Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar merhaba.bende kacgundur denıyodum ama artık denememe gerek kalmadı hemen acıldı masallah.tıkır tıkır gıdıyor sayfalar.cok hızlı yavv.ben doktoro gıttım tamda bekledıgım gıbı kucuk kıstlerım benı bırakmamıs saolsunlar.dogum kontrol hapı kullanıcam bır muddet.bıraz baskılayalım dedı doktor.bakalım hayırlısı artık.yok ya benım umudum hep baska baharlara kalacak bellı oldu.bu arada semacım senıde kutluyorum.allahın ıznıyle hıc bısey olmucak merak etme canım kendıne dıkkat et.hepınızı optum kızlar.yıne gorusuruz.artk beraberız..yuppyy....

Canım merhaba. a.s. Biraz daha sabır bakalım bitanem. İnşallah o küçük kistlerden de kurtulursun ve önüne sağlıkla bakabilirsin. a.s.

Canım kusura bakma sen bu bebek işini çok abartıyosun. Yıllardır çocuğu olmayan insanlara haksızlık yapıyosun. Sen daha yeni evlisin. Ve bikaç aydır deniyosunuz. Ama yıllardır çocuk özlemi çeken insanlar napsın onları düşün biraz. Bence psikoloğa gitmek çözüm değil. Bu ortam zaten psikolojik olarak insanı rahatlatan bi ortam. Burdaki insanlarla konuşmak bile çok güzel bence.insana huzur veriyolar.

sevcan canım benim yazdıklarımı okdunmu canımcım.aynı şeyi tekrar yazmıcam.bana bile endokrin uzmanına stres kaynaklı olabilir dedi .bir uzmandan yardım al
kafanı rahatlat.o zmana olabilir dedi.ve böyle bir arkadaşım bebişine kavuşan 12 yıl sonra çünkü meleğiminde ağır bir kısırlık sorunu yok.canım kendine iyi bak.a.s

günaydın kızlara hepimiz için umut dolu birgün olsun inşallah güzel haberler alırız nevrocum canım hoşgeldin uzun süreli bir ayrılık oldu umarım bir daha olmaz.eşim dün üroloğa gittik sprem tahlili yaptık sayı 31 milyon olmuş +4 hareketlilik %48 +4 + 3 toplamı %58 olmuş ama morfoloji %10 iken %2 ye düşmüş ama doktor çok önemli değil dedi varikosel baktı az var bir ultroson istedi aslında varikosel harekettiliği etkiliyor dedi ama sizin hareketlilik iyi dedi olmayabilir dedi ultroson çekildikten sonra tam konuşuruz dedi bakalım hayırlısı morfoloji yükseltmek ne yapılabilir diye sordum birşey yok dedi e vitamini alın dedi başka bir ilaç falan yok dedi ne kadar doğru bilmiyorum ultrosonuda çekilcek bakalım sonrası ne olcakk

canım sizin sayı önce kaçtı merak ettim.güzel artmış sınırı geçmiş allah a şükürler olsun.

sayının artmasına çoksevindim inşallah kısa zaman da bütün problemleri aşarsınız . morfoloji hakın da benim pek biigim yok bilen arkadaşlar yazarlar canım

canlarım benim sizleri hepinizi çooooooooooook seviyorum gerçekten aynı sorunu yaşayıp paylaşmalarımız gerçekten harika ben de çooooooktaaaaaaaaaan buranın tiryakisiyim sizler benim için birtanesiniz içimden size bunları yazmak geldiiiiiiiiiiii ben de yazdım ya şu sevimli suratlar çıkmıyo bende o anda yazılmış mesajlar çıkıyo nasıl ayarlandığını bilenler var mı???????

aymescim sagol canim sizlerle iyim iste sizinle vakit geciyor biliyosun bu dunyada gercek dost yok ama burdakiler birbirimizi tanimiyoruz iyi dileklerde bulunuyoruz buda beni mutlu ediyor
canim bizde bir degisiklik yok simdilik pazartesi rdv dr da o zman belli olacak hersey tum testleri yaptik dr u bekliyoruz ve stres olmaya basladim allahtan hayirlisi
canim yanilmiyorsam esin varikosel ameliyati olmustu kac ay gecti ve tekrar test dusunuyormusunuz

canım sizin sayı önce kaçtı merak ettim.güzel artmış sınırı geçmiş allah a şükürler olsun.

sayının artmasına çoksevindim inşallah kısa zaman da bütün problemleri aşarsınız . morfoloji hakın da benim pek biigim yok bilen arkadaşlar yazarlar canım

canım iki yıl öncesi 14 milyondu 1 yıl önce 26 milyondu şimdi 31 milyon oldu hiçbirşeyde kullanmadık yanlız benim eşim fındık çok yiyiyor sigara çok içiyor valla allaha şükürki yinde artmış allah en kısa zamanda hepimizi bebiş sahibi yapsın canım:teytey:

gozdem canim msjini yazdiktan sonra gelismis cvb bascan ordan sececeksin yuz ifadesini bunumu sordun canim sectikten sonra yine olmuyorsa msji yaz asagiya dogru in orda yuz ifadelerini gosteri tikla yardimci olmusumdur insallah
sordugun bumuydu canim

