Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
gunaydin kizlar nasilsiniz bugun bi guzel haber patladin hadi bakalim
nevrocum cok ozledik seni yine biz sensiz olmuyor
bengusu canim insallah askere gitmeden hamis kalirsin sonra esin gelincede bebisiniz olur ne guzel
balsurat sabah sabah beni aglatin be gulum bende o depresyona girdim ciktim o yuzden korkuyorum ve kendimi rahatlatiyorum surekli allahim uzk etsin

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Şeniz Ben geldim kızlar. Ben yokken yazılan herşeyi okudummmm. :kahve: İşlerim yoğundu bugün ancak yazabiliyorum sizlere. Herkese güzel bir gün diliyorummmmm. :teytey: a.s.

czytajkb8.gif
15.10.2008 Tarihli Yoklama Listesi
czytajkb8.gif

(Sabah 6'dan gece 12'ye kadar geçerlidir. Mesaj yazma sıralarına göre sıralanmışlardır.)

1 el-muallim
2 akdas
3 naren1981
4 Balsurat
5 selen25
6 aymes
7 asi74
8 canzi3445
9 _f_a_d_i_k_
10 sevcangoksel
11 ..ELCHIN..
12 smhsmh
13 nevrosky
14 BTRKLC
15 xvyz
16 BeyzaNur-HH
17 fatıma zehra
18 sema3455
19 BEYAZ MELEK
20 yabangülüm.
21 bengüsu
22 ^^sabirsiz^^
23 asutay
24 olymposss
25 kkpraa
26 benssenb
27 NESELİ:))
28 gaye43
29 vavelya
30 gozdem
31 minos
32 latifeelif
33 nur82
34 fatos1983
35 -badem-
36 nilay74
37 rapunzell_82
38 zynp.ZEYNEP
39 gülsu
40 beauty*
41 birebira
42 heja

Paylaşımlarınız için çok teşekkürler kızlar. :lepi: kaydirigubbakcemile5 Şeniz
Mazeretsiz olarak gelmeyen arkadaşlar lülülülülülü Çok şeyler kaçırıyorsunuz çooooooook kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar alın bendende o kadar mesaj yazıyorum yollayamıyorum hemen hata veriyor kaçtır yazdım ama şimdi görüyrumki gitmemiş mesajlarım neyse griple pençeleşiyorum:KK43:((nevro canım zaten özellikle geceleri dahada ağırlaşıyor insan dün gece hiç yatamadım Allah hepimize şifa versin ama önce acillere inşallah hepinizi öpüyyorum kızlar umarım bu mesajım gider çünkü birazdan evden çıkacağım:KK43:((

Canım sana da çooook geçmiş olsun. Seni çok iyi anlıyorum. Maalesef atlamadım daha. İnşallah bir an önce iyileşebiliriz.:Saruboceq: a.s.

bengüsu canım allahım hayırlı teskereler nasip etsin tez gidip tez gelir inşallah sana da sabırlar versin rabbim

beyaz melekcim moralinin iyi olmasına çok çok sevindim dualarına karşılık bende duacıyım cümlemiz içinnn

benimde 1 ay sonra 1 sene olcak bebişimi bekleyeli bi ışık belirmedi henüz ara ara rüyamda görüp kokluyorum o kadar gerçekçi ki yüce rabbime teşekkür ediyorum rüya da da olsa hasretimi bi nebze dindirdiği için ben sadece 2 ay çöküntü yaşadım diğer aylar kendimi oyalayacak bişeler buldum hep öyle kiii okulumu bitirdim bu arada hep hayırlısı diye dua ediyoruz eşim ve ben... ne yazıkki eşimin hatasına ilk başta olmasada 4 5 ay sonra ortak oldum ve o ilk aydan itibaren bebek istiyoruz diye sölemeye bşladı herkese e doğal olarak insanlar artık varmı bişe ne haber neden olmuyo dr a gittiniz mi e ben dr a gittiğimi söleyince aaaaaa kısırmısın senden olmuyo o zaman diyolar ve bunu söleyenler üni mezunu ama allahıma şükürler benim ve eşimin ailesi hiç bişe sormazlar ve sıkıştırmazlar işte böle sırf insanların bu merakından dolayı çok kişiyle görüşmeüyorum moralim bozulmasın diye

