Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kıslar merhaba ben geldım..nasılsınız ben pek ıyı degılım sıze hem ıyı hem kotu haberlerım var..
bu ay ıkı tane yumosum varmıs bırısı 10 dıgerı 11 cm..yeterı kadar buyumemıs..senağlama
zaten hıssetmıstım gecen ay kasıklarda agrı olmustu gecen ay ıyı gelısmıstı ama bu ay kucuk kalmıslar..senağlama
gercı doktorum cok pozıtıf konustu bu durum aya gore degısır moralını hıc bozma bıraz daha calısmalara devam edınn bakalım ne olucak dedı..eger adet olursan bu sefer gonaphene nı gunde 3 defa ıcıcemm..bırde esımın degerlerını soyledım ıyı dedı dogal yoldan gebe kalma sansın var tabıkı dedı..:nazar::hooray:
bakalım kure davam edıyoruz ama bu sefer benımde corek otu kurunu ıhmal etmemem gerekıyor bu ay cok kullanmamıstım..ınsallah yumoslar buyur ve kendılıgın catlar..
bırde kıslar benım muayenede cok canım acıdı ya..sızınde oyle oluyormu?senağlama

canım inşallah herşey yolunda gider dr pozitif konuşmuş kısmetse olacak zaten hiç gelişmemiş falan bunları düşünme
benimde acı oluyodu smear testi yaptı rahim agzında iltahap varmış fitil verdi belki seninde öyle olabilir

selam canlarım ben geldinn nasılsınız a.s. sonunda malum işim dolayısıyla evime geldim :KK43:( ve sizlere tahlıl sonuclarımı yazıyorum
benım tahlıl sonuclarım normal degerler
TSH 1.053 normal degeri 0. 490-4.670
fsh 6.12
LH 5.04
estradiol 54
prolaktın 44.42 normal degeri 1,39-24.20
eşimin tahlıl sonucları normal degerler
FSH 3,08 normal degerii 1-8
LH 3,5 normal degeri 2-12
prolaktın 34,78 HIGH 1,60-18,77
testesteron3,00 normal degeri 2,80-8,80(normal sınırlar içindeydı ama doktor düşük demişti
skrotal ultrasonografıde 1 varıkosel ıle uyumlu olabılecek genişlemiş vasküler yapılar izlenmektedır. cok azda olsa varıkosel göründü doktor amelıyete gerek yok dedı
SPERMIYOGRAM
sayım 22 normal degeri %20 ve üzeri
total motil %36 normal degeri %50 ve üzeri( mevcut olan hareketli sperm sayısı)
progresif motil %0 normal degeri %25 ve üzeri
SPERMOSİTOGRAM
normal :20 sitoplazmik artık :22 ırregular kontur :36 kıvrık:7
TANI : ASTENOZOOSPERMİ
canlarım in şaallah karısık olmamıstır bir nebze umut olduysam sızlere ne mutlu bana ve benım hamiş kalmama vesıle olan macunun adını verıyorum inşaallah sizinde işinize yarar BAL_POLEN RED GİNSENG bitkisel karısımlı MARKASI HELİN içindekiler: bal,polen,ısırgan tohumu,H:cevizi, zencefil,karanfil,kusburnu,salep,kına kına,havlucan,kakule,safran,red ginseng,dayofilize arı sütü cok cok öptüm sizleriii ben yıne gelıcem sormak ıstedıgınız bısey varsa herzaman sora bılırsınız bitanelerimm :1hug: Şeniz

