Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım bende 22 ekim de güne gitcem o gün yaptırcam.eşimde yaaa bayram aralıkda şu diplerin uzacak diyor.bu adam herşeyden anlamak zorunda sanki:mymeka:.canım benim bu ay yaptırmak istiyor.bayram da değil dedim.ya herkezin kocası böylemi herşeye maydonoz mu?:eek:klava:

bak bak bak adamlarda öğrendi anacığım herşeyi:1closedeyes:
benim eşiminde pek az kalır yanı yok yok rengi beğenmez yok fönü beğenmez :dilcikar:sonrada her halinle güzelsin der:asigim:
senin canın nasıl istiyorsa öyle yap canım boşverrrkaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

kendimi çok rahat hissediyorum artik kizlar.........
Daha sakinim herşeye karşi içime bi huzur geldi kanumca........
Aşilamanin tutmamasina bir yandan da sevindim(delimiyim acaba)
çünkü aşilamanin tutmamasi beni kendime getirdi.............
Demekki büyük problemler olmasa bile allah izin vermeyince hiçbirşey olmuyor..o yüzden artik herşeyi allaha emanet ettim ben 6 aydir elimden geleni fazlasiyla yaptim kanser taramalarimi bile yaptirdim......
Bundan sonra kendimi allaha emanet etmekten başka çare yok.....

herkeze günaydın arkadaşlar.beyaz melek böyle düşünmene çok sevindim.aynılarını bende yaşadım.aşılama yaptırdığım gün hamileyim dedim .ağır kaldırmama uzanmama sigarı içmeme gibi şimdi neler yapıyorsamn hepsini yaptım canım.12. gün dayanamayıp test yaptırdım.sonucu almaya gidince çok heyecanlıydım.ama emindim .bir baktım ki 0,05 labaratuvarın önünde çakıldım kaldım . sonra dedimki çok acele etmekle olmuyor bu işler.bende ilk test yaptırdığımızda 6 aylık evliydik.o test bu doktor 15. aya geldik.ama inanılmaz rahattım dedimya değerlerimiz çok düşük değil ama Allah vermeden tüp bebek te yaptırsam vermeyecek dedim.herşeye zamana bıraktım.görüyorsun işte bebeişim yolda.Allah'ın izniylede her şey yolunda gidecek 2009 haziran ayında kollarımda olacak.ben bunu anladım elimizden geleni yaparak gerisini Allah'a havale etmek.ayrıca değerleriniz çok iyi sende biraz vitamin biraz kuvvet macunu ver kocişine eminim çok beklemeyeceksin.ama rahat ol yeter.

kızlar günaydın.....bugün yine ilk ben geldimmmmmmmmmmmm..
kontrolüm var bugün. sağ yumurtalığımı görecekler mi merak ediyorum :KK43: bu yüzden korkuyorum.
kızlar sonra işe gidiyorum net yok yazdıklarınızı okuyorum ama bana hiç cevap gelmiyooooo :KK43: çok duygusal yaptı bu gonalf f beni yaaa
Günaydınlarrrrrr akdas...Bu sefer dr inşallah görücek merak etme ve yumurtalarında güzel gelişmiş olduğu haberini vericeksin bize :) Bebişine her geçen gün yaklaşıyorsun :dance::dance:

günaydın kızlar, günümüz güzel geçsin a.s.
herkes iyidir umarım.
nevro yoksun canım, iyileşemedin mi yoksa?Yıprattı valla bu hastalık hepimizi.
Maalesef benim yeni tarihim belirlendi, 13 kasım.Dün tam tarihinde geldi çok lazımmış gibi.:eek:klava:Bir gün dahi gecikip umutlandırmıyor :mymeka:

vestacım gelmiş hoşgelmişŞeniz
nasılsın canım:asigim:
her ay bekleye bekleye yıllar geçiyo farkındayım hep hüsran olmasıda kötü ama
hayırlısı be canım:nazar:
ömür törpüsü bekle bekle nereye kadar:roflol::roflol:

Canım bu kadar rahat ve sakin olmana çok sevindim aşılaman tutmadı diye kendini yıpratmadın ben bu kadar cesaretl olabilirmiydim bilmiyorum hayranım sizin bu halinize zaten. Doğru diyosun Allah izin vermeyince hiçbişey olmaz demekki bizim zamanımız daha gelmedi bekliycez hepberaber ve sabrımızın sonundada mükafatını alıcaz inşallah senin daha çok yeni 6 ay olmuş ben tam 4 senedir bekliyorum bazen çok üzülüyoeum umutsuzluğa düşüyorum ama Allaha çok şükür toparlanıyorum biliyorumki daha zamanı gelmedi bunu düşünerek kendimi toparlayabiliyorum inşallah hepimiz zamanı geldiğinde kavuşucaz bebişlerimize....... aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

