Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar bende 2 .microenjeksiyon yaptırdım ama dr rahim filmine gerek görmedi 2 side tutmayınca acaba rahimde bir anormallikmi var diye agustosta çektircem inşallah bişey çıkmaz bundan çok korkuyorum aslında keşke önceden çektirseydim ama herşey normal geliştiği için sanırım bir problem olmayacagını düşündü dr

nevrosky ben daha adet olmadım adet günüm geçen aya göre bu gündü.ama aşılamam ve ignem geç yapıldıgı için 25 temmuz .inşallah adet olmamda 25 temmuz olarak degiştirirmisin canım

Tamam canım o şekilde değiştiririm tarihini. İnşallah gelmez. 2 gün sonra tahlil yaptıracaksın değil mi canım.? a.s.

evet zambakcim sana katiliyuorum aynnen biktim artik eşimde bikti .zambakcim sen ankarada ve hemşiresin sanirim şu özel güven hastanesini araştirirmisn raporlu tüp bebegi 800 ytl ye yapiyorlarmiş.raporsuz ne kadar ve nasil bi hastane.başari oranlari nasil sen saglikçi oldugun için çevren bu konuda daha iyidir.teşekkürler şimdiden

canim şuan ank.da degilim ve çalişmiyorum ama o hastaneye gitmiştim iş başvurusu için şukadarini söyleyebilirim sana gayet güzel başarili ve kaliteli bir hastane...

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---25 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
esila@mısra---20 Temmuz(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---23 Temmuz(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---24 Temmuz(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen

:nazar:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :nazar:

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Canlarım gerekli düzenlemeleri yaptım. Tatilde olan 3 arkadaşımızı da haber alamayacağımızdan dolayı yanlarına not düşerek en alta aldım. Hepinizi öpüyorum. Güzel haberlerinizi bekliyorum. a.s. Hamişlerimize de maşallah , nazar değmesin diyorum.. :nazar:

a.s.günaydın arkadaşlar nasılsınız herkese kolay gelsin :içelim:

Canım şimdi sana bişi dicem. Komik kaçacak. :roflol: Günaydın canım. İyiyim saol sen nasılsın? Teşekkürler canım , sana da kolay gelsin.. Saat 15:00 kafamçokkarıştı

İşlerim bugün çok yoğun maalesef ve doğru düzgün cevap yazamadım. Kusura bakmayın canlarım.. a.s.

:roflol::roflol:
kıslar benım yumoslar yeterı kadar buyumedı ya bırkez daha kontrole gıtmek gerekıyormu?dun ultrasonun acısından ve korkudan bırkez daha geleyım mı dememısım ..kafamçokkarıştızaten benım doktorun randevuları doludur ancak baska bır doktora gıtmem gerekır..sızce ne yapmalıyım?bırkac gun sonra baska bır doktora gıdeym mı ?yoksa hıc kafamı karıstırmadan beklemek daha mı ıyı?

Canım sen bilirsin. İstersen Cuma günü bir git. Yani benim fikrim bu yönde.. a.s.

Herkese Merhaba,

Ben bu siteye aylar önce üye olmuştum. Aynı problemlerden bizde muzdaribiz. Şu an tüp bebek tedavisi görüyorum ve yakında sonuçlanacak. Eşimin sorunu ileri derece inferlite. Buradadan tüb bebek tedavisi olmayı düşünenler var ise şunu söylemek istiyorum. SSK nız var ise tüb bebek tedavisinin 1.250 YTL si ve ilaçların ise %80 nini karşılıyorlar. Biz SSK dan faydalanıyoruz. Özellikle ilaçlar çok çok pahalı o yüzden tüb bebek tedavisi düşünen arkadaşlar SSK dan yaralanabilecek durumda iseler mutlaka yararlanın. Agustos ortasında hamilelik sonuçum kesin olarak belli olacak. Umarım herşeyin hayırlısı olur hepimiz için.

arkadaşlar her kafadan ne çok ses çıkıyo ayy insanı bunaltıyolar ay şu doktora git aman vücudunu bozma direk tüp bebek yaptır bunaldım vallahi ne yapacağımı şaşırdımkafamçokkarıştı ne zormuş ya herkese ayrı hesap veriyon allahım herkese versin yarabbim bütün çenelerden kurtulalım:1hug: diyorum benim çok bilgili arkadaşlarım var dedim ben onlardan gerekli bilgileri alıyom dedima.s.

