Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
oluruna bırakın canım belki ameliyattan dolayı düşmüştürde düzelir işallah.Allah acil şifalar versin canım.

haci78 canım ya sen yinede ümüdini kesme :1hug: benim eşim de ameliyt oldu doktora ne zaman düzelir diye sorduğumuzda o belli olmaz belki 1 seneyi bile bulabilir demişti allah yardımcınız olsun canım inşallah herşey yoluna girer :1hug: eğer yine olmassa o zaman da tüp bebek hakkınızı kulalanırsınız a.s

merhaba arkadaşlar ben de arasıra uğruyorum ama cidden nevronun yokluğu hissedilmiş geçmiş olsunn kuzuşa

benim 10 yaşında bir kızım var ama ilk evliliğlmden.ikinci eşimle 3 sene önce evlendik.askerlik yüzünden bebişi erteledik.askerliği bitti geldi.ama benim yaşım 32 olduğundan dr. kontrolünde hamile kalmak istedim.rahimimde 2.5 cm de çikolata kisti varmış.hormon tahlillerim oldu. FSH sınırda çıktı.yani acele etmemiz gerekiyomuş.eşimin ilk evliliği olduğundan onada sperm testi yapıldı ama ben tekrar bir şok oldum.spermi çok düşük çıktı.4.000.000.000 ve bunlarında %25 i B kaliteymiş A kalite bile sperm yokmuş. dr. um üroloğa sevketti.ürolok ta eşimin ultrason sonuçlarını istedi.şimdi onu bekliyoruz.pazartesi tahlillri de olduktan sonra üroloğumuz karar vericek aşılama yada tüp bebek diye. eşim kızıma mükemmel babalık yapıyo ve ben ondanda bir çocuğum olsun istiyorum BEN EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM......

kızlar benim uykum geldi mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

herkese iyi geceler diliyorum a.s.

haci78 canım bak bir yerde okudum.amliyat olmadan önceki değerler 2-6 milyon arasıymış.ameliyattan sonra ise yaptırdıkları testte 2-3 milyona kadar düşmüş.hareketlili %0-10 muş.9 ay sonra yaptırdıkları testte ise sayı 20 milyona yükselmiş.yani ne olur bozmayın moraliniz bekleyin birazda.3-5 ay sonra yine yaptırın bakalım nasıl çıkacak.

selam kızlar yazılanları okudum.bende gondereyım bır resım dedım yok olmuyor....offff
cok fazla gıremıyorum sıteye nevrom hala sanırım...antıbıyotık felan alsa cabucak duzelırde.
mujdelı haberde yokkkk...
yarın bende dr gıtmeye baslıyom bakalım.yenı dr ne dıyecek...semn analızı felan da yapıldı.hepsını yarın alıp gıtcez...insallh guzel seyler soyler...
dıger dr sperm ler yumosları dolleyemıyor demıslerdı...elbet bırgun yolunu bulacak bu spermcıkler...

Evet ya, nevronun yoklugunu hissediyoruz hepmiz. Allah acil sifa versin. Insallah yarina daha iyi olur.:asigim:

Gecenlerde tvde maya tüp bebekten doktor varikosel ameliyati olanlarin durumu hemen düzelmez, bu bir yanlis anlama demisti.
Haci cim sende simdi haklisin, cok yoruyor insani.
Ama bütün arkadaslara sesleniyorum, hic vakit kaybetmeyin. Sebeplerimiz vardi, ama ben simdi cok pismanim daha cok üstünde durabilirdik diyorum. Ara vermek hic iyi olmuyor. Cesaretimiz daha da azaldi, soguduk resmen tedaviden. Hatta bir ara vazgecmistik bile.
Biz elimizden geleni yapalim da, gerisi Allahin takdiri. Kizlar hepinize iyi geceler, kendinize iyi bakin.Şeniz

ne sperm mişş öldürdüüüü yolunu nasıl bulacakkk laelaelaelaelae kötükedihüso

hoşgeldin canım a.s. uıtrason vorikosel varmı diye bakılıyor pazartesi iyice sonuçlar belli olur allah yardımcınız olsun inşallah kısa zaman da bebişiniz olur :ecrin_bebek:

sperm sonucunu anlayamadım çok karışık ve 4.000.000.000 bunda da bir yanlışlık var galiba. güzel bir şekilde açıklarsanız bilgisi olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır

çok geçmiş olsun a.s.

rapunzellcim, sanada Allah kolaylik versin. Insallah yarin doktor güzel seyler söyler.
Bazi doktorlar insanin sinirini öyle bozuyorki. klava:
Onlar hastanin psikolojini biliyorlar, yinede dikkat etmiyorlar.

Bir kac defa öyle doktordan aglayarak ciktigim günleri hatirliyorum.
Simdi cok sükür öyle degilim.

Hosgeldin justing76, ne olur moralini bozma. Cok daha kötü durumlarda olanlar hamile kalabiliyor artik.
Insallah asilama ile bebegie kavusursun. Bize haber verirsin degilmi...

Bu saatlerde kk süper hizli calisiyor, ama uykum geldi. Kizlar iyi geceler iyi uykular, bende cikiyorum artik.

Cumartesi mikroenjeskiyon tedavim başlıyor..sakinliğimi korumak için pasiflora mı alsam acaba:1rolleyes:

günaydın kızlaaaaaaar

BTLKLC VE AYMES teşekkürler iyi dilekleriniz için.

dün çatlatma iğnemi oldum. cumartesi toplanacak yumurtalar. aslında alınacak demeliyim

çünkü sağda yumurta gelişmemiş sol da da hep 6 tane saydı dr. moralim bozuldu kızlar

yaaaaa.:1no2: bilmiyorum 6 tane yetermi ki.....

NEROOOOOOOOOM canım geçmiş olsun. iyiyleş bir an önce özledik seni. (tabi ben gündüz okulda olunca giremiyorum nete. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…