AH GÜZELİM AH...AŞILAMAM TUTMADI DİYE ÜZÜLMEMEK Mİ.......................ÖYLE ÜZÜLDÜM Kİ ANLATAMAM SONUCU SAAT 7 DE ÖĞRENDİM 7 DEN SABAHA KARŞI 4 E KADAR HİÇ SUSMADAN HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADIM HALİMİ GÖRSEN ACIRDIN BANA.
SADECE AŞILAMANIN TUTMAMASI VE ONDAN SONRA SAATLERCE AĞLAMAK İÇİMİ BOŞALTTI SANIRIM.
HİÇ PROBLEM YOKKEN HORMONLAR ÇOK DÜZGÜNKEN,5 TANE OLGUN YUMURTAM VARKEN EŞİMİN DE SPERM SAYISI VE HAREKETLERİ BU KADAR YÜKSEK KEN BU AŞILAMA TUTMADIYSA VARDIR BİR HAYRI DİYE DÜŞÜNÜYORUM....
ELDEN NE GELİRKİ BAŞKA 6 AYDA 4 AY YUMURTA TAKİBİ,RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM.HER AY HORMON TAHLİLİ YAPTIRDIM.AYDA 5 KERE DOKTORA GİTTİM.
YANİ BİR TEK TÜP BEBEK YAPTIRMADIĞIM KALDI..................
BELKİ DE DİYORUM Kİ ALLAHIN GÜCÜNE GİTMİŞTİR.BİR PROBLEM YOKKEN BU KADAR ÜZERİNE GİTTİĞİM İÇİN SUÇLU HİİSSETTİM ALLAH KARŞI KENDİMİ.ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ ALLAH BİZE BÜYÜK PROBLEMLER VERMEDİ....
O YÜZDEN BİR SÜRE HERŞEYİ ALLAH EMANET ETMEK İSTEDİM.........

İŞTE BU YÜZDEN AŞILAMANIN TUTMAMASI BENİ KENDİME GETİRDİ..........:nazar:

Günaydıınnn kıızzlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr..... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Gününüz güzel geçsin. kaydirigubbakcemile2 Eşim akşam doktora gitmişti. Varikosel yokmuş. :Saruboceq: Sadece vitamin ve klomen vermiş. Onları kullanmaya başladı. Hepinizi öptüümmm.... :1hug:

Sanada günaydınnlarrr :) Hepimizin günü güzel geçsin inşallah .Eşinde varikosel yokmuş :) çok güzel bir haber inşallah kullanılan ilaçlar şifa olsun.Ve Allahım sanada o mucizeye kısa zamanda versin inşallah

eşim bugün askerlik şubesine gitti,muhtemelen aralıkta askere gidiyor,sanırım kısa dönem yapacak 6 ay yani,inşallah yakın yerlere düşerde daha kolay görüşürüz,bazen diyorum keşke evlenmeden önce askerliğini yapıp gelseydi ,şimdi birde bebek için 6 ay daha bekleyeceğiz senağlama ama ne yapalım her şeyde vardır bir hayır senağlama

:asigim:Canlarım yorumlarınız için çok sağolasınız evet bizimde bebişlerimiz olcak.. ama bu zorlu bekleyişte yüce Rabbimden bizlere boll sabırlar versin inşallah ...Yüksek sesleeee Aminn diyorum.:Saruboceq:

balım olucak tabi, ama zamanı gelince.Biz çok istediğimiz ve ihtiyacımız olduğu için bir an önce olsun istiyoruz.Hayırlısı ne zamansa o zaman olucak.Böyle düşünüp, rahat olmak stresten uzak tutar bizi.a.s

AH GÜZELİM AH...AŞILAMAM TUTMADI DİYE ÜZÜLMEMEK Mİ.......................ÖYLE ÜZÜLDÜM Kİ ANLATAMAM SONUCU SAAT 7 DE ÖĞRENDİM 7 DEN SABAHA KARŞI 4 E KADAR HİÇ SUSMADAN HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADIM HALİMİ GÖRSEN ACIRDIN BANA.
SADECE AŞILAMANIN TUTMAMASI VE ONDAN SONRA SAATLERCE AĞLAMAK İÇİMİ BOŞALTTI SANIRIM.
HİÇ PROBLEM YOKKEN HORMONLAR ÇOK DÜZGÜNKEN,5 TANE OLGUN YUMURTAM VARKEN EŞİMİN DE SPERM SAYISI VE HAREKETLERİ BU KADAR YÜKSEK KEN BU AŞILAMA TUTMADIYSA VARDIR BİR HAYRI DİYE DÜŞÜNÜYORUM....
ELDEN NE GELİRKİ BAŞKA 6 AYDA 4 AY YUMURTA TAKİBİ,RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM.HER AY HORMON TAHLİLİ YAPTIRDIM.AYDA 5 KERE DOKTORA GİTTİM.
YANİ BİR TEK TÜP BEBEK YAPTIRMADIĞIM KALDI..................
BELKİ DE DİYORUM Kİ ALLAHIN GÜCÜNE GİTMİŞTİR.BİR PROBLEM YOKKEN BU KADAR ÜZERİNE GİTTİĞİM İÇİN SUÇLU HİİSSETTİM ALLAH KARŞI KENDİMİ.ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ ALLAH BİZE BÜYÜK PROBLEMLER VERMEDİ....
O YÜZDEN BİR SÜRE HERŞEYİ ALLAH EMANET ETMEK İSTEDİM.........

