Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkese iyi akşamlaaar kızlar....hasta olan arkadaşlara özellikle nevrosky çook geçmş olsun...inşallah yakın zamanda sapasağlam sağlıklı halinize kavuşursunuz...

Merhaba arkadaslar hepinize hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin gönlünün muradını versin.

56606569md4.png

VE bizlerede böyle bir mucize nasip etsin :Saruboceq:

Canımmmmmm sana da hayırlı cumalarrrrrrrrrrr. a.s. Ayrıca bebek bir harika. :asigim: Allahım inşallah bizlere de nasip eder. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

slm kizlar nasilsiniz nevar ne yok ya sizlere bir sey sorucam hani nevro bi karisim tarifi vermisti ballai tarcinli yumurtlama icin onu bulamiyorum bilen varmi yada nevrocum buralardaysan bi yazarmisin nasil oldugunu ben az once yaptim bir kasik aldim ve direkt banyoya afedersiniz midem kalkti ve istifra ettim cok kotu yaaa benmi anlis yaptim

Bitanem ; çörek otu bal tarçını karıştıyorsun ama göz kararı. Ben hiç kaşık kullanmadan hepsinden döküyorum küçük bir kapaklı kaseye. Bu sebeple tarif de edemiyorum. Ama tadı kötü olmuyor. Bir çay kaşığı gayet de güzel oluyor. Neden senin öyle oldu ki? :uhm:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız nevrom canım sen nasılsın senle hiç konuşamadık umarım daha iyisindir :1hug:

evet ya nevrosky sen olmassan biz ne yaparız .sen bana söylemiştin mona rosa söylemiş diye.ben daha sonra unuttum ayrıca teşekkür etmeyi.kim olduğunu bilmedeğen çok dua ettim sana ama kim olduğunu biliyorum artık.Allah tüm arkadaşlarıma bu yaşadığım mutluluğu yaşatsın .ama senin buraya tavsiye etmen ve en çokta nevrosky in bize destek olması.benim şu hamile olmamda en büyük etken sizlersiniz.Allah hepinizden razı olsun canım.en kısa zamanda sizi ve diğer arkadaşlarımıda hamile görmek en büyük dileğim.Allah gönlünüze göre verir inşallah bu ay hamile haberlerinizi alırım.kendim için herşeyin yolunda gidip bebişimi kucağıma almayı , sizler için de en kısa zamanda çift çizgiyi görüp bize haber vermenizi ve hayırlısı ile bebişlerinizi kucağınıza almanızı diliyorum Yüce Allahtan.

gerçekten nasıl teşekkür etsem azdır.

Canım herşey yolunda gitsin , sağlıkla kucağına al inşallah. :Saruboceq: Biz de sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Sen de bizimle tecrübelerini paylaşıyorsun , paylaşacaksın. Bizlere umut oldun. Elinden geldiğince birip bizlerle olmaya özen gösteriyorsun. Allah senden razı olsun. Bizleri bırakmıyorsun. Yanlış anlaşılma olmasın. Diğer hamiş kalıp sık uğramayanlara hiçbir şekilde sitemim yok. Çünkü zaten hamileliğin vermiş olduğu bazı sıkıntılar hem de araştırılması ve takip edilmesi gereken başka konuların yoğunluğu nedeniyle gelemiyorlardır. Yoksa hepsinin kalbi bizimle biliyorum. Bizleri unutmadılar elbet. Ama sen elinden geldiğince bize vakit ayırıyorsun çok sağol bitanem. a.s.

:sm_cool:Selam kızlarrrr herkeze hayırlı akşamlarrrr :)Nevromm hehe artık evindesin iş yok tatilll hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Ay Nevrosky cığım herkes senden bişey istiyo. bende istiyim bari. :a015: Bizim "tedavi için kullandığımız şeyleri" yazdığın bölüme eşimin klomen ve betasec vitamin kullandığını yazar mısın? Ayrıca eşim 1 yıldır sigara içmiyo. sırnaşık şey sırnaşık şey Rica etsem yazarmısın tatlım. Öptüm seni. :1hug: :1hug:

İste tabi bitanemmmmmm. Eklerim birazdan canım. a.s.

Arkadaşlar bunu yazdım,sonra düşündüm yanlış anlaşışma olmasın..Nevro ile arasıra hamiş kıyafetlerine bakıyorduk..Bu sebeple söyledim..Aman istemeden yanlış bişey söyleyip kalp kırmış olmayayım..:eek:

Sadece bakıyorum kıyafetlere...:asigim:

Canım ben de yanlış anlaşılacak birşey göremedim bitanem. Zira dıptıs mesajı değiştirmiş sanırım. Zaten burda kimse birbirini yanlış anlamaz. Biz birbirimizi biliyoruz. Eğer o mesajın orjinalini görenler vardıysa da yanlış anlamamışlardır. Zira ben görmedim , yorum yapamıyorum. Ama seni çok iyi tanıyorum. kaydirigubbakcemile5 :lepi: O yüzden hiçbir şekilde sıkıntı yok. :1hug: Seni seviyorum. :asigim: Benim için de baksana canım oradan eccük kıyafet. Ben de bir bomba patlatırım belki kaydirigubbakcemile3 Ne güzel bakıyorduk ama di mi? Ben çok açıldım biraz bıraktım alışverişi. :roflol: Sana iyi alışverişler bitanemmmmmmm. :asigim: a.s.

arkadaşlar şimdi medikal parktan aradılar yarın doktorun işi çıkmış hafta içine alalım randevuyu dediler.sinir oldum.bakalım karar vereceğim hangi gün olacağına.hafta sonu misafirim geliyor.üniversiteden arkadaşlar.o yüzden pek giremem internete.ben yokkan güzel haberler bekliyorum arkadaşlar .pazartesi geldiğimde inşallah pembe köşe artacak.hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın arkadaşlar.