amma velakin bu kadar strese rağmen çok çok mutlu ve umutluyum inancım sayesinde rabbim elbet güldürecek bizi de inanıyorummmmm ALLAHIM isteyen herkese bebişlerine tez zmandan hayrıyla beraber kavuşmayı nasip etsinn

sagol canim sanada guzel gunler ok canim bu kadar haber verdin git sen islerine bak sagligin iyi olsunda girme bende iyce rahatsiz oldun sandim canim kolay gelsin kendine dikkat et

gunaydin kizlar nasilsiniz bugun bi guzel haber patladin hadi bakalim
nevrocum cok ozledik seni yine biz sensiz olmuyor
bengusu canim insallah askere gitmeden hamis kalirsin sonra esin gelincede bebisiniz olur ne guzel
balsurat sabah sabah beni aglatin be gulum bende o depresyona girdim ciktim o yuzden korkuyorum ve kendimi rahatlatiyorum surekli allahim uzk etsin

günaydın asi ,sağol canım güzel dileklerin için,hayırlısı olsun herşeyin a.s.

arkadaşlar bilenler bilir ilk aşılamam tutmadı eşimin spermleri klomen tedavisine rağmen aksine azalmıştı yıkanmış hali 3 milyon iken 3 ay sonra 600 bin e kadar düştü yıkanmış hali ise 200 bindi haliyle aşılamam tutmadı..

üroloji ve kadın doğum dr um aynı görüşteydiler eşimde varikosel vardı ve aynı yerden 4 kere fıtık ameliyatı olduğu için varikosel ameliyatı olamıyordu...tüp bebek tek çare dediler bize harekette %30 bu arada...

bizde yaşımın daha 22 olduğunu göz önüne alarak tüp bebek tedavisine başlamadık ama keçiboynuzu yiyoruz ikimizde..sormak istediğim keçiboynuzunu kaynatmıyoruz..tane tanbe yiyoruz 1 kilo yedi eşim 2 haftada...acaba böylede faydası olurmu..bal muz fındık ceviz ve pekmeze devam ediyoruz..şu an ilaç kullanmıyor...

keçiboynuzu bu şekilde de fayda verirmi sizce????????????????????

ayrıca 14 ekim de adet oldum kasım 14 de adet günüm listeye eklermisiniz ve şuan tedaviyi bıraktık keçiboynuzunu deniyoruz:)

Canım merhaba , hoşgeldin. a.s. Tarihin belli değildi listede ben onu hemen güncellerim canım. Şeniz Keçiboynuzunu yemek değil de kürü faydalıymış. O şekilde daha etkili oluyormuş. Elbet yemek de faydalıdır ama kürünü uygulayın derim ben güzelim. Şifa olsun inşallah. :içelim:

kızlar ben çıkıyorum markete gitmem gerekiyor sonrada yemek yapacağım ama yine uğrarım,görüşürüz mutlaka,kolay gelsin size,iyi sohbetler :lepi:

balsuratcım canım o ne yazı öle yaw sabah sabah hem ağladım hem de sonuna kadar hak verdim bazı şeyler elimizde değil annalik içgüdüsü doğuştan var ve çok güçlü gerçekten engel olmak çok zorrrr ama rabbim sabırlar versin cümlemizeeee

canım ben yaptım senin nlattığın şekilde..evlilik yıldönümümüzüde yazdım..20.10.2003 bizimki..takvimde 4 years 11months and 25 days yazıyor.doğrumu çıkmış.6 yıla girecekte ondan bizimki..

