Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım sende kendine iyi bak inşallah bu ay olmadı 19 agustos hayatının en güzel haberini aldığın gün olsun inşallah bebeiğine kavuştuğun gün ilaçların şifa olsun inşallah kendine çok iyi bak allaha emanet ol

Yaaa.. Keşke ben de baksaydım. :içelim: Sen de ona "çık gek artık yavrum , bu kadar oyun yeter" deseydin ya canım.. :1hug:
:roflol::roflol:
kıslar benım yumoslar yeterı kadar buyumedı ya bırkez daha kontrole gıtmek gerekıyormu?dun ultrasonun acısından ve korkudan bırkez daha geleyım mı dememısım ..kafamçokkarıştızaten benım doktorun randevuları doludur ancak baska bır doktora gıtmem gerekır..sızce ne yapmalıyım?bırkac gun sonra baska bır doktora gıdeym mı ?yoksa hıc kafamı karıstırmadan beklemek daha mı ıyı?

arkadaşlar her kafadan ne çok ses çıkıyo ayy insanı bunaltıyolar ay şu doktora git aman vücudunu bozma direk tüp bebek yaptır bunaldım vallahi ne yapacağımı şaşırdımkafamçokkarıştı ne zormuş ya herkese ayrı hesap veriyon allahım herkese versin yarabbim bütün çenelerden kurtulalım:1hug: diyorum benim çok bilgili arkadaşlarım var dedim ben onlardan gerekli bilgileri alıyom dedima.s.

amin canım inşallah bana biri bişey sordugunda şaka yollu cevabını alıyo bi daha sorsun da göreyim Kötü Kazen ben kimsenin ne yaptığını merak etmiyorum onlarda beni merak etmesin zaten yeteri kadar insanın canı sıkılıyo bide hesapmı vercez millete bazı insanlar çok anlayışsız oluyolar malesef ama kulaklarımızı tıkayıp yolumuza devam etmeliyiz allah a sıgınıyorum

çok iyi yapıyosun vallahi ben zaten ikinci aşılamayı kimseye söylemiyorum bunalttılar beni doktor ne zaman olacağını söylemedi diyorum soranlara böylelikle ikincide kafam birazdaha rahat olur

çok iyi yapıyosun vallahi ben zaten ikinci aşılamayı kimseye söylemiyorum bunalttılar beni doktor ne zaman olacağını söylemedi diyorum soranlara böylelikle ikincide kafam birazdaha rahat olur

biz bu sorulara maruz kalmamak için 1. tedavimizi sadece eşimle ben biliyoduk 2. sedace anne babalara söyledik böylesi daha iyi eger 3. kısmetse yine kimseye söylemicez anne ve babam hariç çünkü gerçekten onlar sadece iyiliğimizi düşünüyolar

:içelim: tebrikler vallahi çok iyi yağpmışınız bende saklıyodum ama bikaç kişi mecburen öğrendi gerisinede kayınvaldem aman kızım ne saklıycaz diye söledi tembihledim bunu kimseye söylemeyelim diye inşallah duyulmaz a.s.:1hug:

nevrosky ben daha adet olmadım adet günüm geçen aya göre bu gündü.ama aşılamam ve ignem geç yapıldıgı için 25 temmuz .inşallah adet olmamda 25 temmuz olarak degiştirirmisin canım

:uhm:arkadaşlar kafama takılıyo benim rahim filmi çekilmedi illaki aşılamadan önce çekilmesi gerekiyomu birde kan testi idrar testi istemedi hiça.s.

Aşilamadn önce çekilmeli.tüpler kapaliysa veya bi sorun varsa okadar hormon ve masrafa gerek yok.zaten dünya kilo aliyorsun o ilaçlar yüzünden ben kendime dikkat ettiğim halde bu ay yine 46 dan 50 ye çiktim.benim kesin 4 kilo aldiriyor ya.mutlaka çektir canim.

sordum aslında ama bana rahim filmi sonra yapacağımız bi işlem dedi ikincidemi yapıcak aceba:uhm: allahım hiç gerek kalmaz inşallah a.s.

MERHABA KIZLAR BEN GELDİM..SİZE AYNEN KATILIYORUM İNSANLAR NEDEN BUKADAR ANLAYIŞSIZZ..YOK BELLİ DAHA BEBEK FALAN AMA ISRARLA HALA YOKMU DİYOLAR...SİNİR OLUYORUM ONUN İÇİN KALABALIK ORTAMLARA GİRMEK İSTEMİYORUM BİŞEY SORCAKLAR DİYE...:1no2::1no2:

Evet zambakcim sana katiliyuorum aynnen biktim artik eşimde bikti .zambakcim sen ankarada ve hemşiresin sanirim şu özel güven hastanesini araştirirmisn raporlu tüp bebegi 800 ytl ye yapiyorlarmiş.raporsuz ne kadar ve nasil bi hastane.başari oranlari nasil sen saglikçi oldugun için çevren bu konuda daha iyidir.teşekkürler şimdiden

sordum aslında ama bana rahim filmi sonra yapacağımız bi işlem dedi ikincidemi yapıcak aceba:uhm: Allahım hiç gerek kalmaz inşallah a.s.

canim aşilamadan önce yapilmasi gerekir galiba ben rahim filmi çektirdim 15 gün önce.aşilama falan yaptirmadim ama tedavininde aşama aşama yolu var..keşke çektirsen boşuna masraf yapmazsin aşilama için hemde için rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…