Canım tüh yaa hep erteliyorlar sizin buluşmanızı. İçin de kıpır kıpır. Eccük daha dayan bakalım. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Sana şimdiden iyi haftasonları canım. a.s.

nevroşum gelmişsin.nasılsın bakim.iyisindir işallah...bak bi daha hasta olma sakın sensiz olmuyor yapamıyoruz...

iyi akşamlar kızlar nasılsınız nevrom canım sen nasılsın senle hiç konuşamadık umarım daha iyisindir :1hug:

Merhaba canım , iyi akşamlarrrrrrr hihoyyyt Şeniz Evet canım daha iyiyim çok şükür. tatil de gelince motive oldum acayip. Biraz da hafifledi zaten pazar'dan peri hastayım. laelaelaelaelae Sen nasılsın canım? a.s.

:sm_cool:Selam kızlarrrr herkeze hayırlı akşamlarrrr :)Nevromm hehe artık evindesin iş yok tatilll hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Balımmmmmmmmmmmm. :dance: Döndüm sahalaraaaaaaa :roflol: :roflol: :roflol: Süperim. Yani eccük hastayım. Tam iyileşmedim ama daha iyiyim. Yemeğe oturacağız şimdi. Sonra gelirim. Laptop'tayım. Öbüründe kociş var kaydirigubbakcemile Bununla pek verimli olamasam da geleceğimmmmmm. Şeniz

nevroşum gelmişsin.nasılsın bakim.iyisindir işallah...bak bi daha hasta olma sakın sensiz olmuyor yapamıyoruz...

Geldimmmm gülümm valla. kaydirigubbakcemile5 Çok özlemişim akşam sohbetlerini yaw. sengözlerimebaksanab Elimden geldiğince kendime iyi bakıyordum ama oldum işte. İnşallah bundan sonra olmam canım. Sen nasılsın? a.s.

herkese iyi akşamlaaar kızlar....hasta olan arkadaşlara özellikle nevrosky çook geçmş olsun...inşallah yakın zamanda sapasağlam sağlıklı halinize kavuşursunuz...

İyi akşamlar güzelimmmm. :1hug: Çok sağol. Daha iyiyim çok şükür. Sen nasılsın? a.s.

kızlarrrr hihoyyyt
kaldı 13 günüm hihihihihi adet tarihim 30 ekim canlarım
nevom iyisindir umarım :uhm:

Canımmmm iyiyim çok şükür. Tatili görünce birden açıldımmmmmm. Hehehehe sırnaşık şey

İnşallah arkadaşlar yolu bulmuşlardır bu ay. yerimseniben :CüvCüv: :içelim:

dikkat dikkat ben geldim
şuan istanbuldayım kardeşimden yazıyorum 2 buçukta indim yol acayip yordu başım ağrıyo
sizler nasılsınız hepinize hayırlı cumalar

Hoşgeldin canımmm. :1hug: Yolculuk seni sarsmış. Güzelce dinlen. Sonra görüşürüz. Sana da hayırlı cumalar bitanem. a.s.

Canım ben de yanlış anlaşılacak birşey göremedim bitanem. Zira dıptıs mesajı değiştirmiş sanırım. Zaten burda kimse birbirini yanlış anlamaz. Biz birbirimizi biliyoruz. Eğer o mesajın orjinalini görenler vardıysa da yanlış anlamamışlardır. Zira ben görmedim , yorum yapamıyorum. Ama seni çok iyi tanıyorum. kaydirigubbakcemile5 :lepi: O yüzden hiçbir şekilde sıkıntı yok. :1hug: Seni seviyorum. :asigim: Benim için de baksana canım oradan eccük kıyafet. Ben de bir bomba patlatırım belki kaydirigubbakcemile3 Ne güzel bakıyorduk ama di mi? Ben çok açıldım biraz bıraktım alışverişi. :roflol: Sana iyi alışverişler bitanemmmmmmm. :asigim: a.s.

canım site adı vardı sorun olmasın diye editledim ziraa yasak. aman beeee bademim neden alınsın millet yahu :mymeka: bende bakıyorum hep hatta bir kaç tane aldım bile :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar tekrar ben geldim ve ADET olmuş olarak
benim umudum kasım14 de taşındı ve eşimin de tam ogün dk randevusu var uldrason çekilecek ve sperm testi verecek
hadi bakayım hayırlısı olsun hepimiz için:))))

yeni hamişler istiyorum ona göre eeeeeeeeeeeee:))

Canım ateşin düşünce anladığın için pek yıkılmadın haliyle. Aslında bu ateş işi iyi. Ben de ölçüyorum ve son noktada zaten belli ediyor ne olacağı. Böylece ümitlenmiyorsun. Ya da aniden hastalanıp üzülmüyorsun. Hayırlısı bakalım. O gün sizin için baya büyük bir gün. İnşallah o gün meleğinin haberini almak nasip olur sana güzelim. :Saruboceq: :CüvCüv:

Merhaba canım , iyi akşamlarrrrrrr hihoyyyt Şeniz Evet canım daha iyiyim çok şükür. tatil de gelince motive oldum acayip. Biraz da hafifledi zaten pazar'dan peri hastayım. laelaelaelaelae Sen nasılsın canım? a.s.

oh be iyi olmana çok sevindim hihoyyyt canım valla ben pek iyi sayılmam adet olucağım herhalde çok sancım var ne yapalım hakkımızda hayırlısı bari biran önce olayımda aşılama için tedaviye başlayayım a.s.

X