Canım çok sağol verdiğin bilgiler için. :asigim: Bizlere ışık oldu. 22 milyon dediğin toplam sperm mi , yoksa 1 ml'deki değer mi canım? Bir de ne zaman yaptırılmıştı canım? Şu Helin'i İzmir'de bulabilirmiyiz ki acep? :uhm:

selam canlarım ben geldinn nasılsınız a.s. sonunda malum işim dolayısıyla evime geldim :KK43:( ve sizlere tahlıl sonuclarımı yazıyorum
benım tahlıl sonuclarım normal degerler
TSH 1.053 normal degeri 0. 490-4.670
fsh 6.12
LH 5.04
estradiol 54
prolaktın 44.42 normal degeri 1,39-24.20
eşimin tahlıl sonucları normal degerler
FSH 3,08 normal degerii 1-8
LH 3,5 normal degeri 2-12
prolaktın 34,78 HIGH 1,60-18,77
testesteron3,00 normal degeri 2,80-8,80(normal sınırlar içindeydı ama doktor düşük demişti
skrotal ultrasonografıde 1 varıkosel ıle uyumlu olabılecek genişlemiş vasküler yapılar izlenmektedır. cok azda olsa varıkosel göründü doktor amelıyete gerek yok dedı
SPERMIYOGRAM
sayım 22 normal degeri %20 ve üzeri
total motil %36 normal degeri %50 ve üzeri( mevcut olan hareketli sperm sayısı)
progresif motil %0 normal degeri %25 ve üzeri
SPERMOSİTOGRAM
normal :20 sitoplazmik artık :22 ırregular kontur :36 kıvrık:7
TANI : ASTENOZOOSPERMİ
canlarım in şaallah karısık olmamıstır bir nebze umut olduysam sızlere ne mutlu bana ve benım hamiş kalmama vesıle olan macunun adını verıyorum inşaallah sizinde işinize yarar BAL_POLEN RED GİNSENG bitkisel karısımlı MARKASI HELİN içindekiler: bal,polen,ısırgan tohumu,H:cevizi, zencefil,karanfil,kusburnu,salep,kına kına,havlucan,kakule,safran,red ginseng,dayofilize arı sütü cok cok öptüm sizleriii ben yıne gelıcem sormak ıstedıgınız bısey varsa herzaman sora bılırsınız bitanelerimm :1hug: Şeniz

canım çok saol verdiğin bilgiler için bu macunu acaba iinternette satan bir site varmıdır ben helin bitkisel macun diye giriyorum karşıma bişeyler çıkıyo ama bunlardan birimi acaba bir bakarmısın

kıslar merhaba ben geldım..nasılsınız ben pek ıyı degılım sıze hem ıyı hem kotu haberlerım var..
bu ay ıkı tane yumosum varmıs bırısı 10 dıgerı 11 cm..yeterı kadar buyumemıs..senağlama
zaten hıssetmıstım gecen ay kasıklarda agrı olmustu gecen ay ıyı gelısmıstı ama bu ay kucuk kalmıslar..senağlama
gercı doktorum cok pozıtıf konustu bu durum aya gore degısır moralını hıc bozma bıraz daha calısmalara devam edınn bakalım ne olucak dedı..eger adet olursan bu sefer gonaphene nı gunde 3 defa ıcıcemm..bırde esımın degerlerını soyledım ıyı dedı dogal yoldan gebe kalma sansın var tabıkı dedı..:nazar::hooray:
bakalım kure davam edıyoruz ama bu sefer benımde corek otu kurunu ıhmal etmemem gerekıyor bu ay cok kullanmamıstım..ınsallah yumoslar buyur ve kendılıgın catlar..
bırde kıslar benım muayenede cok canım acıdı ya..sızınde oyle oluyormu?senağlama

Canım kötü haber yok burda. Ben göremedim. :eek:klava: Yumurtaların istediğin gibi büyümemiş olabilir. Stresin çok büyük etkisi var. Kendini çok sıktın bu ay. 1 haftadır sinirlerin bozuktu. Hormonlarımızı olumsuz etkiliyor böyle şeyler. Ondan büyümemiştir. Çörek otu kürünü de uygulamam şart diyorsun ama senin yuoşlar gelişiyordu zaten bu kadar takma kafana. Hormonlarında bir sorun yok. Seni rahatlatacaksa yine kullan ama streslenme. En büyük faydayı bundan göreceksin canım. Doktorun diğer söyledikleri de süperrrrrr. Çok sevindim canım.. :dance: İnşallah bir dahaki ay güzelce büyürler ve herşey güzel gider. Güzel bir haber de alırız.. :içelim:

forumturkanet7hkwo8.png

buldum kızlar işte mucizevi macunumuz
http://www.dogalilacrehberi.com/BitkiselUrunler/HelinBalPolenRedGinsengliMacun.html spermıyogram sayısı toplam canım a.s. Şeniz nevroskyim tam 3 ay önce yapılmıstı klomen bu ay bıtecektı agustos bası tekrarlayacaktık spermıyogramı

