Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba kizlar, sizden haber alamadan duramiyorum. Insallah hersey yolundadir.
Düzenleme olacakti kkda diye seviniyorduk, ama hala bir degisiklik yok.
Gündüz de giremedim. Arkadaslar resimler güzelde, daha da yavaslatiyor özellikle büyük resimler.
Sizdede oluyormu.
Kizlar bizde insallah bu ayin sonunda basliyoruz. Insallah son olur diyorum, ama vazgecmeyecegim.
Olmazsa tekrar deneyecegim. Cikmamis candan ümit kesilmezmis derler ya.
Bu gidisle menopoz a kadar tedaviler devam edeccek.

deneyim bi demiştim oldu dimiiii nere bakıyo bu veletler acepppp yerim ben onların memişlerini yafff

slm kızlar nasılsınız bakalım.

sbırsız canım benimde görümcemin 7 yıldır olmuyor çoçuğu.ben evleneli 1 yıl 3 ay oldu.1 yıl boyunca korunduk.2 ay önce eşimin varikosel olduğunu öğrendik ve korunmayı bıraktık.korunduğumuz süre zarfında bende seni gibi dua ettim ilk önce görümcemin çoçuğu olsun diye. şimdi bazen düşünüyorum da Allah ın gücüne mi gitti acaba diyorum işine karışmak gibi oldu diyorum.
Rabbim en kısa zmanda bütün evlat sahibi olmak isteyen herkeze versin kucaklarımız boş bırakmasın.:Saruboceq:

Selam kızlarr herkeze hayırlı akşamlarrrrrr .Yaa nevromm nerelerdesin canım çok özledim senii hiç karşılaşamadık bugün ağlıcam ama şimdi ben senağlama

meraba balım nasılsın...anlaşılan nevroş iyileşmemiş.yoksa topiğini bırakırmıydı hiç...allah acil şifalar versinnn işallah...

meraba balım nasılsın...anlaşılan nevroş iyileşmemiş.yoksa topiğini bırakırmıydı hiç...allah acil şifalar versinnn işallah...

Yabanım canım iyiyim sen neler yapıyosun :)kurtlar vadisini seyrediyordum :)Nevromma rabbim acil şifalar versin inşallahh.Akşam olunca bu hastalık insanı mahvediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…