Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrocum beni de listeye eklermisin varikosel ameliyatı oldu eşi cumartesi diye bakar bakar moral bulurum bu arada yüz ifadeleri bende çıkmıyo??? bide şu evlilik takviminin kaçıncı sayfada olduğunu bilen varmı????????? offffff çok soru sordum dimi???

çok çokkkkkk yakında hepimiz anne olucassssss hehee hissediyorum bunu çok içten hemde :1hug: :asigim: :ecrin_bebek:

aminnnnnnnnnnn bitanem ammimmmmmm bundan başka ne isterimki Allah hepimize hayırlı ve sağılıklı evlatlar nasip etsin :Saruboceq:

İyiyiz canım çok şükür. Gündüz iyi gece kötü ben. kaydirigubbakcemile3 İnşallah daha iyi olacağım en yakın zamanda. Sen nasılsın canım? :1hug:

canım bende iyiyim bu gün orucum tabi orucun verdiği bir halsizlik var acıkmayada başladım akşama daha çok var allah yardımcım olsun :1hug:

Canım gündüzleri işlerden kalan vakitlerde geliyorum canım çok şükür. Ama akşamları kötü oluyorum gelemiyorum. Sana sümüklü demiştim ya bir zamanlar , sorma benim burnum da kıpkırmızı oldu silmekten. kaydirigubbakcemile3 Sen ne yaptın tam olarak atlatabildin mi?

Canım gecikip umutlandırmasından iyidir gününde gelmesi. İnsan heyecan yapıyor , heves yapıyor o zaman. belki onun tadı da başkadır diyeceksin ama inan ben günümde olmayı tercih ediyorum hamiş değilsem eğer. :1rolleyes:

İnşallah biz de öbür ay hamiş kalırız canım. sengözlerimebaksanab Şeniz a.s.

Canım hoşgeldin çok geçmiş olsun migren ağrısı çok kötüdür biliyorum annemde çok çekerdi Allah yardımcın olsun. Biz hep burdayız bekleriz bitanem:1hug:

nevrocum beni de listeye eklermisin varikosel ameliyatı oldu eşi cumartesi diye bakar bakar moral bulurum bu arada yüz ifadeleri bende çıkmıyo??? bide şu evlilik takviminin kaçıncı sayfada olduğunu bilen varmı????????? offffff çok soru sordum dimi???

hoş geldin canım ay çok geçmiş olsun migren çok zor ilaç almıyormusun umarım iyi olursun a.s.

Canım inşallah dediğin gibi yakın yerlere düşer askerliği. :Saruboceq: O zaman görüşebilirsiniz. Çok özlersin sen şimdi kocişini , kıyamammm sana.. :teselli:

Peki o gitmeden hamiş kalırsan ne olucak kız. Yani bebişim olsum tek başıma da hamileliğimin en güzel günlerini geçiririrm mi diyorsun , yoksa eşim geldikten sonra hamiş kalayım doya doya beraber yaşayalım bu mutluluğu ve her günü mü diyorsun? :1rolleyes:

Canım bir aksilik olmazsa büyük ihtimalle kasım ayının ilk haftalarında transfer olur diye düşünüyorum

canlarımm ben geldim...bütün sonuçlarımızı dr a gösterdim veee tanısı sebepsiz infertilite çıktı...yani eşimdede bendede gözle görünen bir sorun yok yani normal yolla olabilir dedi...ama bunca zamandır olmadığı için beni aşılamaya yönlerdirdi...bende düşünüceğimi söyledim ve geldim...
eşimin hareketi %15 ten %25 e çıkmış yani A B toplamı %55 olmuş yani sınırın biraz üstünde..
morfolojide % 12 çıkmış geçen seferkine göre düşmüş
sayıda total 100 milyon kontrasyon 40 milyondu
yani eşimdede bir sorun görmedi dr...bu değerlerle hamile kalınır dedi....ama olmuyo işte....

Sağol bitanemmmmm. a.s. Allah razı olsun. Nereden gelecek. Bal ve elçinden geldi bana. İkisi sizin halayları çekerken hep beni araya aldılar. Her güzel haberde bahaneyle şapur şupur beni öptüler. Yani sağlam çıkmam imkansızdı. :roflol: Amin canım inşallah. Bugün biraz daha iyiyim. Sen nasılsın tatlım? Kontrol ne zaman?

Canım bir aksilik olmazsa büyük ihtimalle kasım ayının ilk haftalarında transfer olur diye düşünüyorum

badem canım çok güzel az kaldı transferine hayırlısı ile bebeklerine kavuşursun :Saruboceq::CüvCüv::ecrin_bebek:

zeynepcim cok sevindim esinde bir problem olmadigina insallah en kisa zamnda hamis olursun ama bebek bekleyeli cok olduysa daha fazla bekleme bence birseyler yapmani tavsiye ederim ablamda ayni sebepsiz ve 6 yldir bekliyor olacagida yok gliba tekrar tup bebek yapicaklar hayirlisi insallah
sebepsiz infertile daha zor ya allahim versin bol bol dua

zeynebcim ben pek sayılardan morfolojiden anlamam ama madem dr değerleriniz normal demiş doğal yoldan olur demiş bence aşılamada şansınız yüksek olabilir a.s

bademcim insallah emekleriniz bosa gitmez allahim kimseyi bu durumda birakmasin insallah en kisa surede canim anne adayi olucaksin cunku cok kararli ve cok ttiz ilerliyorsun

merhaba kizlar
ben geldimmmmmmm

okuyayim sayflari donuyo gerci pc ama ins okuyabilirim

heja canim sana ozel msj attim ama aldinmi bilmiyorum yada atabildim mi canim bi bakarmisin

Balımmmmmmmmmmm günaydınnnnn. :asigim: Ben senin mesajına dönene kadar sanırım çıkmışsın. Ev işleri bekliyor tabi haliyle. İşlerini çabuk bitir gel olur mu? yerimseniben Kaç akşamdır görüşemiyoruz valla. Özledim seninle deli dolu sohbetleri laelaelaelaelae lülülülülülü :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…