Canım çok sağol. Şeniz Tam adını sanını öğrendik ama buna nasıl ulaşacağız. Satan bir yer bulmamız lazım. Direkt olarak aktara gidicez sanırım. Hani bu o falan diye kandırırlar mı diye çekiniyorum. İnternetten alışverişe alışmışım :roflol::roflol::roflol:

Toplam değer demek. Yani bu mucize değil de ne? :nazar: Bu mucizeleri gördük ya , dayanma gücümüz beşe ona katladı valla canımmm :sm_cool: Ağustos başı tekrarlayacakken sen çıkagel. Yaramaz bibik , şakacı bibik.. :emir_bebek: :nazar:

canım karısımı aktardan aldım kavanoz seklınde 40 mılyondu rosem canım ilişki esnasındada acıma oluyormu benım oluyordu bırde smear testı yapmadılarmı rahım kanserı acısından erken teshıs ıcın ben demeden doktorum yapmıstı normalde her yıl olmak gerekıyomuş

canım maalesef ılıskı esnasında da agrı oluyor..:eek:
smear testı yapmadı doktorum canım cunku speklumle bakmak ıstedı gecen aylarda onda da kendımı cok kastım..maalesef tam muayene olamadım ama gorunurde bırsey yok dedı.:çok üzgünüm:eger agrılar devam ederse gelecek aya yenıden muayene olmak ıstedıgımı soylerım..:1no2:

canım yumurtalar normalde büyümez mi?senin ne gibi bir sorunun var?yumurtaların mı büyümüyor da,o yüzden mi çörek otu kürü kullanıyorsun?:uhm:

canım kısının yapısına hormonlara baglı olarak buyuyor yumurtalar..
corek otu bal ve tarcın karısımını yumosların buyumesı ıcın kullanıyorum canım..yalnız corek otunun cekılmesı lazım rondoda cekebılırsın ve 20.gune kadar kullanılmalı..

Canım kötü haber yok burda. Ben göremedim. :eek:klava: Yumurtaların istediğin gibi büyümemiş olabilir. Stresin çok büyük etkisi var. Kendini çok sıktın bu ay. 1 haftadır sinirlerin bozuktu. Hormonlarımızı olumsuz etkiliyor böyle şeyler. Ondan büyümemiştir. Çörek otu kürünü de uygulamam şart diyorsun ama senin yuoşlar gelişiyordu zaten bu kadar takma kafana. Hormonlarında bir sorun yok. Seni rahatlatacaksa yine kullan ama streslenme. En büyük faydayı bundan göreceksin canım. Doktorun diğer söyledikleri de süperrrrrr. Çok sevindim canım.. :dance: İnşallah bir dahaki ay güzelce büyürler ve herşey güzel gider. Güzel bir haber de alırız.. :içelim:
ınsalllah canım..hayırlısı olsun bakalım gelecek ay ne olucak..:dance:
ama nasıl yenıden muayene olucam ya cok acıyor..:çok üzgünüm:

buldum kızlar işte mucizevi macunumuz
http://www.dogalilacrehberi.com/BitkiselUrunler/HelinBalPolenRedGinsengliMacun.html spermıyogram sayısı toplam canım a.s. Şeniz nevroskyim tam 3 ay önce yapılmıstı klomen bu ay bıtecektı agustos bası tekrarlayacaktık spermıyogramı