amin canım inşallah bana biri bişey sordugunda şaka yollu cevabını alıyo bi daha sorsun da göreyim Kötü Kazen ben kimsenin ne yaptığını merak etmiyorum onlarda beni merak etmesin zaten yeteri kadar insanın canı sıkılıyo bide hesapmı vercez millete bazı insanlar çok anlayışsız oluyolar malesef ama kulaklarımızı tıkayıp yolumuza devam etmeliyiz allah a sıgınıyorum

çok iyi yapıyosun vallahi ben zaten ikinci aşılamayı kimseye söylemiyorum bunalttılar beni doktor ne zaman olacağını söylemedi diyorum soranlara böylelikle ikincide kafam birazdaha rahat olur

biz bu sorulara maruz kalmamak için 1. tedavimizi sadece eşimle ben biliyoduk 2. sedace anne babalara söyledik böylesi daha iyi eger 3. kısmetse yine kimseye söylemicez anne ve babam hariç çünkü gerçekten onlar sadece iyiliğimizi düşünüyolar

:içelim: tebrikler vallahi çok iyi yağpmışınız bende saklıyodum ama bikaç kişi mecburen öğrendi gerisinede kayınvaldem aman kızım ne saklıycaz diye söledi tembihledim bunu kimseye söylemeyelim diye inşallah duyulmaz a.s.

birazda beraber oturmak bunlara neden oluyo yoksa dediğin gibi kimseye söylemeyiz

napıcan idare ediceksin artık söyleme dediysen söylemez heralde eşim öyle tembihlediki bizimki kimseye söylemez:roflol:

MERHABA KIZLAR BEN GELDİM..SİZE AYNEN KATILIYORUM İNSANLAR NEDEN BUKADAR ANLAYIŞSIZZ..YOK BELLİ DAHA BEBEK FALAN AMA ISRARLA HALA YOKMU DİYOLAR...SİNİR OLUYORUM ONUN İÇİN KALABALIK ORTAMLARA GİRMEK İSTEMİYORUM BİŞEY SORCAKLAR DİYE...:1no2:

Evet ben de kıl oluyorum. Zaten üzülüyoruz. Bir de densiz densiz konuşuyorlar. Ağızları laf yapmayı bilmez kaş yapalım derken göz çıkarır böyleleri. Bazıları da inadına konuşuyor ama. Belli hallerinden. Sanki ne kazançları varsa. Fesat insanlar çok. :mymeka: Sinir oldum bak şimdi.. BUnlar yüzünden biz kendimizi mi soyutlayacağız. Tersleyin gitsin. :dilcikar:

kızlarrr..ben o kızıldeniz arkadaşımızın dediği siteye baktım ve tlf.ettim..ama onlar o sitede sadece tanıtım yapıyorlarmış,yani satışını yapmıyorlarmış..yani arayıp bulması bize düştü arttııkk:1ninca:

Banada aynı sorular çok geliyor. Bir keresinde şöyle demiştim. Farzetki ben kısırım çocuk yapma yada doğurma yeteneğim yok ve böyle birşeyi seninle paylaşmammı gerekiyor diyin ozaman susuyor herkes bana artık soru gelmiyor.

:uhm:arkadaşlar kafama takılıyo benim rahim filmi çekilmedi illaki aşılamadan önce çekilmesi gerekiyomu birde kan testi idrar testi istemedi hiça.s.

sordum aslında ama bana rahim filmi sonra yapacağımız bi işlem dedi ikincidemi yapıcak aceba:uhm: allahım hiç gerek kalmaz inşallah a.s.

Canım inşallah gerek kalmaz. Ama aşılamadan önce yapılması gerekiyor. Benim de ilk başta yapılmıştı. Daha sonra aşılamalara geçilmişti. Tekrar diyorum , İnşallah gerek kalmaz canım. a.s.

kızlar bende 2 .microenjeksiyon yaptırdım ama dr rahim filmine gerek görmedi 2 side tutmayınca acaba rahimde bir anormallikmi var diye agustosta çektircem inşallah bişey çıkmaz bundan çok korkuyorum aslında keşke önceden çektirseydim ama herşey normal geliştiği için sanırım bir problem olmayacagını düşündü dr

İnşallah birşey çıkmaz canım. Doktorun bir bildiği vardır tabi. Tüp bebek de kanalların açık olmup olmaması etkili olmadığı için gerek duymamıştır muhakkak. Ama sen yine de yaptır bakalım. Güzel çıkar inşallah sonuç..:1hug:

Aşilamadn önce çekilmeli.tüpler kapaliysa veya bi sorun varsa okadar hormon ve masrafa gerek yok.zaten dünya kilo aliyorsun o ilaçlar yüzünden ben kendime dikkat ettiğim halde bu ay yine 46 dan 50 ye çiktim.benim kesin 4 kilo aldiriyor ya.mutlaka çektir canim.

