Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım bir önceki mesajını da okudum , canın çok sıkılmış. Sıkılmasını anlayabiliyorum. 4 ay kısa bir zaman değil senin için. Ama herkesin bünyesi de bir değil. Bir yıla kadar beklemek gerekebiliyor bazen. İnşallah değerlerin düzelmesi için bu kadar vakte ihtiyaç yoktur. Ancak şimdiki zamanda verilen spermlerin bundan 72 gün önce üretildiğini düşünürsek ; tam sıcaklara denk geliyor. Biraz daha sabır güzelim. Hem yazın üretimleri geçecek , hem de ameliyatın olumlu etkileri devreye girecek. :lepi: Şeniz

haci78 bu mesajım sana güzelim. Senin mesajınla nisafidan'ın mesajı iç içe girmiş. a.s.

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ
Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz.
Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz.
Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

İNCİR KÜRÜ
Kaliteli yumurta oluşumu ve yumurtlama sorunu gidermek için

8-9 adet kuru inciri soğuk suda yikiyoruz.
Yarim litre kaynayan suya 8-9 tane kuru incir atiyoruz ve 8-9 dk kaynatiyoruz.
Daha sonra bu suyu sabah ve öğle yemeğinden önce yani günde 2 kez içiyoruz.
Bu uygulama 20-25 gün devam ediyor.

Prof. Dr. Ibrahim saraçoğlu

kızlar bakın bu benim........................
en kısa zamanda ben ve sizler böyle oluruz inşallah sizinle paylaşmak istedim+

ce9a1e98d58301b9eefc30crm7.jpg

Nasıl yaptın kız onuuuuuuuuuuu :1shok: Hangi arada derede becerdiniz :roflol: :roflol: Canım hakikaten nasıl yaptın? :uhm: Hamilelik çok yakışmış bu arada bitanem. Güzelliğine güzellik katmış. :içelim: :1rolleyes: :asigim: a.s.

hepinize hayırlı cumalar canlarım....ben sabah test yaptım dayanamadım..her zamanki gibi negatif...

Biraz erken yapmışsın canım. Derendeniz ve olymposss arkadaşlarımız 2 gün çıkınca yaptıklarında negatif çıkmıştı. derendeniz 7. günde , olymposss da 4. gün de pozitif gördüler. :nazar: ki olymposss'un ki yine hayal meyaldi. :nazar:

Biraz daha beklemeni öneririm. a.s. Hemen moralini bozma. Belki gerçekten hamiş değilsindir ama erken test yapma alışkanlığından kurtulmamız lazım. Bize hiçbirşey kazandırmıyor. :1rolleyes:

sağolun kızlar ya hayal da olsa mutlu oldum işte hemde çok
sanki gerçekmiş gibi içim içime sığmıyor

canlarım napıyonuz beyaz melek çok yakışmış eee güzele ne yakışmaz :CüvCüv:
zeynepcim erken yapmışsın biraz daha bekle .nevrocum seni iyi gördüm sengözlerimebaksanab eski formuna dönmene sevindim:dance:

kızlar bakın bu benim........................
en kısa zamanda ben ve sizler böyle oluruz inşallah sizinle paylaşmak istedim+

ce9a1e98d58301b9eefc30crm7.jpg

canım maşallahhhhhhh gerçekten bir harika gözüküyorsun inşallah en kısa zamanda seni böyle görmeyi nasip eder yüce allahım gönlünün muradını versin allah:dance::dance::dance:

herkeze günaydin...
Mubarek cuma gününde hepimizin dualari kabul olsun inşallah.
Nasilsiniz kizlar nevroşum sen nasilsin dün pek görüşemedik canim...
Umarim hepiniz iyisinizdir....

Canım merhaba. Sana da hayırlı cumalar. Bu aralar ben pek görünemiyorum maalesef ama yeni haftabaşından itibaren bomba gibi olacağım Allahın izniyle. :lepi: Sen nasılsın güzelim? hihoyyyt

nevro canım artık seni gerçekten hafta başından itibaren bomba gibi görmek istiyoruz canım sen olmayınca olmuyor valla

[/COLOR]
medikal parka gideceğim doç. dr.murat arslan.arkadaşım gidiyor çok memnun.arkadaşım şu an 4 aylık hamile.hayırlısı canım inşallah hayırlı haberlerle döneceğim.çok heyecanlıyım.