Evet nevrosky cim nerelerdesin, yoklamada almıyordun son zamanlar. Umarım herşey yolundadır güzelim, seni de özledik:)

Canım site arızalandığından beri giremedim evet. Ama bir günlük gecikmeyle burdayım. Yoklamaları alıyorduk , sadece gece değil sabah yayınlanyordu fark bu. Yani yoklamalar yok diye kaytarmak yok. Şeniz

canlarım benim sizleri hepinizi çooooooooooook seviyorum gerçekten aynı sorunu yaşayıp paylaşmalarımız gerçekten harika ben de çooooooktaaaaaaaaaan buranın tiryakisiyim sizler benim için birtanesiniz içimden size bunları yazmak geldiiiiiiiiiiii ben de yazdım ya şu sevimli suratlar çıkmıyo bende o anda yazılmış mesajlar çıkıyo nasıl ayarlandığını bilenler var mı???????

teşekkürler canım biz burda aile gibiyiz ben de sizleri çok seviyorum :1hug: canım o suratların çıkması için normal cevaplama değil de gelişmiş arama yapman lazım hani 2 tuş varya yan yana biri CEVAPLA öbürü GELİŞMİŞ ARAMA işte o gelişmiş aramayı tıkıyacaksın... ben böyle yapıorum başka yolu varmı bilmiyorum CADIARZU

Canım kusura bakma sen bu bebek işini çok abartıyosun. Yıllardır çocuğu olmayan insanlara haksızlık yapıyosun. Sen daha yeni evlisin. Ve bikaç aydır deniyosunuz. Ama yıllardır çocuk özlemi çeken insanlar napsın onları düşün biraz. Bence psikoloğa gitmek çözüm değil. Bu ortam zaten psikolojik olarak insanı rahatlatan bi ortam. Burdaki insanlarla konuşmak bile çok güzel bence.insana huzur veriyolar.

ben 1,5 yıllık evliyim ve 7 aydır bebek istiyorum..............
her insanın,tahammül derecesi,zorluklara dayanma derecesi,yaşananlara tepki gösterme derecesi,duygularını bastırabilme becerisi çok farklıdır....
kimi insan istediği bişeye sahip olabilmek için 1 yıl 2 yıl pek önemli olmazken kimisi için 1-2 ay bile çok ızdırap verici olabilir......
kimi üzüldüğünde ağlar,kimi taş kesilir ağlayamaz...ne ağlayana kızabilirsin ne de ağlamayana...
kiminin canı tezdir hemen telaşlanır ,kimi daha soğuk kanlıdır....
bişeyi istemek derecesine bağlı sanırım..yapım bu benim...yaradılışım bu...
çabuk üzülen,narin,kırılgan bir yaradılışım var.duygularını asla bastıramam...
yüzlerce kişinin içinde hiç önemsemeden akıtırım gözyaşımı hiç gocunmam...
7 aydır bebek istiyorum ve doktorum ilk aydan itibaren en büyük sorunun stres olduğunu söylüyor..............
7 aydır giderek stresim arttı ve artık işin içinden çıkmaz hale geldim...kendime acı çektiriyorum hemde çok....
şimdi izin verirsen kontrol edemediğim duygularımı bi uzmandan yardım alarak rahatlamaya çalışacağım...senağlamasenağlamasenağlama
hoşçkalın:a015:

canım iki yıl öncesi 14 milyondu 1 yıl önce 26 milyondu şimdi 31 milyon oldu hiçbirşeyde kullanmadık yanlız benim eşim fındık çok yiyiyor sigara çok içiyor valla allaha şükürki yinde artmış allah en kısa zamanda hepimizi bebiş sahibi yapsın canım:teytey:

canzi canim avatarindaki bebkler cok tatli onlari gordukce opesim geliyor yafuuu
sperm sayiniz toplamdami yoksa ml dekimi birde varikosel falan olmusmuydu esin onu merak ettim canim
insallah en kisa surede hamis olursun:CüvCüv:

Canım gelmiş geçmiş olsun. a.s. Temiz çıkması çok güzel. :dance: :hooray: Kanamanın yoğunluğuna göre doktora gitmen gerekebilir canım. Kendi haline bırakma derim az değilse eğer. yerimseniben
nevroskymmm hg cnmm :1hug:
gözlerimiz seni aradı hep
benim film biraz ağrılı geçti hala yatıyorum kanamam azaldı çok şükür ama kendimi üzerimden kamyon geçmiş gibi hissediyorum :a015:
cumartesi günü rahat bi nefes alıcam inşallah kocişinkide temiz çıkar :Saruboceq:
bu ay her sey yolunda g,iderse aşılama için start veriyoruz dua bekliyorum
çok öptüm seni

