Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım bence bir uzman sana ne kadar yardımcı olucak bilemiyorumm çünkü bende aldım ve hiçbir faydası görmedim.
Çünkü ben şuan senin yaşadıklarının daha ağırını yaşadımm ve psikolojim bozulduu ama ne ettım sağlığımdna olmuştum depresyona girdimmm ve dr yeşil reçet eilaçlar verdi ve konuştuu.Sadece bedenen çektiğim sağlık sorunlarının hepsinden kurtulabildim ama düşüncelerim yine aynı kaldııı.Cabnım böyle umutsuz olma hemen bak sonra benım gibi allah korusun ilaç içicek noktaya kadar gelirsin ve anlamadan sınsıce yakalayan bır hastalık bu ve sonra bir yıll korunmak zorunda kalırsın benım gibisenağlamaBebe isteyerek korunmak nedir bilirmisiinnn ben yaşadımmm .Ben artık HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK DEDİM iyileştikten sonraa.:a015:Canımm İnşallah psikiyatristen alacagın terapiler iyi gelir sana canım allaha emnaett oll..

Canım site arızalandığından beri giremedim evet. Ama bir günlük gecikmeyle burdayım. Yoklamaları alıyorduk , sadece gece değil sabah yayınlanyordu fark bu. Yani yoklamalar yok diye kaytarmak yok. Şeniz

merhaba bende eşimin morfoloji bozukluğunu öğrendim iki gün önce ve keç boynuzu küresine başladık akşam..eşimde
normal sperm %4
anormal %96
eğer hamile kalabilirsem tekrar düşük yapabilme ihtimalim var
lütfen benimle bu konuda bilginizi paylaşın yazıyorum ama tem bilgi alamıyorum
yardımcı olun lütfen

Amin canım doğru diyosun herşeyin başı sağlık:1hug:. İnşallah bitanem dediğin gibi değerler yükselir tamamen sıfıra düşücek die çok korkuyorum sürekli düşüyo çünkü. Dahada düşerse Allah korusun düşünmek bile istemiyorum. Canım doğal yolla imkansız gibi bişey ama yinede bir mucize yaşarım umuduyla uğraşıyorum işte Allahım hepimize nasip etsin evlat sahibi olmamamızı:Saruboceq:

slm kızlaaar, tekrar buluşmak çok güzel.Sanki uzun bi tatil dönüşü kız-kıza toplanmışız gibi hissettim.

evet canım haklısın sigarayı bıraktıramıyorum akşamdan bırakıcam diyor sabahsı kalkıp yakıyor bir türlü bırakamıyor eşim haftanın üç günü futbol oynuyor belki de spor yaptığı için vucut kendimi toparlıyordur bizimde ultrson çekilcek bakalım inşalla hepimiz için hayırlısı olur canım :1hug:

balllllll naber kısss
özledüm senüüüüüüü :1hug:
ama sen benü özlememüssün
:dilcikar: :asigim:

slm kızlaaar, tekrar buluşmak çok güzel.Sanki uzun bi tatil dönüşü kız-kıza toplanmışız gibi hissettim.

Slm canım hoşgeldin bugün hepimiz heyecanlıyız tekrar bira arad olmak çok güzel sürekli yazmak istiyorum bugün işimin başına geçemiyorum okadar özlemişimki burda olmayı:dance:

meleğimiz gitmek istiyorsan dene tabi, faydasının olmadığını düşündüğün anda, mecbur değilisin ya gitmeye, bırakırsın.Faydası olursa da ne mutlu sana.Önemli olan senin sağlığın, içhuzurun.

canim senin icin degil kendim icinde diyorum evet bence kendimizi kandirmamak gerek ama unutmayalim allahin mucizeleride var belki bizde o mucizelerle cocuk sahibi olucaz degerlerimiz cok dusuk gercektende ama ben allaha hep sukur ediyorum en azindan 0 degil canim bence sizin dogal yolla gelebilir dedim cunku varikoselden sonra duzeleck insallah eger baktinki canim 1yildan az gecti ve duzelme yok bence isin dogrusu daha fazla bekleme tabiki isterim insallah o kadar beklemden gelsin bebisin :Saruboceq:

ben geldim kızlarrrrr ohhhh beee sayfamız geri geldiiii nasılsınız bakim görüşmeyeliiii ben daga adet olmadımmmmmmmmmm

Haydi kızlar bizlere güzel haberler verin inşallahhhhhhhhhh. :dance: İnşallah gelmez ve test yapıp pozitifi görürsünüz canlarım. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv:

canım bak ben 4 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum 1,5 önce hamile kaldım ve 6 aylık düşük yaptım çok üzüldüm çok yıpandım ama allahtan gelene çare olmadığı için elimizden birşey gelmedi şimdi tekrardan ümitle bebişimizin olcağı günü bekliyoruz ve isyan etmiyoruz elbet hayırlı zamamda bizimde bebişimiz olcak kendi sağlığımızı kaybettikten sonra gerisinin önemi yok kafanı takmamaya çalış yüce allahın vardır bilidiği deyip hayatımıza devam etmeliyiz canım sağlık çok önemli psikolojik destek ilaçtan başka birşey değil onlarda insanı uyutıyor aptal gibi yapıyor bence hiç gereksiz kendine kötülük yapma derim ben canım :teselli:

