Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

arkadaşım dediğin olay morfoloji sanırım.Bizimde %4 tü morfoloji.ama sayı ml de 86 milyondu.bende şöyle hesaplıyorum.3 ml örnek vermiş 86*3=258 milyon.0,04=10,32 milyon sağlam sperm var.ama yinede hamile kalmıyorum demişti şu an hamileyim.ama düşük olayını bileme Allah ne yazdıysa onu göreceğiz.sende buna takılma bence Allah verecek olduktan sonra veriyor.sizde sayı kaç buda çok önemli tabiki.

günaydınn canım yardımcı olmak isterdim ama inan ki morfoloji hakkında bir bilgim yok çünkü bizde morfoloji iyi olduğu için hiç araştırmadım bu güne kadar yardımcı olamadım kusura bakma ama NEVROSKYMM arkadaşımız birazdan gelir ve o sana bu konu hakkında bilgi vericektirr:1rolleyes:

5 gün geçmiş :teytey::teytey: hadi bakalım inşallah hamişsindir canım :CüvCüv: bence yarın sabah bir idrar testi yap bizde merak ettik

:teytey: :teytey: Oleyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeeeeee. süprizzzzz

Açılmışşşşşşşşşşşşşş. :dance: Bana bir arkadaş bir hafta sürebilir demişti ve ben de en son dün gündüz bakmıştım. Ama görüyorum ki akşam üstü açılmış. :1rolleyes: Şimdi bir bakayım dedim ve manyak mutlu oldummmmmm. :dance: Sizleri çok özledimmmmm kızlar. :1hug: :asigim: Hepinizi tek tek öpüyorummmmm. Şeniz İnşallah bir daha böyle ayrı kalmayızz. :Saruboceq:

kızlarr artık baş edemez durumdayım duygularımla...
cumartesi günü için pisikoloktan randevu aldım...biraz rahatlamaya ihtiyacım var

binbirgece
canım ben mesajını dünde okudum ama morfaloji hakkında benim de bir bilgim yok bizim sorunumuz sayı azlığı ve hareket yavaşlığı. ben de 3 tane düşük yaptım doktorlar eşimin sperm değerlerinin iyi olmadığı için de olabilir diyorlar ama nedeni kesin belli değil düşüler için gereken her testi yaptırdık bir sonuç alamadık

eşim temmuz da vorekoselden ameliyat oldu şuan korunuyoruz eşimin değerleri düzelmeden hamile kalmak istemiyorum

kızlar 20 ekimde olmam gerekiyodu ama 23 ü bugün olmadım dün gece pembe lekem geldi ama muhtemelen yola çıktılar yani ama bakalım

Hoşgeldinnn canımm harika oldu herkez tekrar bir arada kavuştuk birbirimizeee .Bizde seni çok özledimmm mucukk sefiyommm

kızlarr artık baş edemez durumdayım duygularımla...
cumartesi günü için pisikoloktan randevu aldım...biraz rahatlamaya ihtiyacım var

canım ya neden bu kadar takıyorsun görüyorsun hepimizin aynı sorunları var üstelik sen hepimizden daha geç evlenmişsin ne olur bu kadar üzülme :teselli::1hug: ailende baskı yapan seni üzen insanlar mı var merak ettim...

canım teşekür ederim yinde ilgin için NEVROSKYMM adlı arkadaşımız benim yazımı işşallah görör ve ban acvp yazar

CANIM HOŞGELDİN a.s.:1hug::asigim: ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ YİNE HEP BİR ARADAYIZ hihoyyyt

Kızlar geçen gün rüyamda;;;;; eşimin annesinin evinde bir kadın bebesını bırakmış .Bembeyaz pamuk yüzlü bir bebek,gözleri renkliydi ve beyaz bir beze sarılıp kundak olmuştu :)ama cinsiyetini göremedim.Annesı bıraktığı için bende bebeği sahipleniyorum kucağıma alıp göğüsüme dayıyordum.Soranlara artık bu bebeğe ben bakıcam ben sahıplendım dıyodumm: :)
Bu akşamda rüyamda parmaklarımda bir sürü altın yüzük vardı ve çok güzel bir kalın halkalarla dizilmiş altın kolye gördüm :)anlamına baktım hehe hayırlı evalt ve kız çocuğu yazıyordum:roflol:artık şu rüyalarımdan kitap yapıcam yaa bu kadar da görülmez ama

Hoşgeldin canııımmmm....... Çok özledik valla seni....

hadi bakalım hayırlısı. hem de kız :teytey::teytey: inşallah canım inşallah en kısa zaman da hamiş olursun...

Canlarım ben yeni girdiğim için geçmiş mesajları okuyamadım. Hemen onları okuyayım. Kaçırdığım neler var bir bakayım. Öpüyorum hepinizi. a.s. Dilerim en kısa zamanda şimdiki zamana yetişebilirimm.

hadi bakalım hayırlısı. hem de kız :teytey::teytey: inşallah canım inşallah en kısa zaman da hamiş olursun...

F a d i k canım inşallahhh :asigim:Anneme bu ay birşeyler oldu zaten____ Sakın ilaç içme dedi durdu.Dünde tlf konuşuyorduk :)komşunun yemek kokusu canım çekmişti anlatıyordum hehe ama niyetim o değildi anlatırken Dediki;sen hamilesin bak görürsün dedılülülülülülüYok be anne nerden çıkardın dedım.Sonra konuşurken saçma bir şey yüzünden ağlamaya başladım :roflol:Annem diyo bak duygusallıkta varr öyleduygusal olunuyor dedı ben basladım ağlarken gülmeye:roflol:Yok be anne dedimm :)sonra tlf kapatıyodum hadi hoşçakal dedi ve bebek geliyor dedı banasenağlamasenağlamaİlk defa annem bana böyle şeyler söyledii Acaba bişeylermi hissetmişti :a015:anne yüreği belkidee kim bilebilirkii:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…