:asigim: :1hug:

canım maşallah eğer sigara içipte bu değer düşmeyip yükseldiyse çok güzel.birde sigarayı bıraksa çok karı olur bence

benim eşimin değerleri her sene düşmüştü 23 ten 18 e 18 den 2 milyona 18 ken varikosel yoktu ama bu sene 2 milyon olunca yine utrason çektirdik vorikosel çıktı ve amaliyat oldu şuan bekliyoruz...

eşim sigara devamlı içmiyor ara sıra öylesine yakıyor ama ben çok kızıyorum:kızgın: yani tiryaki değil ki hiç içmesin.....

her insanın,tahammül derecesi,zorluklara dayanma derecesi,yaşananlara tepki gösterme derecesi,duygularını bastırabilme becerisi çok farklıdır....
kimi insan istediği bişeye sahip olabilmek için 1 yıl 2 yıl pek önemli olmazken kimisi için 1-2 ay bile çok ızdırap verici olabilir......
kimi üzüldüğünde ağlar,kimi taş kesilir ağlayamaz...ne ağlayana kızabilirsin ne de ağlamayana...
7 aydır bebek istiyorum ve doktorum ilk aydan itibaren en büyük sorunun stres olduğunu söylüyor..............
7 aydır giderek stresim arttı ve artık işin içinden çıkmaz hale geldim...kendime acı çektiriyorum hemde çok....
şimdi izin verirsen kontrol edemediğim duygularımı bi uzmandan yardım alarak rahatlamaya çalışacağım...senağlamasenağlamasenağlama
duygularımı dile getirdin canımm okadar iyi anlıyorumki seni
bende senin gibiyim bi farkım yok dayanabilecek gücüm hadsafada artık micronlarla uğraşıyorum bitti bitecek
yakında bende düşünüyorum psikoloğa gitmeyi
seni çok öptüm
rabbim hepimizin yardımcısı olsun

aymescim sagol canim sizlerle iyim iste sizinle vakit geciyor biliyosun bu dunyada gercek dost yok ama burdakiler birbirimizi tanimiyoruz iyi dileklerde bulunuyoruz buda beni mutlu ediyor
canim bizde bir degisiklik yok simdilik pazartesi rdv dr da o zman belli olacak hersey tum testleri yaptik dr u bekliyoruz ve stres olmaya basladim allahtan hayirlisi
canim yanilmiyorsam esin varikosel ameliyati olmustu kac ay gecti ve tekrar test dusunuyormusunuz

Herşeyin hayırlısı Allahtan canım heyecanını anlıyorum inşallah herşey yolunda gider ve kavuşursun bebğine bizim sayılarımız çok yakın olduğu için ben senin tedavi sürecin benim için farklı.
Eşim ocak ayında varikosel olmuştu canım 10 ay oldu üzerinden geçeli en son eylülün başında test yaptırdık berbattı sonuç yükselmesini beklerken bütün değerler düşmüştü şimsi aralık sonunda olucak diğer test 3 ay geçmesi gerekiyoya testlerin arasından oyüzden aralığı beklemek zorundayız.:1hug:

Canım inan bana bende o kadar çok istiyorum ki hem kendimin hemde burdaki arkadaşların hamile kalmasını. İnan gerçekten. Her akşam yatmadan önce dua ediyorum hepimiz için. Bende bu ay hamile kalırım diye çok ümitlenmiştim ama dün adet oldum. Dünya başıma yıkıldı. Ama napıyım.Adetim biter bitmez sıkı bi şekilde çalışmalara başlıycam.İnşallah psikoloğun faydası olur. Atlatırsın bir an önce.

duygularımı dile getirdin canımm okadar iyi anlıyorumki seni
bende senin gibiyim bi farkım yok dayanabilecek gücüm hadsafada artık micronlarla uğraşıyorum bitti bitecek
yakında bende düşünüyorum psikoloğa gitmeyi
seni çok öptüm
rabbim hepimizin yardımcısı olsun

size katılmamak elde değil.hem yardım almamnın neyi kötü ben onu anlamdım.niçin bu yüzden bunun uzmanları ve ilaçları var.bunda ne mahsuru var kiiiiCADIARZU

canım bizleri yanlış anlama biz seni çok seviyoruz:1hug: kendini çok yıpratma diye öğle diyoruz ama tabiki doktora gitmen daha iyi olcaktır en kısa zaman da bir uzmana başvur canım
inşallah rahatlarsın ve bu sitresi yenersin. kendine iyi bak canım a.s.

aymescim evet canim hatirladim ama eminimki esinin spermleri bu 3 ayin sonunda duzelecek cunku bence 1 yilin sonda duzelmesi normal sonrada insallah dogal yoldan bebisin gelir
evet canim bizim degerlerimiz cok benziyor ama bizde varikoselde yok anlamadim neden senin yine duzelme ihtimalin var insallahda duzelecek canim allahim saglik versinde bizlere gerisi gelir

X