Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım sana söylemiyor. Anlık bir olay. Hissetmiyorsun bile. Küçük bir sızı belki. Hemen geçiyor..

Canlarım çıkıyorum ben. Ayağım altı yara oldu :sm_confused: Acıyorrrrrr. Öpüyorum hepinizi. a.s. Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar.. :1hug:

Fokurfokur ; senden yarın güzel haberler gelebilir. Heyecanla bekliyorum. Yarın tahlil günün sanırım , listede 23 Temmuz yazıyor çünkü.. Hadi inşallahhhhhhhhh. :içelim:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

kızlar bende kaçıyorum hepinizi öpüyorum Şeniziyi geceler tatlı rüyalar görün inşallah:1hug:

ne yorulması canımm faydam olursa gercekten cok sevınırımmm Şeniz

Valla neyin şifa olacağı belli olmuyor. Ben hemen uygulamaya başlayamam tabi. Çünkü zaten kullandığı şeyler var. Eylül'de vereceği spermiogramdan sonra duruma göre buna başlarız artık. Şimdi bunu söylersem isyan edebilir. :roflol: Ama ben arada arada bahsederim. İlgisini çekerse hemen gider alırız. Elimizin altında resim bulunsun. Print ederiz. Yanımıza alırız.. :roflol: Tekrar sağol canım.. a.s.

hepınıze ıyı geceler canımlarım ben cıkıyorum artık allaha emanet olun umutsuz kalmayın Şeniz

Listede 2 tane hamis var, simdi gordum, cok sevindim. Hepinizin gozu aydin.
Bu arada ben 19 Temmuz'da hastalandim, yeni adet gunum 14 Agustos. Bu yaz da hamile kalamazsam, asilamadan baska care yok. Hadi bakalim, insallah. Dusunme oluruna birak diyorlar, ama aklimdan cikmiyor ki. Ne zaman bos kalsam yumurtlama gunumu hesap ediyorum!

Kız ne 2'si , 3 tane var 3 :dance:

Canım hayırlısı inşallah. Seni çok iyi anlıyorum. Düşünme demekle olmuyor. Yaşamayan anlamıyor. Ne kadar düşünmemeye çalışsan da aklına düşüyor. Çoğumuzun sorunu bu belkide. Düşünmek.. İnşallah aşılamaya gerek kalmaz canım. Bu ay son bir umut bakalım. Olmazsa dediğin gibi aşılamaya geçersin. Ama doğal yoldan olması en büyük dileğimiz. Listemizdeki 3 hamişimiz de doğal yoldan. Allah mucizelerini gösterdi çok şükür. İnşallah bizlere de , inşallah bütün isteyenlere de nasip eder.. Amin..a.s.

gunaydın kıslar bugn daha ıyıyım..buarada bıraz kasıklarda agrı var..ınsallah yumoslarım buyumeye devam edıyordur...:dance:
bırde dun ultrasonda yumoslarımı gordum ya cok sekerlerdı ..:roflol:kım bılır bebısı gormek nasıl bır duygudur..:çok üzgünüm:

Günaydın canım.. Ben hiç görmedim kız yumoşlarımı. Bakmamıştım ekrana. Güzel görünüyorlar mı? şakkıdı

canım boyle yuvarlak bırseyler vardı..
cok seker gozukuyordu sankı annecım burdayım dıyordu..:roflol:

Yaaa.. Keşke ben de baksaydım. :içelim: Sen de ona "çık gek artık yavrum , bu kadar oyun yeter" deseydin ya canım.. :1hug:

canlarım kk nın en güzel anne adayları.bir hafta yokum malesef sizleri özleyip .yazdıklarınızı merak edecem.bu arada inşallah başka mucizelerde olur:lepi:geldiğimde herkezi sağ salim bulurum umarım.kendnize iyi bakın.nevrosky canım arkadaşım 22 temmuz da hastalandım umudum 19 ağustos mucize olsa keşke:bbo:ama yapcak bişi yok 27 ağustos gibi tekrar tedaviye başlıcaz.ilaçlar umarım etkisi gösterir tsh düşer.sanırım ramazan ayında olacak benim tedavi umarım zaferle sonuçlanır.:hooray::hooray:hadiiiiii hoşçakalın.a.s.a.s.

Canım kendine çok iyi bak. Seni çok özleyeceğiz. Hiç üzülme hastalandın falan diye. Önümüzdeki aya bakacağız. Lale3434'ünkü gibi tüp bebek yapacakken çıkagelir belki bu ay :dance: Olmazsa da adımınızı attınız zaten. Allah işlerinizi rast getirsin. Yedikleriniz içtikleriniz şifa olsun. 1 hafta sonra doya doya hasret gideririz. Öpüyorum seni kocamannnnnnnnnnnnn Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…