Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:teytey: :teytey: Oleyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeeeeee. süprizzzzz

Açılmışşşşşşşşşşşşşş. : Bana bir arkadaş bir hafta sürebilir demişti ve ben de en son dün gündüz bakmıştım. Ama görüyorum ki akşam üstü açılmış. Şimdi bir bakayım dedim ve manyak mutlu oldummmmmm. :dance: Sizleri çok özledimmmmm kızlar. :1hug: :asigim: Hepinizi tek tek öpüyorummmmm. Şeniz İnşallah bir daha böyle ayrı kalmayızz. :Saruboceq:

Canım hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn nerelerdesin sen bizde seni çok özledik bitanem öpüyorum seni kocamannnnnnŞeniz

herkeze günaydınkaydirigubbakcemile2
balım şimdi kalktım ve rüya görüyordum bende sen gibi ama kabusdu biraz.
artık dün bizim evin halleri dizisinde etkilendim ne.rüyamda kızım varmış kaybolmuş.:1shok:
yani resmen jenifer lopeze rakip kalçalarım:jeyyar:açıkta kalmışkaydirigubbakcemile3

ohhhh bee sonunda girebildim...2 gündür tık yok valla....hepinize günaydın...btrklc im sanada günaydın canım....benim kırmızıcıklarım cuma akşamaı geldiler....yine ayrılamadılar benden...neyse onun gelmeside iyi bişey....bidahaki adet tarihim 11 kasın nevroşcum...eklersin canım....

Tamam bitanem eklerim. Bu ay olmadı ama yeni ay yeni umut. Dediğin gibi geldi çok şükür. süründürmedi , merakta bırakmadı , ümitlendirmedi. Veya ters bir durum yok maşallah. :nazar: İnşallah bu ay Allahım bağışlar bebeğinizi güzelim. :Saruboceq: :CüvCüv: a.s.

F a d i k canım inşallahhh :asigim:Anneme bu ay birşeyler oldu zaten____ Sakın ilaç içme dedi durdu.Dünde tlf konuşuyorduk :)komşunun yemek kokusu canım çekmişti anlatıyordum hehe ama niyetim o değildi anlatırken Dediki;sen hamilesin bak görürsün dedılülülülülülüYok be anne nerden çıkardın dedım.Sonra konuşurken saçma bir şey yüzünden ağlamaya başladım :roflol:Annem diyo bak duygusallıkta varr öyleduygusal olunuyor dedı ben basladım ağlarken gülmeye:roflol:Yok be anne dedimm :)sonra tlf kapatıyodum hadi hoşçakal dedi ve bebek geliyor dedı banasenağlamasenağlamaİlk defa annem bana böyle şeyler söyledii Acaba bişeylermi hissetmişti :a015:anne yüreği belkidee kim bilebilirkii:çok üzgünüm:

İnşallah canım annenin dediği çıkar ve gerçekten bu ay hamişsindir kimbilir belkide annenin içine doğmuştur:Saruboceq:

herkese günaydınnn nevrosky seni de gördüm bugün tamam oldu topiğimiz.balsurat inş. annen doğru hissediyordur

Kızlar geçen gün rüyamda;;;;; eşimin annesinin evinde bir kadın bebesını bırakmış .Bembeyaz pamuk yüzlü bir bebek,gözleri renkliydi ve beyaz bir beze sarılıp kundak olmuştu :)ama cinsiyetini göremedim.Annesı bıraktığı için bende bebeği sahipleniyorum kucağıma alıp göğüsüme dayıyordum.Soranlara artık bu bebeğe ben bakıcam ben sahıplendım dıyodumm: :)
Bu akşamda rüyamda parmaklarımda bir sürü altın yüzük vardı ve çok güzel bir kalın halkalarla dizilmiş altın kolye gördüm :)anlamına baktım hehe hayırlı evalt ve kız çocuğu yazıyordum:roflol:artık şu rüyalarımdan kitap yapıcam yaa bu kadar da görülmez ama

Balımmmmm hadi hayırlısı bakalım inşallah rüyanın anlamı çıkacak gerçekten ve sende kavuşucaksın bebişine Allahım nolur nasip evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese meleğini sen yardım et Yarabbim:Saruboceq:

GUNAYDIN KIZLARRRRRRRRRRRR
NEVROSKY HELE SUKUR CANIM HOS GELDIN HIC CVP ALMADIM SENDEN MERAK ETMEYE BASLAMISTIM
gectimi canim hasatligin nasilsin
kizlar nasilsiniz yaaa anlatin ozledim hepinizi he heyt burdayim tum gun

kızlarr artık baş edemez durumdayım duygularımla...
cumartesi günü için pisikoloktan randevu aldım...biraz rahatlamaya ihtiyacım var

canım bende endokrin uzmanına gittim bana oda.psikayatra gitmemi tavsiye etti.şu sebebden belki kısırlık sebebimiz ki muhtemelen öyle stres kaynaklıldır.kafan rahatlarsa bebeğine kavuşursun.git bence sizinde öyle ağır bir durumunuz yok çünkü.yardım al.ben 4, aşılamanın sonucuna göre gidecem.:sm_confused:

balim hadi hayirlisi insallah senin halayinida en kisa surede cekeriz
olymposs nasil oldun canim
aymescimù nasilsin gorusmeyeli keyifler nasil
benim gercekten sizler olmasaniz cok kotuyum buna belki inanmiycaksiniz ama gercekten oyle sizinle ruh halim degisiyor kac gundur kendimi dinledim kafayi yiycektim:enbuyukkk:

kızlarr nerdesiniz yaa
ben dün rahim filmi çekildim :bbo:
çok şükür temiz çıktı ama kanamam var
neden böyle olduu yok mu bilgisi olan
:çok üzgünüm:

Canım gelmiş geçmiş olsun. a.s. Temiz çıkması çok güzel. :dance: :hooray: Kanamanın yoğunluğuna göre doktora gitmen gerekebilir canım. Kendi haline bırakma derim az değilse eğer. yerimseniben

herkese günaydınnn nevrosky seni de gördüm bugün tamam oldu topiğimiz.balsurat inş. annen doğru hissediyordur

Canım hoşgeldin sen nasılsın herşey yolundadır inşallah dualarımız seninle bitanem bebişin eminimki sımsıkı sarıldı sana ve bırakmıycak:teselli:

sabirsiz canim gozun aydin temiz cikmis
bende cektirdim ve 3 gun kanamam oldu dr olabilir dedi rahat ol yani

kızlar bende kötüydüm bu hafta anca toparladım.ahhh bide eltim doğum yapcak aralık ayında o güne kadar dağılmam ve kötü olmam toparlamalıyım çünkü düşmanlarıma fırsat vememeliyim..arkadaşlar herkez kendine gelsin.allah eşlerimizi bize bağışlasın öncelikle dimi.onlar olmazsa ümidimiz ztaen hiç olmaz.:1hug:

balim hadi hayirlisi insallah senin halayinida en kisa surede cekeriz
olymposs nasil oldun canim
aymescimù nasilsin gorusmeyeli keyifler nasil
benim gercekten sizler olmasaniz cok kotuyum buna belki inanmiycaksiniz ama gercekten oyle sizinle ruh halim degisiyor kac gundur kendimi dinledim kafayi yiycektim:enbuyukkk:

Canım benim ben Allaha çok şükür iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyo görüşmediğimiz sürelerde çok özledim sizi ya kelimelerle anlatamam sürekli girip kontrol ediyodum açıldımı diye açılmadığını gördüğüm anlar çok üzülmüştüm ama dün siteye girince çok sevindim:dance:

herkeze günaydınkaydirigubbakcemile2
balım şimdi kalktım ve rüya görüyordum bende sen gibi ama kabusdu biraz.
artık dün bizim evin halleri dizisinde etkilendim ne.rüyamda kızım varmış kaybolmuş.:1shok:
yani resmen jenifer lopeze rakip kalçalarım:jeyyar:açıkta kalmışkaydirigubbakcemile3

Hayır olsun canım inşallah :)kalçalarrr demek açıktaa:asigim::roflol:

günaydın kızlara hepimiz için umut dolu birgün olsun inşallah güzel haberler alırız nevrocum canım hoşgeldin uzun süreli bir ayrılık oldu umarım bir daha olmaz.eşim dün üroloğa gittik sprem tahlili yaptık sayı 31 milyon olmuş +4 hareketlilik %48 +4 + 3 toplamı %58 olmuş ama morfoloji %10 iken %2 ye düşmüş ama doktor çok önemli değil dedi varikosel baktı az var bir ultroson istedi aslında varikosel harekettiliği etkiliyor dedi ama sizin hareketlilik iyi dedi olmayabilir dedi ultroson çekildikten sonra tam konuşuruz dedi bakalım hayırlısı morfoloji yükseltmek ne yapılabilir diye sordum birşey yok dedi e vitamini alın dedi başka bir ilaç falan yok dedi ne kadar doğru bilmiyorum ultrosonuda çekilcek bakalım sonrası ne olcakk

kızlarr artık baş edemez durumdayım duygularımla...
cumartesi günü için pisikoloktan randevu aldım...biraz rahatlamaya ihtiyacım var

Canım kusura bakma sen bu bebek işini çok abartıyosun. Yıllardır çocuğu olmayan insanlara haksızlık yapıyosun. Sen daha yeni evlisin. Ve bikaç aydır deniyosunuz. Ama yıllardır çocuk özlemi çeken insanlar napsın onları düşün biraz. Bence psikoloğa gitmek çözüm değil. Bu ortam zaten psikolojik olarak insanı rahatlatan bi ortam. Burdaki insanlarla konuşmak bile çok güzel bence.insana huzur veriyolar.

X