Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kkiz fadik gel opecem seni merci hayatim yaptim ama elim bos olunca burayada kaydederim artik beni o sitede bulabilirsiniz

glitteryourway24548badem7.gif

canum resmi koyarken çıkan ekrandaki" http:// "bunu sil önce sonra linki kopyala bak ben düzelttim oldu :smiley-cool:

kizlar kafayi yedik iyce ne guzel yaaaaaaa hepinizi opuyorum kokulu kokulu eeeeeeeee bu nerden geldiyse aklima hicte sevmem bu lafi iyi aksamlar ben kaciyim artik yarin gorusuruz insallah

merhaba arkadaşlar.görüşmeyeli nasılsınız?bu aralar pek yoğun geçiyor?pek uğrayamadım.var mı yeni gelişmeler?hamişler falan....:emir_bebek:

selam kızlar ben geldim
ne var ne yok bakalım ben yokken değişiklik varmı

http://img519.imageshack.us/ bu adresden gireceksiniz canımcım

al canım arkadaşa hazırlamıştım sende faydalan a.s.

***********************************************************************************************************

yardm1kw2.jpg

***********************************************************************************************************

yardm2xj0.jpg

yardm3ox0.jpg

yardm4vd8.jpg

my.php

diğin bilgiler için cok tesekkürler dıptıscım.Bende bir denim dedim.Bakalım becerebilecekmiyim kaydirigubbakcemile3

Allah hepimize böyle güzel melekler nasip etsin insallah

Diptisdiptis bir deniyeyim dedim çok güzel sağol.peki isminin yanindaki foto ya da simgeyi nasil yüklüyorsun ben bir kere yapmaya çaliştim ama olmadi

Nevrocum ben adet oldum.bi daha ki adet tarihim (gene olursam tabi) 12 kasim
hem grip hemde adet 2 si bir arada perişanim .kendinize ii bakin ii geceler arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba,ben de yasmin kullanmam sebebiyle daha erken adet oldum..( çatlamayan yumurta oluşmuşumunu engellemek için..Kist oluşmasın diye..)Az evvel yani..Cumartesi 3.güne denk geliyor..Hakkımda hayırlısı...:eek::Saruboceq:

X