İŞTE BU YÜZDEN AŞILAMANIN TUTMAMASI BENİ KENDİME GETİRDİ..........:nazar:

beyaz melek haklısın bazen herşeyi Allah'a bırakmak gerekiyor ve ben şuna inanıyorum her şeyin bir vakti zamanı var biz ne kadar çabalasakta vakti gelmeden olmuyor ama tabi mücadeleyide elden bırakmamk lazım değil mi

eşim bugün askerlik şubesine gitti,muhtemelen aralıkta askere gidiyor,sanırım kısa dönem yapacak 6 ay yani,inşallah yakın yerlere düşerde daha kolay görüşürüz,bazen diyorum keşke evlenmeden önce askerliğini yapıp gelseydi ,şimdi birde bebek için 6 ay daha bekleyeceğiz senağlama ama ne yapalım her şeyde vardır bir hayır senağlama

olsun canım sağ salim gelsin.en önemlisi bu değilmi canım.allah sizi birbirinizden hiçççççççççç ayırmasın.a.s.

nevrosky canım ya geçmiş olsun .nerden geldi bu hastalık sana hala gitmedi.şimdi geçmişe baktım geceleri hiç gelemiyormuşsun.en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı bekliyoruz.
kkapkara kaç gündür haber bekliyorduk senden.çok geçmiş olsun canım . Allah en kısa zamanda bebişine kavuşturur inşallah seni. ama moralinin iyi olmasına çok sevindim.
senin moralin iyi olacak ki bebişininde gelmesi kolaylaşacak.

günaydın canlarım nasılsınız uzun zaman aranızda olmamak gerçekten kötüydü gerçi yine arada giriyodum

olsun canım sağ salim gelsin.en önemlisi bu değilmi canım.allah sizi birbirinizden hiçççççççççç ayırmasın.a.s.

haklısın canım bir an önce yapıp gelsin vatan borcu öenmesi gerekir her geçen gün lehimize çünkü Allah hiçbirimizi sevdiklerinden ayırmasın :Saruboceq:

gnydn009si0.jpg

Günaydınnlarrrr topiğin güzell anne adaylarııı.Herkeze huzurlu ,mutlu ,sağlık dolu bir gün geçirmenizi diliyorumm.nevroskymmm canım çok özledik seni bekliyoruzzz topiğimizinn gülü :)Nevromun dediği gibi bu Topiğe girmeyen çok çok şey kaçırıyorrr.Bu topik mucizelerle dolu,umut dolu :dance::dance:

vestacım gelmiş hoşgelmişŞeniz
nasılsın canım:asigim:
her ay bekleye bekleye yıllar geçiyo farkındayım hep hüsran olmasıda kötü ama
hayırlısı be canım:nazar:
ömür törpüsü bekle bekle nereye kadar:roflol::roflol:

bu ay kendi kendime hayallenip, umutlandığım için üzülmüştüm.Şimdi kendime geldim.Sonuçta ameliyattan sonra 1 yıl kadar beklemek gerektiğini yada ameliyatın hiç bir etkisi olmayabileceğini de bilerek bunu yaptırdık.Şimdi bile bile kendimi üzmenin anlamı yok diye mantıklı düşünmeye başladım.sengözlerimebaksanabBu arada arısütü polen ve sizin vitamininin erkekler için olanını kullanmaya başladı eşim de.Bakalım ne kadar süre kullanıcak.Vitamin neyse de polenin tadını beğenmedi.Keçiboynuzunu da bu yüzden bırakmıştı.şakkıdı

balım olucak tabi, ama zamanı gelince.Biz çok istediğimiz ve ihtiyacımız olduğu için bir an önce olsun istiyoruz.Hayırlısı ne zamansa o zaman olucak.Böyle düşünüp, rahat olmak stresten uzak tutar bizi.a.s

:asigim:Vestam aminn inşallah olucakk :):CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:Böyle koca göbekle olcaz sonra da artık biz kilolara takmaya başlarmışızz :roflol:Şaka tabiki..:jeyyar:

kızlar ben hemen işleri yapıp sonra dışarı çıkmam lazım a.s. kendinize iyi bakın a.s.

X