İnşallah canım hayırlı haberlerle dönersin. kaydirigubbakcemile2 Bizi de merakta bırakma ama. kaydirigubbakcemile2 Ayrıca kızlar bişey sorucam size benim adetime daha 2 hafta var ama göğüslerim çok acıyo. :uhm: :uhm:

Beyaz melek canım süper olmuşsun gerçekten çok yakışmış bayıldım güzelliğine güzellik katılmış:1hug:

nevrosky ya hergün geçmiş olsun diyoruz .hiç bizi dinlemiyor.geçmedi gitti.sensin olmuyor .hiçbir arkadaş kızmasın bende dahil olmak üzeri hiçbirimiz senin kadar takipçi değiliz. şuda var yazılan hiç bir yazıyı es geçmiyorsun.hiçbirimiz senin gibi değiliz kısacası.sen olmayıncada hiç tadı yok bu sitenin.en kısa zamanda şu hastalığı atlatıp daimi olarak aramızda görmek en büyük temennimiz.birde en kısa zamanda seni hamile görmek istiyoruz.o gün varya çok uzak değil ben buna inanıyorum.sen bizlerden bu kadar dua alınca en kısa zamanda Yüce Allah meleğini gönderecek.

Canım elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Ama bu hastalık belimi büktü. Yine gündüzleri girebildim işyerinden çok şükür. Ben Kurban Bayramı'nı düşünüyorum kara kara. 9 gün boyunca olmayacağım. Ve işin kötüsü kayınvalidelerin orada girecek yer de yok. Çok üzgünüm çoook

Allahım şifamı veriyor yavaş yavaş çok şükür. İlaç kullanmadığım için zor geçiyor ama ilaç kullanmamaya özen gösteriyorum bebek istediğimden beri. Çoğu gitti azı kaldı. Bir iki güne kalmaz düzelirim inşallah.

Canım çok çok teşekkürler. Güzel dileklerin için. Hakkımdaki güzel düşüncelerin için. Sen kaldın çok şükür. :nazar: :Saruboceq: Başka arkadaşlarımız kaldı :nazar: :Saruboceq: Yeni kalanlar da olacak inşallah yakın zamanda. Ben de sıram vaktim gelince hamiş olacağım. Allah hepinizden razı olsun. :Saruboceq:

kızlar gunaydın.hayırlı cumalar dılıyorum hepınıze.rabbım duamıza ıcabet etsın ve bıze karsılıgını en kısa zamanda nasıp etsın.bende ıkı gıbı gıdıcem doktora.bırazdan esım gelır.cok heyecan yaptım ya.korkuyorumda bıraz kızlar ne olur dua edınde kıstlerım buyumemıs olsun.eger buyumusse buyuk ıhtımal dogumkontrol hapı verıcek ve hamıslıkte baska bahara kalcak.yıne ugrarım kızlar acıl bır ısım var.wc:)))

Merhaba bitanem. :1hug: Sana da hayırlı cumalar. İnşallah herşey güzel olur bugün. Doktor güzel şeyler söyler. Sen şu an doktordasındır belki. Dönüşünü merakla bekliyorum canım. Allah yardımcınız olsun. :Saruboceq: a.s.

merhaba
ben aranıza yenı katıldım sper tahlılınde degerler dusuk olunca doktor esımde varıkosel olmasından suphelendı. 1 yıllık evlıyız ve hıc korunmadık zaten olsaydı sımdıye kadar olurdu.
kecı boynuzu kuru uyguladım 6 ay boyunca ılerı hareketlı sperm duzeyı 3 mılyon yanı ımkansız gıbı bısey
ankara da yasıyoruz bıldıgınız doktor ısımlerı varmı arkadaslsr

Canım hoşgeldin. Elinizdeki spermiogram sonuçlarını bizimle paylaşırmısın bir bakalım. a.s. yerimseniben

X