Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım ekledim ben onu , 2 sayfaya geriye gidersen listemizde yazdım senin içeriğinde yazıyor. Sen göremedin herhalde a.s.

Kızlar ben çıkıyorum. Kendinize iyi bakın. Hepinizi öpüyorum. İnşallah akşama gelebilirim. Şeniz

Ayyyy canım benim inşallah. Bu göğüs ağrıları hamilelik belirtisidir inşallah. Gerçi başka hiç bi belirti yok ama. Belki de erken adet olurum o yüzdendir. Ben ilaç falan hiç kullanmadım. Senin de güzel haberlerini bekliyoruz bebişin ve seninle ilgili.

beyazmelek uzuldum canim banlanmana ama allahtan 1 gunmus gecmis olsun diyelim canim
ama neden oldugunu anlamdim fotoda nede guzel cikmistin gelince anlatirsin canim dinlen 1gun

kizlar bu arad gecnlerde ben y kromozom demisim amam orda bsaka bir sey yaziyomus yani test sonucu degilmis bende anlamadim bugun baska bir kagit geldi eve test sonucu direkt dr a gitmis 10 gun sonra rdv var esimin butun testleri bitti dr bakip soyliycek benimkilerde bitti sanirim yani 27 sinde ogrencez daha detayli insallah o zaman guzel haberler veririm insallah arkadaslar

kizlar ben cikiyorum yine pek kimseler yok yada ben gelince gidiyor herkes yarin guzel haberlerle gorusmek uzere
hayat bazen cok zor oluyor allah sabir versin hepimize insallah ben inaniyorumki listede adi olan herkes icin hayat zor hepimize once bol bol sabir arkasindan bol bol bebek allahim dualarimizi kabul eylesin amin

beyaz melek neden bamlandıki
ne fotosu ne için ben neden bir haberim yaaaaaaaaaaaaa

Canım bi önceki sayfalara bakarsan beyaz melek bi resim koymuştu kendi resmi tahmin ediyoruzki o yüzden tam bi bilgimizde yok açıkçası gelince kendisinden öğrenicez

dikkat dikkat ben geldim
şuan istanbuldayım kardeşimden yazıyorum 2 buçukta indim yol acayip yordu başım ağrıyo
sizler nasılsınız hepinize hayırlı cumalar

beterim resmini gördüm ne giydin çekte fiziğin harikaa maşallah
sende yaş kaç
bluzunda harika
ayrıca dip boyan gelmiş :)))

dikkat dikkat ben geldim
şuan istanbuldayım kardeşimden yazıyorum 2 buçukta indim yol acayip yordu başım ağrıyo
sizler nasılsınız hepinize hayırlı cumalar

Canım hem istanbula hemde topiğe hoşgeldin ben çok şükür iyiyim sen nasılsın gerçi yol yormuş belli. Bol bol gez eğlen tadını çıkar İstanbulun Şeniz

Canlarım ben çıktım mesai saatim bitti hepinize iyi hafta sonları diliyorum ben hafta sonları giremiyorum biliyosunuz. Bi fırsatını bulursam girmeye çalışıcam ama olmazsa pazartesi görüşmek üzere inşallah girdiğimde yeni hamiş haberleri alırım. Sizleri seviyorum kendinize ii bakın...........Şeniz

Kızlar ben çıkıyorum. Kendinize iyi bakın. Hepinizi öpüyorum. İnşallah akşama gelebilirim. Şeniz

bizde seni öpüyoruz a.s.:1hug::asigim: kendine iyi bak canım :asigim:

kızlar ben anneme gidiyorum şimdilik çıkıyorum sonra görüşürüz canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…