Canım her aşılamada 3 kilo aldım. Toplam 6. O gün bugün tırmalıyorum vereceğim diye :roflol:

Herkese Merhaba,

Ben bu siteye aylar önce üye olmuştum. Aynı problemlerden bizde muzdaribiz. Şu an tüp bebek tedavisi görüyorum ve yakında sonuçlanacak. Eşimin sorunu ileri derece inferlite. Buradadan tüb bebek tedavisi olmayı düşünenler var ise şunu söylemek istiyorum. SSK nız var ise tüb bebek tedavisinin 1.250 YTL si ve ilaçların ise %80 nini karşılıyorlar. Biz SSK dan faydalanıyoruz. Özellikle ilaçlar çok çok pahalı o yüzden tüb bebek tedavisi düşünen arkadaşlar SSK dan yaralanabilecek durumda iseler mutlaka yararlanın. Agustos ortasında hamilelik sonuçum kesin olarak belli olacak. Umarım herşeyin hayırlısı olur hepimiz için.

Merhaba canım. Hoşgeldin aramıza.. :1hug: İnşallah herşey gönlünce olur canım. İnşallah herşey çok başarılı geçer. Yumurtaların gelişmesi , toplanması , döllenmesi , transferi , bekleme süreci... Dualarımız seninle canım. Emeklerinizin karşılığını alırsınız inşallah. Güzel haberlerini de burada hep beraber kutlarız canım. :içelim:

Senin eşinin sorunu ileri derecede infertilite dediğin tam olarak nedir canım? Fikir sahibi olabilmemiz için biraz açıklayabilirmisin?

Bu arada izin verirsen seni de listemize ekleyelim canım. Sen de bizim ilk tüp bebek , ilk çoğul bebek hamişimiz olursun da listemizi şenlendirirsin inşallah.. Amin..

Buraya sık sık gel canım. Bize tedavinden de bahsedersin , aşamalarından. Bilgi sahibi oluruz. Sana destek oluruz. Ailemizde seni de görmek isteriz.. a.s.

Herkese Merhaba,

merhaba hoşgeldin inşallah tedavin de herşey yolunda gider ve mutlu haberi alırsınız bizim listemize katıl ve ilk tüp bebk hamişimiz ol inşallah kısmetse hayırlısıyla

Canlarım nerelerdesiniz? Yemeğimi yedim geldim. Kimse yok. Topic 2. sayfaya düşmüş.. Yettim :içelim:

Banada aynı sorular çok geliyor. Bir keresinde şöyle demiştim. Farzetki ben kısırım çocuk yapma yada doğurma yeteneğim yok ve böyle birşeyi seninle paylaşmammı gerekiyor diyin ozaman susuyor herkes bana artık soru gelmiyor.

çok iyi yapmışsın susmamak lazım o zaman insanın üstüne daha çok geliyolar yaa bizi üzen şeyler insanların merakı resmen fesatça eglencesi oluyo Kötü Kazenallaha a havale ediyorum böylşe insanları o versin layıgını:mymeka:

merhaba hoşgeldin inşallah tedavin de herşey yolunda gider ve mutlu haberi alırsınız bizim listemize katıl ve ilk tüp bebk hamişimiz ol inşallah kısmetse hayırlısıyla

Aynı dakikada yazmışız canım benimmmmm.. Sen de yetmişsin yanii. :asigim:

canım dışarı çıktım kaç gündür evdeydim bunaldım alışveriş merkezine gidip gezdim sonrada yemek yaptım şimdi kocişimi bekliyom :asigim:

İyi yaptın canım benim. Gez dolaş tabiki. Eline koluna sağlık. Size afiyet bal şeker olsun canım. :içelim:

X