Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

gunaydin akdas

canim insallah tedavin sonuc verir sende hamisler listesine girersin

6 tane yumurta bence iyi bi sayi sakin dusunup bos yere germe kendini

hakkinda hayirlisi olsun canima.s.

gunaydin akdas

canim insallah tedavin sonuc verir sende hamisler listesine girersin

6 tane yumurta bence iyi bi sayi sakin dusunup bos yere germe kendini

hakkinda hayirlisi olsun canima.s.

sağol canım ya. gerçi daha toplanmadan bilmiyorum ama.en azından büyüklüklükleri

birbirine yakın ve orantılı.çok heyecanlıyım çoooooooooooooooooook

BADEM in pasiflorasından bana da lazım galiba
:1rolleyes:

cumaniz mubarek olsun kizlar
hepimizin gonlunden gecen guzellikleri rabbim saglikla yasatsin bizlere insallah:CüvCüv:a.s.

Kendini üzme şeker bendende 7 yumurta toplanmıştı önemli olan yumurtanın sayısından cok kaliteli yumurta sayısı. Zaten maksimum 3 embriyo transfer edilebiliyor. Kafan rahat olsun. Herşey yoluna girer.

canim rabbim gonlune gore versin insallah
bu ay asilama yaptirmistim ama malesef negatifsenağlama
benim 10_15 tane yumurtam vardi ama 14. gun sadece 1 tanesi olgunlasmisti
otekiler devam ediyodu buyumeye ama yetisemediler asilama zamanina
olacagi varsa ha 1 tane ha 10 tane
icini ferah tut bu ay insallah bol hamis haberi aliriz hayirlisiyla:CüvCüv:

Kendini üzme şeker bendende 7 yumurta toplanmıştı önemli olan yumurtanın sayısından cok kaliteli yumurta sayısı. Zaten maksimum 3 embriyo transfer edilebiliyor. Kafan rahat olsun. Herşey yoluna girer.

Çok teşekkür ediyorum.ama biliyosun işte insan telaşlanıyor. toplama işlemi sonrası çok
ağrı oluyor mu canım ?

Günaydın canlarıımmmm...... hihoyyyt hihoyyyt Hepinizin cuması mübarek olsun. Hepinizi öpüyorum... a.s. a.s.

Çok teşekkür ediyorum.ama biliyosun işte insan telaşlanıyor. toplama işlemi sonrası çok
ağrı oluyor mu canım ?

ağrı mı? ben yaptırmadım cevabımla seni yanıtmıyayım, yapan arkadaşlar yazarlar sonra canım

akdas canım inşallah güzel sonuç alırsın ve senin hamiş haberinide duyarız :CüvCüv:a.s.

hepinize hayırlı cumalar canlarım....ben sabah test yaptım dayanamadım..her zamanki gibi negatif...

herkese günaydınlar hayırlı cumalar olsun inşallah allahım en kısa zamanda hepimizi bebiş sahibi yapar inşallah

Günaydın canlarım Herkese hayırlı cumalar, Allahım şu mübarek günün hatrına bütün dualarımızı kabul eyler inşallah.

Günaydın canım endişelenme Allahın izniyle herşey yolunda gidicek dualarımız seninle.:1hug:

hepinize hayırlı cumalar canlarım....ben sabah test yaptım dayanamadım..her zamanki gibi negatif...

canım daha günün gelmemiş acele etmişsin 1 gün geçsin öyle yap hatta o bile yanıltabilir asıl 4 gün falan geçmesi ama sabredmek zor oluyor tabi canım yani şuan daha negatif demek için erken :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…