Canım evlilik tarihiniz 20.10.2003 ise 20.10.2008'de tam olarak 5 yıl bitmiş olur. 6 yıldan gün almaya başlarsınız ama 5 yıl bitmiş olur. Takvim 4 yıl 11 ay 25 gün gösteriyor. 5 gün sonra Zaten 5 yılı gösterecek. Yani doğru gösteriyor. Bir yanlışlık yok canım. yerimseniben

Bu gün co-culture için rahimden parça alındı..Doktordan en küçük spekülümü kullanmasını istedim..
Buna rağmen yine de kastım kendimi elimde olmadan..
Lokal anestezi yaptı,canım acımadı rahimden parça alırken..Zaten mikrop kapmasın diye de işlemden önce tentürdiyot kullandı..Akşam yatmadan önce bir tane antibiyotik almıştım..Kanama olmadığını söyledi doktor..Ancak küloda bir iki damla lekelenme tarzı kanama olabilir dedi..Dediği gibi de oldu..

Daha sonra işimiz bitti diye tam hastaneden çıktık ve otabandayken bizi aradılar..Kan tahlili yaptırmamız lazımmış..Geri döndük..5 tüp kan aldılar..Histoloji de yetkili bir bayana bu kanların ne olacağını sordum..Co-culture için embriyoların gelişimi sırasında annenin kanından alınacak % 10 luk bir serum gerektiği söylendi...Hemşire kan alırken 5 tüp alıcaz biraz başınız dönebilir dedi..Kanımın tamamını alsa gıkım çıkmazdı herhalde...

Hele histoloji dr.u annenin kanı falan deyince gözlerim doldu,ağlamamak için kendimi zor tuttum...
Anne kelimesi...
Benim için birinin anne yakıştırması...
Belki sıradan basit bir olay gibi..

Ama benim için dünyalara bedeldi..

Şimdi Co-culture de hücrelerin yeterli bölünmesini bekleyeceğiz...

Akşam da eve dönmeden önce tanıdık bir eczacıya gidip grip aşısı yaptırdık..Hayatımda ilk kez grip aşısı yaptırıyorum..O da bebiş uğruna..Grip ve benzeri durumlarda tedavinin ertelendiğini duymuştum,Ne olur ne olmaz yaptırayım dedim..

İşte benden şimdilik bu kadar ...

Allah tüm benim gibi bebiş özlemi içinde olanların yüzünü güldürsün inşallah..
Tüm hamişlere de Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasib etsin inşallah...

Bademimmmmmm :asigim: Geçmiş olsun bitanem. a.s. Güzel geçmiş sonuç olarak maşallah. :nazar: Anestezi ile olmuş ama önemli olan sorunsuz bir biçimde olması. :teytey: Annesi melekleri için kan da vermiş. Yavrularını besleyecekmiş o kanla. Ne duygusal bir durummmmmm. senağlama senağlama :a015: Bundan sonra neler yapılacak güzelim? Yani transfere tahminen 1 ay kaldı diyebilirmiyiz artık? :dance:

kızlar ben sımdılık cıkıyorum.ceyız gormeye gıdıcez komsuya annemle.ya benı cok heyecan ve stres basıyor.yarın doktora gıdıcem uc gıbı.esım ızın aldı ısten beraber gıdıcez.zaten kontrollerede hep beraber gıderız.bakalım bu doktor ne dıcek.dort aydır bırakmıstk doktoru belkı kendılıgınden olur dıye ama olmadı malesef.yıne tedavıye baslıcaz hayırlısıyla.benım rabbımden tek ıstegım kıstlerımın buyumemıs olması.cok korkyorum kızlar.aksamları hep aglıyorum.kocıste cok uzuluıyo zavallım.yarını ıple cekıyoruz bakalım.hadı yıne gelırım ben.bys.