canım çok saol ama nevroskynin dediği gibi nasıl alıcaz sadece hakkında bilgi veriyo en azından şişesinin görüntüsü olsaydı aktardan alırken yanlış bir ürün almamıza engel olurdu

canımlarımmm ben sıze yarından sonra resmını cekeyım kavanozun olurmuŞeniz olmazsa ben size acık adres verırım benım aldıgım yerden yarın nöbet var evet ya nevrosky allaha cok şükür gercek bır mucize olacak her zaman dedıgım gıbı sizin mucizelerinizde yakındır kızlarr unutmayın

canımlarımmm ben sıze yarından sonra resmını cekeyım kavanozun olurmuŞeniz olmazsa ben size acık adres verırım benım aldıgım yerden yarın nöbet var evet ya nevrosky allaha cok şükür gercek bır mucize olacak her zaman dedıgım gıbı sizin mucizelerinizde yakındır kızlarr unutmayın

canım çok saol senide bayagı ugraştırdık ama bizi anlıyosundur herşey bizim için bir umut a.s.

canım inşallah herşey yolunda gider dr pozitif konuşmuş kısmetse olacak zaten hiç gelişmemiş falan bunları düşünme
benimde acı oluyodu smear testi yaptı rahim agzında iltahap varmış fitil verdi belki seninde öyle olabilir
demek senınkıde oyle oldu canım ya cok korktum sımdı ama bu ultrasonda gozukmez mı acaba??sordum herhangı bırsey varmı dedım yok dedı..

kızlar ben yarından sonraya kadar bekleyemedım yukluyorum
resim904mp7.th.jpg

resim905lh7.jpg

resim906cd8.jpg
inşaallah olmustur süngercim ne demek bır nebze faydam oluyorsa ne mutlu bana gercekten ben bu acıyı 2 yıl 11 ay cektım sizleri seviyorum bırde harnup pekmezı yanı kecı boynuzu pekmezı kavanozunun içine 50 gram polen kattık eşim onunda faydası oldu dıyor sizlerdede inşaallah güzel seylere vesıle olur canlarımm

resim904mp7.th.jpg

resim905lh7.jpg

resim906cd8.jpg
inşaallah olmustur süngercim ne demek bır nebze faydam oluyorsa ne mutlu bana gercekten ben bu acıyı 2 yıl 11 ay cektım sizleri seviyorum bırde harnup pekmezı yanı kecı boynuzu pekmezı kavanozunun içine 50 gram polen kattık eşim onunda faydası oldu dıyor sizlerdede inşaallah güzel seylere vesıle olur canlarımm

canım çok saol :1hug:a.s.böyle çok iyi oldu şimdi en azından ne alacagımızı biliyoruz kazıklanmayalım dimi:roflol:

resim904mp7.th.jpg

resim905lh7.jpg

resim906cd8.jpg

kızlar eger küçük olduysa buyuteyım bana küçük gibi geldı anlasılıyormu adı falan

Canım allah senden razı olsun. Çok saol.. Aslında azıcık büyütsen tam süper olacak. Gözümüze gözümüze sokalım. :roflol: Valla sünger53'ün de dediği gibi seni yorduk. Çok teşekkürler canım. a.s.

demek senınkıde oyle oldu canım ya cok korktum sımdı ama bu ultrasonda gozukmez mı acaba??sordum herhangı bırsey varmı dedım yok dedı..

canım benim kendimi çok kasıyodum ondan oluyodu benim acı ama seamer testi yapınca çıktı muayeneyle anlaşılmaz bence çünkü tahlil yapılıyo öyle çıktı

canım benim kendimi çok kasıyodum ondan oluyodu benim acı ama seamer testi yapınca çıktı muayeneyle anlaşılmaz bence çünkü tahlil yapılıyo öyle çıktı

anladım canım bende kendımı cok kastım bugun ce cok acı hısettım..senağlamaama obur ay adet olursam doktorum yıne cagırdı o zaman sorayım barı..smear yapılmadı bana dıyeyım.ya pekı nasıl oluyor bu test acıyormuu??:çok üzgünüm:

X