur yaaa :teytey:
hepinizin kandili mübarek olsun inşallah bu gün birbirimize dua edelim ve bebişlerimize kavuşmayı dileyelim allah tan sizleri seviyorum :1hug:

kandiliniz mubarek dualariniz kabul olsun kizlar...
Inşallah allah bizim de dualarimizi kabul eder hemde bu ay.....................

günaydınn hepimizin kandili mübarek olsun

kandiliniz mubarek dualariniz kabul olsun kizlar...
Inşallah allah bizim de dualarimizi kabul eder hemde bu ay.....................

Saolun kızlar. Sizlerin de kandili mübarek olsun. İnşallah bizim dualarımız da kabul olur :1rolleyes:

aminnnnnnnnnnnnnnn cnmmmmmmmmm rabbim dualarimizi kabul etsin insallahhhhhhhhhh
hayirli evlatlar nasip etsin bizlereeeeeeeeeeeeeee

kizlar dun gece biraz dua okudum valla ama resmen aglayarakk rabbime dua ettim sonunda uyurken hayirli ruyalar gorurum dedim insallahh

ruyamda bhcg testim 275 diiii valla ruyamda nasil agladim yaa
sabah kalktim esime soyledim gozleri dolduu
bu gece bol bol dua edelim kizlarrrrrrrrr sizler icinde edicem insallah rabbim kabul ederr

Allah rüyanı hayra çıkarsın inşallah. Gönlüne göre versin canım. Allah senden razı olsun canım. Ben de bu gece dua edeceğim. Hepimiz için... :1hug:

Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar Allah tüm dualarımızı kabul etsin mübarek gecede inşallah

Herkese iyi kandiller arkadaşlar.Dün hsg çekimim vardı, sonrasında sancı olunca gidemedim doktora.Hsg iyi çıktı, çok şükür tüplerin ikisi de açıkmış.Artık bütün testlerimiz bitti.Bu aksam 5 de randevum.Ne yapılacağına karar verilecek heralde.İnşallah mutlu,umutlu haberlerim olur.

herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun...

benimde eşimin morfolojisinde problem var %2( doktorumuz normal yolla olur demişti ama 7 aydır tık yok(

merhabalar hanımlar
hepinizin mübarek miraç kandili kutlu olsun
ve bütün hayırlı dualarınız kabul olsun
varmı hamiş son zamanlarda:)))

Rabbim bütün dileklerinizi kabul etsin kandiliniz mübarek olsunnnnnnn

Hepimizin kandili mübarek,duaları kabul olsun arkadaşlar:1hug:

Hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar Allah tüm dualarımızı kabul etsin mübarek gecede inşallah

herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun...

benimde eşimin morfolojisinde problem var %2( doktorumuz normal yolla olur demişti ama 7 aydır tık yok(

Canlarım ; hepinizin kandili mübarek olsun tekrardan.. Dualarımızın kabul olması dileğiyle, bu gece dualar edelim. Allah bize de bağışlayacaktır.

Vesta ; canım inşallah güzel haberlerle dönersin. Bu arada geçmiş olsun. Hsg beni de mahvetmişti zamanında. Güzel sonuç çıktığına da çok sevindim :sm_cool:

wavy ; canım bizim de morfolojimiz %2. Öğreneli 2 ay olacak. Eylül'de tekrarlayacağız bakalım inşallah düzelir.. Sigarayı bıraktı eşim. Selenyum , e vitamini , çinko , keçiboynuzu kürü uyguluyoruz. Listemizde olmak ister misin canım sen de?

gozdem ; canım seni listemize eklememişiz. İstersen seni de ekleyebiliriz. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…