bengüsu canım allahım hayırlı teskereler nasip etsin tez gidip tez gelir inşallah sana da sabırlar versin rabbim

beyaz melekcim moralinin iyi olmasına çok çok sevindim dualarına karşılık bende duacıyım cümlemiz içinnn

benimde 1 ay sonra 1 sene olcak bebişimi bekleyeli bi ışık belirmedi henüz ara ara rüyamda görüp kokluyorum o kadar gerçekçi ki yüce rabbime teşekkür ediyorum rüya da da olsa hasretimi bi nebze dindirdiği için ben sadece 2 ay çöküntü yaşadım diğer aylar kendimi oyalayacak bişeler buldum hep öyle kiii okulumu bitirdim bu arada hep hayırlısı diye dua ediyoruz eşim ve ben... ne yazıkki eşimin hatasına ilk başta olmasada 4 5 ay sonra ortak oldum ve o ilk aydan itibaren bebek istiyoruz diye sölemeye bşladı herkese e doğal olarak insanlar artık varmı bişe ne haber neden olmuyo dr a gittiniz mi e ben dr a gittiğimi söleyince aaaaaa kısırmısın senden olmuyo o zaman diyolar ve bunu söleyenler üni mezunu ama allahıma şükürler benim ve eşimin ailesi hiç bişe sormazlar ve sıkıştırmazlar işte böle sırf insanların bu merakından dolayı çok kişiyle görüşmeüyorum moralim bozulmasın diye

amma velakin bu kadar strese rağmen çok çok mutlu ve umutluyum inancım sayesinde rabbim elbet güldürecek bizi de inanıyorummmmm ALLAHIM isteyen herkese bebişlerine tez zmandan hayrıyla beraber kavuşmayı nasip etsinn

inşallah en kısa zamanda beişine kavuşursun canım.evet güzelim en büyük hatamız o oluyor.bende evlenince kim sorarsa korunmuyoruz dedim.tabiki zanman geçtikçe millette sormaya başladı.ama yinede doğduğumuz yerden uzak olduğumuz için bu sorularla çok bunalmadım. en önemlisi ben annemin duygularına çok inanırım.temiz kalplidir.olmadığını biliyordu.ama kızım sen rahat ol olur .çok gençsin olur derdi.sen yengene bakma yaşı 44 oldu onunla sen birmisin derdi.o öyle deyince insanın içi rahatlıyor.haklıymış.hemde doğal yoldan oldu .30 haziran 2007 de evlendim.tam 15. ayda bebişim süpriz yaptı.sende canını sıkma sorununuz neydi hatırlamıyorum ama Allah verecek olduktan sonra sorun ne olursa olsun veriyor canım.

kızlar topiğimizin süper etkili giribi sonunda banada bulaştı gözüm aydın olsun.:içelim:..ballll seni yakalarsam varya tarçınla karıştırıp yiycem .:jeyyar:..yumoşlarıma iyi gelir....şaka bi yana bana mikrobu sevgili oğluşum bulaştırdı...ama ne yapalım başa gelen çekilir...hep beraber çekeriz buruncuklarımızısenağlama

veeeee asıl önemli olan konuya gelelim ...bugün testi yaptırdı eşim binbir suratla...sonucu yarın alıcam ve dr a göstericem..ben tüp bebek bölümüne tedaviye başlamıştım ve benden bütün tetkikleri istemişlerdi ona göre bir yol izliycekti dr...yani rahim filmi, hormon testi ve sperm testini yarın göstericem bakalım ne diycek...artık normal yolla olurmu yoksa aşılamamı der bilmiyorum...ne olur bana dua edin arkadaşlar...yarın öğlen size haber veririm inşallah...

Güzelim geçmiş olsun. En sonunda seni de hasta ettik demek. lülülülülülü Şaka bir yana çok kötü güzelim yaa. İlk başları neyse ama ortaları hiç çekilmiyor. İnşallah sen büyümeden atlatırsın. Şeniz

Eşinin sonuçlarını da merakla bekliyorum. İnşallah seninkiler ve eşinin sonuçları çok güzeldir. Ve güzel haberlerle gelirsin. a.s.

X