Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrooom bende adet gördüm onu niye yazmıyon bacım.12 ekiim ya lanet 12 ekim ::mymeka:

Canım o zaman kanaman olmuştu kimyasal gebelik nedeniyle ya ben oraya ne yazacağımı bilememiştim. Sana da soramadım. Sen bana yeni tarihini bildirince listemizde düzeltmiştim. İlk güncellemede ekleyeyim bitanem. Şeniz :asigim:

selam kızlar BEYAZ MELEK banlanmış malesef cezası 24 saatmış haber vermemi istedı hepınıze cok selamı var

Canım haber verdiğin için çok teşekkürler. Sen de bizim selamımızı iletirmisin lütfen. Bizler onu çok seviyoruz. :asigim:

Amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: . . .

Bu arada senin takvim de pek şirin olmuş güzelimmmmm a.s.
sağol canım dün takvim yapmak için açtım pc yi bir de ne göreyim senin anlattığın sayfaları silmişler klava: kötükedihüso sinir oldum neyseki google dan arattım da buldum o kadar güzel anlatmışsın ki sen anlatmasan hayatta akıl edip beceremezdim:jeyyar:

nevroskyciğim benim de tedavim kısa protokol olucak..listeye belki eklemek istersin bir ara...:1hug:

selam kızlar BEYAZ MELEK banlanmış malesef cezası 24 saatmış haber vermemi istedı hepınıze cok selamı var

teşekkürler seherim bende yeni geldim banlı görünce üzüldüm :teselli: hepimiz merak ettik ama allahtan çok uzun zaman değilmiş

beyaz melek canım yarın görüşürüz inşallah a.s. gözlerimiz seni arıyacak

ya arkadaşlar ben bu sitenin kurallarını bilmiyorum ben şimdi beyaz melek neden ceza yedi hiç anlamadım:uhm:

Merhaba arkadaslar hepinize hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin gönlünün muradını versin.

VE bizlerede böyle bir mucize nasip etsin :Saruboceq:

ben hamile kıyafetleri bakıp kendimi avutayım bari..bir gün ben de giyecem bunları inşallah diye...:ecrin_bebek::CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar merhaba nasılsınız bakalım bugün hamiş haberi yokmu ???? nevrocum beni eklemeyi unutmuşsun hani varikosel ameliyatı demiştim ya cumartesi eşim oldu hayırlısı canım benim için de dua edin olur mu???????sizleri çooooooooook seviyorum

slm kizlar nasilsiniz nevar ne yok ya sizlere bir sey sorucam hani nevro bi karisim tarifi vermisti ballai tarcinli yumurtlama icin onu bulamiyorum bilen varmi yada nevrocum buralardaysan bi yazarmisin nasil oldugunu ben az once yaptim bir kasik aldim ve direkt banyoya afedersiniz midem kalkti ve istifra ettim cok kotu yaaa benmi anlis yaptim

Aynen fadik bende bu sitenin kurallarını bilmiyorum. :uhm: :uhm: Bişey yazarken korkarak yazıyorum valla. Bende ceza almiyim diye. :uhm: :uhm: :sm_confused: :sm_confused:

Canım faydalı olabildiysem ne mutlu. Ben de zamanında çok cebelleşmiştim bu işle. İnşallah ben de bir gün seninki gibi şirin bir hamişlik çizelgesi koyabilirim. :Saruboceq: :CüvCüv: hihoyyyt

Ay Nevrosky cığım herkes senden bişey istiyo. bende istiyim bari. :a015: Bizim "tedavi için kullandığımız şeyleri" yazdığın bölüme eşimin klomen ve betasec vitamin kullandığını yazar mısın? Ayrıca eşim 1 yıldır sigara içmiyo. sırnaşık şey sırnaşık şey Rica etsem yazarmısın tatlım. Öptüm seni. :1hug: :1hug:

ben hamile kıyafetleri bakıp kendimi avutayım bari..bir gün ben de giyecem bunları inşallah diye...:ecrin_bebek::CüvCüv:

Arkadaşlar bunu yazdım,sonra düşündüm yanlış anlaşışma olmasın..Nevro ile arasıra hamiş kıyafetlerine bakıyorduk..Bu sebeple söyledim..Aman istemeden yanlış bişey söyleyip kalp kırmış olmayayım..

Sadece bakıyorum kıyafetlere...:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:

arkadaşlar şimdi medikal parktan aradılar yarın doktorun işi çıkmış hafta içine alalım randevuyu dediler.sinir oldum.bakalım karar vereceğim hangi gün olacağına.hafta sonu misafirim geliyor.üniversiteden arkadaşlar.o yüzden pek giremem internete.ben yokkan güzel haberler bekliyorum arkadaşlar .pazartesi geldiğimde inşallah pembe köşe artacak.hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın arkadaşlar.

merhabalar tekrar ben geldim ve ADET olmuş olarak
benim umudum kasım14 de taşındı ve eşimin de tam ogün dk randevusu var uldrason çekilecek ve sperm testi verecek
hadi bakayım hayırlısı olsun hepimiz için:))))

yeni hamişler istiyorum ona göre eeeeeeeeeeeee:))

hemşerim benim bu ay adetime 6 gün kala göğüslerim acımaya ve şişmeye başladı.2 hafta çok erken.ama bundan önce 4 ay ilaç kullanınca benimde öyleydi.10 günkala falan davul gibi olurlardı.sen ilaç kullanıyormusun.onların etkisi olabilir.inşallah başka şeyin etkisi vardır tabi.en büyük dileğimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…