beyaz melek canim haklisin herkesin olaylari karsilama gucu farkli bencede sen cok hassassin ama hersey kendi elinde tabiki kimse sana gitme demiyor ama ne biliyim dr gittiginde rahatliyacaksan git ama ben sana derimki sakin hap verirse kullanma cunku senin agir bir durumun yok simdilik bildigim kadariyla
helede kisa sureli sakinlestiriciler var sakin verirsede alma sen bence guclu bir insansin kendin herseyin ustesinden gelceksin
unutmaki kendini teselli et degerleriniz cok guzel kendini yiprattiginla kalirsin her an bebisin gelebilir sen dua et o sana yeter canim

balllllll naber kısss
özledüm senüüüüüüü :1hug:
ama sen benü özlememüssün
:dilcikar: :asigim:

Sabırsızımmm iyi sayılırım daha iyileşemedim 15 gündür eritti bu hastalık benüüü :)-tatlicadiarzu-
sabırsızımm Bende senii çoook özledimmmm :) :1hug:
Nerden çıkardın yine özlemediğimi nan .Senin muzurluklarınıı özlememek mümkünmüü :mymeka::asigim:

Canım geçmiş olsun. Ama bu günler geçer. Bu yolda ne çabalar harcadın düşünsene. Onları düşün ağrın , bulantın neyin varsa unutursun. Şimdi Allah göstermesin hasta olsan ve bunları çeksen o sebepten , nasıl olur. Sebebi var en azından. Bebeğini taşıyorsun , boşa değil bu yaşadıkların. Gitgide ona yaklaştığını düşün. Allah inşallah şifanı verir. Bulantıların ve mide ağrıların hafifler bitanem. :Saruboceq: a.s.

mrb canim bildigim kadariyla dedigin morfoloji oluyor dusuk ama morfoloji sperm sayiniz ne kadar oda cok onemli eger sayiniz coksa hamis kalabiliyosun ama bildigim kadariyla belki dusuk yasamana etkisi olmus olabilir ve bunu en iyi dr un yanitlar
eger arkadaslar yazmiyorsa seni yaniltmamak icindir canim
birazdan nevrocum seni aydinlatir gecmis olsun en kisa surede insallah bebisine kavusursun

Arkadaşlar neden kimse bana cavap yamıyor
beni de niye aranıza almıyorsunuz sperm şekil bozukluğundan dolayı tedavi gören arkadaşler vya bu konu hakkında bilgisi olan yokmu
lütfen bana cvp yazın

hepinize teşekkür ediyorum.....
Pisikoğa gitme amacim...stresten arinma,,,bebek düşüncesinden uzaklaşabilme ve bukuyu düşünmemeye çalişip biraz olsun kafami dağitmak....
Asla ve asla ilaç kullanmam...amacim ilaçlarla yapay bir uyuşukluk yaratmak değil...
Tek amacim bir uzmanla konuşup dertleşmek....
Belki göremediğim yollar gösterir bana...
Takintilarimdan uzaklaşip stressiz bir hayatin işiğini açar bana...bilemiyorum...
Sadece denemek istiyorum.....
Belki yarari olmaz ama denemekten bişey olmaz...bana yarari olmadiğini düşündüğüm an da gitmem olur biter...
Rahatlamaya konuşmaya ihtiyacim var....hemde çok...
Elbette sizler varsiniz...sizi çok seviyorum....
Iyi ki varsiniz...ama hepimizin sorunu ayni...hepimizin pisikolojisi az çok ayni durumda....
Başka bir bakiş açisiyla değerlendirilmeye ihtiyacim var...
Sizler canimsiniz iyi ki varsiniz hamileler hepimize umut oluyorr....

binbirgece canim hosgeldin aramiza listeye girmek istermisin senide takip edelim canim bence morfolojiye kabak cekirdegi ve domates corbasi havuc suyuda iyi geliyor tabiki armiza aliriz ama biraz karisik zamanda geldin o yuzden kizma tatlim

Canımmmmmmmmmmmmm tebriklerrrrrrrrrrrrr. :hooray: :dance: :dance: Çok sevindim. Pek ani ve beklenmedik oldu doğrusu. Belirti falan hiç konuşulmadı. Yani ekstra bir ümidin yoktu. Yine sürpriz oldu. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın güzelim. Endişelerin var tabi. Ama içini ferah tutmaya çalış. Bol bol dua et , kendine dikkat et. Bizler de dua edeceğiz senin ve bebeğin için. İnşallah yakaladığın bu mutluluk sonuna kadar devam eder ve yavrunu kucağına aldığında katlanır da katlanır. :Saruboceq: doktor tavsiyelerine uy bitanem. ve bol bol dinlen. Bilgisayar başında çok durma. Daha sonra doya doya özlem gideririz. Allaha emanet olun. :Saruboceq:

fatma zehra canım sende doktora gitmiştin ve kislerin vardı...geçmiş olsun canım tabi şimdilik mecburen doğum kotrol hapı alman lazım...ama kendini üzme hayırlısı olsun canım önce tedavi ol sonra inşallah en kısa zaman da bebişin gelir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…